Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

to co się zaczynało od słów 'znowu w mieście lato..' tytuł był "upał".

'przyjaźni' nie kojarzę, bo mp3 mam tylko parę, a nowości.. chyba nie nagrywają już nic, a przynajmniej ja nic nie miałem po ich ostatniej płycie, która zresztą wyszła ze 3, 4 lata temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak!

ładnie mi się pomieszało chyba :) faktycznie jest electric rudeboyz - znowu lato, nie wiem czemu myślałem, że to 'upał' :D teraz popatrzyłem w winampie i.. mój błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj już nie mam czasu, ale podbij do mnie na gadu jutro albo jakoś tak jak będę to Ci to udostępnię. numer 8483 i nie zapomnij wpisać pszczoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ochłonołem więc moge wkońcu napisać tego jakże waznego posta 8)

 

Otóż jak zapewne wszyscy wiedza od pewnego czasu wiadomo że jeden z najlepszych raperów tego globu, "Król Nowego Jorku", Nasir Jones o ksywie NAS zagości w polsce :!: :!: :!: Ale jakieś poł godziny temu sie dowiedziałem że ten koncert sie odbedzie w naszej kochanej stolicy i żeby było jeszcze lepiej to dokładniej w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli :D Jak juz pisałem kiedyś (chyba) Ja mieszkam dokładnie jakies 10 metrów od tego parq gdzie mieści sie ten anfiteatr (nie musze wychodzic z chaty zeby slyszec muze, wypas nie :lol: ). Rok temu w wakcje Kelis tam dała koncert ... a więc teraz czas na Nas'a. Bilety podobno bedą kosztować od 80 do 120 polskich złotych a więc forumowicze przyjażdzajcie do stolicy na koncercik :wink:

 

p0zdR0 !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam! nieważne ile to będzie kosztowało, nieważne, że to warszawa - wpadam! :) Jeezuu całe życie czekałem! :)

woohah!

żeby jeszcze się pogodził z lakiem i go zabrał.. albo AZ.. ooooo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ochłonołem więc moge wkońcu napisać tego jakże waznego posta 8)

 

Otóż jak zapewne wszyscy wiedza od pewnego czasu wiadomo że jeden z najlepszych raperów tego globu, "Król Nowego Jorku", Nasir Jones o ksywie NAS zagości w polsce :!: :!: :!: Ale jakieś poł godziny temu sie dowiedziałem że ten koncert sie odbedzie w naszej kochanej stolicy i żeby było jeszcze lepiej to dokładniej w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli :D Jak juz pisałem kiedyś (chyba) Ja mieszkam dokładnie jakies 10 metrów od tego parq gdzie mieści sie ten anfiteatr (nie musze wychodzic z chaty zeby slyszec muze, wypas nie :lol: ). Rok temu w wakcje Kelis tam dała koncert ... a więc teraz czas na Nas'a. Bilety podobno bedą kosztować od 80 do 120 polskich złotych a więc forumowicze przyjażdzajcie do stolicy na koncercik :wink:

 

p0zdR0 !!!!!

Gdzie można znaleść więcej info o tym koncercie (data koncertu, dokładne ceny biletów, itp.) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ochłonołem więc moge wkońcu napisać tego jakże waznego posta 8)

 

Otóż jak zapewne wszyscy wiedza od pewnego czasu wiadomo że jeden z najlepszych raperów tego globu, "Król Nowego Jorku", Nasir Jones o ksywie NAS zagości w polsce :!: :!: :!: Ale jakieś poł godziny temu sie dowiedziałem że ten koncert sie odbedzie w naszej kochanej stolicy i żeby było jeszcze lepiej to dokładniej w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli :D Jak juz pisałem kiedyś (chyba) Ja mieszkam dokładnie jakies 10 metrów od tego parq gdzie mieści sie ten anfiteatr (nie musze wychodzic z chaty zeby slyszec muze, wypas nie :lol: ). Rok temu w wakcje Kelis tam dała koncert ... a więc teraz czas na Nas'a. Bilety podobno bedą kosztować od 80 do 120 polskich złotych a więc forumowicze przyjażdzajcie do stolicy na koncercik :wink:

 

p0zdR0 !!!!!

