Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Siemka, obadajcie nowy numer ode mnie, singiel z nadchodzącego albumu - jakis czas temu wrzucilem luzny kawałek i bylo troche obiekcji o jakosc nagrywki teraz jest mysle, duzo lepiej. Natomiast sam utwor jest mocno melodyjny co true skolowcom tez pewnie nie siadzie, ale nuta jest dobra, obczajcie jest tez na Spoty i innych platformach. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.08.2023 o 11:50, Reikai napisał(a):

Chlop nie przestanie rozpierdalac po prostu, nie mozna tak laczyc technicznie rymow z trescia zeby brzmialo to tak dobrze. A jednak mozna.

Dla mnie ciekawostką na temat Eminema jest to, że w mojej opinii swoją najlepszą zwrotkę nagrał nie na swoim kawałku, tylko jako feat u Dre

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sledzi ktos ostatnio to co sie dzieje w sledztwie na temat 2Paca?

nagle wszyscy zaczeli sie rozpruwac po latach, Diddy niedawno dostal klucz do miasta w NY, a zanosi sie niedlugo ze puszka sie zbliza

wiadomo od dawna bylo w srodowisku ze Diddy wyznaczyl hajs za glowe 2paca, Eminem nawet raz to zarapowal

ale nikt sie nie chcial rozjebac, na pewno te wywiady VladTV zaczely jakas fale rozprucia bo Keefe D (gosc ktory byl najwiekszym dealerem drugow w LA w tamtym czasie i ktorego kuzyna 2pac przekopal przed walka Tysona, ktory tez byl ziomkiem Diddego) przechwalal sie w nich i nawet napisal ksiazke

od dawna bylo mowione ze to ten Orlando ktory dostal przekopke strzelal, ale nie zgadzalo sie jedno bo Suge widzial karnacje ziomka dokladnie tego co strzelal i mial byc czarniejszy niz smola

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nowy album problem to jest arcydzieło. 
przywrocil mi wiarę w polski hip-hop. 

piekne podsumowanie tych ich dziesięciu lat, fajnie ze ktoś robi w tej branży jeszcze po swojemu i nie płynie z nurtem, epic shit te bity steeza. Kumam ze Oskar może komuś nie siedziec z tym specyficznym flow ale steez to jebany GoAT producent w Polsce. 

kto się zgadza ? Łapki w górę xD 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nowy album problem to jest arcydzieło. 
przywrocil mi wiarę w polski hip-hop. 

piekne podsumowanie tych ich dziesięciu lat, fajnie ze ktoś robi w tej branży jeszcze po swojemu i nie płynie z nurtem, epic shit te bity steeza. Kumam ze Oskar może komuś nie siedziec z tym specyficznym flow ale steez to jebany GoAT producent w Polsce. 

kto się zgadza ? Łapki w górę xD 

 

 

Mam wersję z telefonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał(a):

Mam wersję z telefonem 

No to masz cos czego mogę pozazdrościć, a wiadomo już co z tym eventem stricte dla posiadaczy tej wersji, bo coś mi w wywiadzie ze stresem takiego mignęło? 
 

i co pisales/dzwoniłeś już sobie z kimś ? XD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No to masz cos czego mogę pozazdrościć, a wiadomo już co z tym eventem stricte dla posiadaczy tej wersji, bo coś mi w wywiadzie ze stresem takiego mignęło? 
 

i co pisales/dzwoniłeś już sobie z kimś ? XD 

261 pisał skąd jestem, telefon mam na chacie, a byłem teraz dłużej w pracy i nie patrzyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.