Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy rozpoznawalny to on nie był już po bybzi, ale ja nie o tym nawet. Junes był znany, Jeż miał feat u Mesa, wszystko ok. Ale ból dupy bólem dupy i widać że obecna wizja RA (Laik + 3 podczepionych) zabolała.

A o czym mówisz konkretnie? A Laik doszedł do R.A. Po tym jak już mieli kilka projektów za sobą.

Zresztą Laik sam w sobie specjalnie fejmowy nie jest. To nie pato, gdzie występuje Eripe i c*** wie kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RA bez Laika to nie RA. Nieżle pojebało kretynów, lub słuchaja rapu od 2ch lat. R.A. pierwotnie to Junes i Pete, więc k**** nie pierdolcie. GDYBY NIE LAIK NIE POZNAŁBYM RESZTY TYCH MC. To najbardziej bekowe, bo (bez wożonka) JAKIM TRZEBA BYĆ IGNORANTEM??? No pytam się? Żeby nie znac chociaż pobieżnie ludzi którzy walneli tyle materiałów??? Takie "elementa" piszą o tym,że ŁOO NIE MAM KLAPEK NA OCZACH... sorry dzieciak, masz k**** zaszyte powieki i telewizje tłumaczy Ci pani lub pan w prawym dolnym rogu telewizora. Nie chciałem pisać tego postu, ALE nieopatrznie poczytałem sobie komenty (elo jutub elo ślizg) i naprawde nie kumam. Wieeem, że jest moda na kapslok, hejtowanie i jaranie sie tym, że pod jakimś kretynskim wpisem masz farme lajków (HEHE), ale do jasnej ciasnej, gdzie w tym odbiór?? gdzie w tym muzyka??? dobra stop

P.S. gadałem z paroma typami którzy mają pośród słuchaczy jeszcze większy bajzel. Odpowiedzi to przeważnie "stary, co poradzić?". Taka prawda, że nic nie poradzisz. Smieją sie z base'ów Słonia, Kaena czy tam nie wiem kogo, a sami są identycznymi debilami...

P.S. 2 też, żałuje, że z Laikiem tak wyszło, ale tak sie musiało stać, nie zagrało na stykach, zrobiło sie toksycznie , więc po co sie męczyć? Z mojej strony powodzenia Marcin i weż coś kiedyś nagraj jak już znajdziesz swoją nową jakość.

https://www.facebook.com/JezozwierzTWP/posts/863300833728886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co tam poszło bo zarzuciłem glamrap ale nie dziwię się, że się rozeszło skoro przyjeżdża chłop od święta do Polski na koncert i daje taki popis jak we Wrocławiu (wywiad "po" z głupią świnką też klasa sama w sobie). To też wkurwia mnie ten Laik nieco ale nie da się ukryć, że wszyscy trzej, chociaż nieźli, mogą mu buty tylko czyścić i bez niego RapAddix będzie znowu produkcją dla piętnastu najbardziej oddanych fanów.

Nie będzie Rap Addix na gruzach świątyń ?;(



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co tam poszło bo zarzuciłem glamrap ale nie dziwię się, że się rozeszło skoro przyjeżdża chłop od święta do Polski na koncert i daje taki popis jak we Wrocławiu (wywiad "po" z głupią świnką też klasa sama w sobie). To też wkurwia mnie ten Laik nieco ale nie da się ukryć, że wszyscy trzej, chociaż nieźli, mogą mu buty tylko czyścić i bez niego RapAddix będzie znowu produkcją dla piętnastu najbardziej oddanych fanów.

 

Nie będzie Rap Addix na gruzach świątyń ?;(

Przesadzasz, Kidd i Junes może i nie trafiają w masowy gust, bo są dość specyficzni, to jednak w swoim stylu to naprawdę elita. Laik to głównie bożyszcze ślizgu, a tam równie wysoko stoi cały R.A. a poza ślizgiem, to Laik równie wielki noname jak cała reszta. Chyba Jeżu ma największe szanse się przebić teraz do mas, bo robi projekt z O.S.T.R. - projekt, nie feat, więc fame wskoczy niezły.

Zresztą dopiero co wyszedł Trueszczurs bez Laika i był podobny fejm co na nie uciekniesz.

I akurat na czasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Mam język, by streścić zawartość butelki
A nie po to, by doić śmieszne pęgi od JB
Nie będziesz Bukowskim, bo on zawsze miał pracę
Jego CV zjada dupą Twoje, bajo panie raper''

 

Mes bardzo mocno promował swojego czasu whisky JB,o Bukowskim i Mesie już było miliony tekstów także nie ma co tego powtarzać.O ile wers o Bukowskim można jeszcze traktować jako strzał w licealnych wanna be Bukowskich z cygaretkami,których był wysyp swego czasu,to wersy o JB są już skierowane prosto w Mesa.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że reklamował JB nie wiedziałem. Właśnie patrzyłem na ten tekst i wydawało mi się to takim typowym tekstem o młodych raperach - często Kidd to rzuca.

Dziwne, że akurat do Mesa, który wydawało się, że jest lubiany przez R.A. I należy do tej grupy raperów, co jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.