Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

k**** studenciku pierdolony czy tobie ta cytrynówka resztki rozumu zabrała?

Faktycznie, moja wina. Zacznę ćpać jak te inteligentne murzyny ze Stanów. Może jak mi tolerancja na opioidy skoczy do grama dziennie, w końcu na tyle dojrzeję i zmądrzeję, że będę w stanie ich docenić.

niczym mnie nie zaskoczyl ostry, nudna plyta, rozumiem ze moze komus sie podobac, ale pisanie o niej ze to klasyk i to dwa razy, to czyste szalenstwo.

To dziwne, dla mnie taki top, może dlatego, że byłem w podobnej sytuacji, ale nawet tekstowo i bitowo to już jest naprawdę poziom nieosiągalny dla nikogo innego z mainstreamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy sa jakies wersy, ktore utkwily ci w pamieci? ja rozumiem, ze do takiej ,,spowiedzi" ciezko sie przyczepic, ale z drugiej strony nie ma na tej plycie zadnego pierdolniecia, poza tym ze wzgledu na temat nie sadze, ze plyta jest regrywalna, jak to mowia fani gier planszowych. taka na kilka odsluchow i do zapomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy sa jakies wersy, ktore utkwily ci w pamieci? ja rozumiem, ze do takiej ,,spowiedzi" ciezko sie przyczepic, ale z drugiej strony nie ma na tej plycie zadnego pierdolniecia, poza tym ze wzgledu na temat nie sadze, ze plyta jest regrywalna, jak to mowia fani gier planszowych. taka na kilka odsluchow i do zapomnienia.

tyle wersow mi utknelo ze dzien w dzien cos slysze z tych kawalkow w glowie, przesluchaj plytke jeszcze z pare razy

 

ale polecam bez skitow, nie plyte jako calosc tylko same kawalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam z was beke, ze nikt nie wrzucil tu jeszcze tego kawalka, a lataja jakies pezety czy tede sprzed 15 lat

 

technicznie to gosc jest slabiutki strasznie

 

 

Dla tych co uważają, że Kendrick nie ma flow. :smile:

no tu rozjebal jak na compton co nie zmienia faktu zse na jego solowkach slabo sie go slucha Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR08L3M to jeden z niewielu powiewów swieżości w PL rapie, klasa jak zwykle. Art Brut to rap ewenement na polskich synth popach z lat 80-tych. Brudne, prawdziwe teksty, off-beatowa (a nie słaba) nawijka  Oskaro plus Steez. C30-39 trzeba troche przezyc zeby zrozumiec. To nie jest Zioło, który we własnym miescie jest posmiewiskiem, a jego ekipa jest wypierdalana z koncertu akurat PRO8L3MU za odstawianie pedaliady w strojach Pikachu.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=I_Oviau2C48

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.