Gdzie można znaleść więcej info o tym koncercie (data koncertu, dokładne ceny biletów, itp.) ?

tak jak napisał Wesół dokładnych danych jeszcze niema ale o kazdym hiphopowy wydarzeniu Ja sie dowiaduje z stronki http://www.hip-hop.pl

 

tu macie linka do newsa "NAS w Polsce!!": http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1118145236

 

p0zdR0 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sa juz znane pierwsze szczegoly.

 

Do konca czerwca bilety beda sprzedawane po 99 zl za sztuke. Pozniej beda juz po 125, a w dniu samego koncertu po 135. Tak wiec jak ktos jest na 100% pewny ze tam bedzie to radze sie pospieszyc.

 

Cala impreza zapowiada sie naprawde ciekawie bo obok NAS'a maja wystapic:

 

DonGURALesko

Grammatik

2cztery7 / Flexxip

Włodi

Płomień 81 (Onar i Pezet)

Numer Raz i DJ.Zero

Czarne Złoto

 

Gdzie mozna kupic bilety mozna sprawdzic tutaj>

http://rapgra.com/news/news.php?id=1234 ... 2d51bd9451

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleeee onar, numer raz, gural... a czarne złoto kto to?

dobrze, że żuroma nie ma :) tak czy siak w przyszłym tygodniu idę zakupić bilet :)

do zobaczenia 7 sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niewiem czy bede miał hajs na bilety (narazie nie mam :( ) tak czy siak tam w parq to napewno bede bo prawaie codziennie jestem a jak nie bede miał biletu to sprubujemy wejść przez mur :wink: (na kelis udało sie ale zaras wyszlismy bo niechciało nam sie siedziec na jej koncercie no ale na Nasku to napewno zostane 8) )

 

p0zdR0 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja niewiem czy bede miał hajs na bilety (narazie nie mam :( ) tak czy siak tam w parq to napewno bede bo prawaie codziennie jestem a jak nie bede miał biletu to sprubujemy wejść przez mur :wink: (na kelis udało sie ale zaras wyszlismy bo niechciało nam sie siedziec na jej koncercie no ale na Nasku to napewno zostane 8) )

a ja już mam bilet :) ciekawe że drukują go na miejscu, ale nie ma mowy o podróbie, jakieś srebrne wstawki itp.

tak czy siak dzieli mnie od koncertu tylko jakieś kilkaset kilometrów i 47 dni.. będzie się działo! :)

powiedz mi jeszcze links czy to ma być pod gołym niebem i jak dojechać z warszawa centralny i będzie wszystko co mnie interesuje :)

 

EDIT: i jeszcze to: jest afterparty w klubie selekcja na alei solidarności, to jest gdzieś daleko od tego amfiteatru? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: i jeszcze to: jest afterparty w klubie selekcja na alei solidarności, to jest gdzieś daleko od tego amfiteatru? :)

nie tak daleko ale na piechote raczej ciężko :) dziwne bo ten klub troche drętwy jak na impreze hiphopową i raczej nie słyszałem tam o fajnych imprezach no ale cóż zobaczymy co tam pan Mateusz wymyślił.

 

http://www.onyx4life.webpark.pl/nas.jpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam bilet ciekawe że drukują go na miejscu, ale nie ma mowy o podróbie, jakieś srebrne wstawki itp.

tak czy siak dzieli mnie od koncertu tylko jakieś kilkaset kilometrów i 47 dni.. będzie się działo!

powiedz mi jeszcze links czy to ma być pod gołym niebem i jak dojechać z warszawa centralny i będzie wszystko co mnie interesuje

 

amfiteatr nie jest pod gołym niebem ... http://www.okwola.pl - mash tam fotyy :wink: a co do dojazdy to z centralnego najlepiej dojechać tramwajami 8 lub 10, wysiadasz na przstanku "elekcyjna" (o ile sie nie myle) i po drugiej stronie ulicy masz odrazu park w którym miesci sie ten amfiteatr :wink:

 

ja chyba nie będe miał kasy na bilet :cry: ale bede z kumplami (takze bez biletów :wink: )próbował wbic sie jakoś ... w sumie łatwo tam wbic sie w tłum i wejśc bez bileciku :P jak sie nie uda to będe mogł jedynie sobie posłuchać konceta w parq obok :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.