Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

"i zmieniliście rap grę w te k**** gimbo gierkę..."

 

p.s. myślałem, że za kafejką skręci do kibla

p.p.s fajne jak kamera go specjalnie gubi na chwilę, żeby mógł połowę nakręcić w bluzie a połowę bez, ale ziomek odbierający bluzę i biegnący za nim łapie się w kadr i wygląda dość rozpaczliwie

 

 

ad "grafoman" - obecny poziom prezentowany jest jaki jest, ale żeby polski słuchacz rapu nie znał Rahuene to mocne żenua

Edytowane przez mythos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=FO3Bw4NsnnU

My youngin' don't rap but that little nigga fire
Like Ray Allen in game 6, when James missed
Then Bosh tapped it to him
You know what had happened to 'em, swish

 

 

Cały "The Young OG Project" polecam sprawdzić.

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, ale tylko mordercy i pedofile sluchaj z yt

To uważaj na ulicy późną porą, śledzę Cie. :ph34r: (nie wiedziałem, że mamy tutaj taki zasób emotoikon) Wrzuciłem to tak bo nie podałbym linka do sklepu, czy torenta ;D

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM FANATYKIEM RAPERA QUEBONEFIDE, CAŁY POKÓJ ZAJEBANY PŁYTAMI
OGLĄDAM JEGO WSZYSTKIE ZDJĘCIA CZY TO NA FACEBOOKU CZY NA INSTAGRAMIE
GDZIE TYLKO MOGĘ ROBIĘ EMOTIKONKĘ :V :V BO TO TAKI JEGO SYMBOL I ZNAK ROZPOZNAWCZY
SŁUCHAM GO OD JEGO DEBIUTANCKIEGO MIXTAEPU ELEKTYKA (HAHA BEKA Z GOŚCI CO PISZĄ ELEKTRYKA :V)
ZNALAZŁEM NAWET PROFIL JEGO MAMY NA NASZEJ-KLASIE
BYŁEM JUŻ NA DWÓCH KONCERTACH BO TYLKO TYLE RAZY BYŁ U MNIE W MIEŚCIE ALE ZA KAŻDYM RAZEM CHCIAŁEM Z NIM POGADAĆ DŁUŻEJ NP. O ŻYCIU ITD. ALE SIE CHYBA SPIESZYŁ ALE PŁYTĘ PODPISAŁ
GDY TYLKO DA GDZIEŚ FEATURING OD RAZU PRZEŁĄCZAM DO NIEGO GDZIE ON SPIEWA I PISZE W KOMENTACH ZE QUEBO POZJADAL I ODRAZU MAM DUZO LAPEK W GORE :V
NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIE W NIM JEGO RAP I TO ZE TRZEBA DLUGO I DUZO MYSLEC ZEBY ROZKMINIC JEGO TEKSTY (NIE TO CO TE JEBANE TRUSKULE Z DUPY HAHAHA XD JEBAC DIOXA PRZY OKAZJI XD)
NP TAKI KAWALEK Z ERIPE JEST PANCZEON TO ON TAM NAWIJA CIAGLE O GRECKIEJ MITOLOGII I JAK KTOS SIE WSLUCHA TO SKUMA (OCZYWISCIE GIMBY NIE SKUMAJA :V) BO TO NIE JEST TAKI RAP DLA WSZYSTKICH TYLKO DLA WYBRANYCH CO POTRAFIA SKUMAC A NIE JAKIES pi****leNIE
AHA JESZCZE PODOBA MI SIE JEGO WYGLAD I TATUARZE (SZCZEGOLNIE MITYCZNY ANKH NA PRAWEJ DLONI) I NP JEST TAKI FILMIK POROWNIANIE ELOKWENCJI (POSZUKAJCIE SOBIE :V) I TAM TOMB COS GLUPIEGO GADA A POTEM WCHODZI QUEBO I TEN TO DOPIERO SIE UMIE WYSLOWIC A NIE JAK 95% RAPEROW JEBANYCH CO ZATRZYMALI SIE W LATACH 90.-TYCH
AHA NA FEJSBUKU JAKO ZDJECIE W TLE MAM USTAWIONY KADR Z KLIPU QUEBONAFIDE - HYPE GDZIE JEST TAKI CALY W ULTRAFIOLECIE
WOGOLE JEST DLA MNIE TAKIM WZOREM DO NASLADOWANIA NP GDY WRZOCIL SWOJE SWIADECTWO SZKOLNE NA INSTA I TAM SAME 2. 3. I SLABE OCENY I MOWIL ZEBY SIE NIE MARTWIC (ZAADNCYCH ZMARTWIEN :V KUMACI ZCZAJA) BO MOZNA ZOSTAC RAPEREM WIEC FANTASTYCZNIE PATRZE W PRZYSZLOSC #SAPKOWSKI (TEZ DLA KUMATYCH)

ELO :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.