Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

bez obrazy, ale nic w tej zwrotce mnie nie jara

 

sram na dioxy, solary, chady, gurale, hempgru, i ta cale reszte, ktora skutecznie zniechęciła mnie do słuchania rapu - nie są w stanie mnie już niczym zaskoczyć wolę posłuchać Światła Miasta, Hansa, Łone, Procceenta, Bisza czy Lavoholics - dla relaxu, nie wiem jak wy dajecie radę to wszystko przemielić, starcza Wam życia?

 

pozdro dla kumatych ;]

 

https://www.youtube.com/watch?v=wkdPIN9roY0

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TI_PAPERWORK.jpg

 

1. King

2. G Shit (feat. Jeezy & WatchTheDuck)

3. About the Money (feat. Young Thug) 

4. New National Anthem (feat. Skylar Grey) 

5. Oh Yeah (feat. Pharrell)

6. Private Show (feat. Chris Brown)

7. No Mediocre (feat. Iggy Azalea)

8. Jet Fuel (feat. Lil Boosie)

9. Paperwork (feat. Pharrell)

10. Stay (feat. Victoria Monet)

11. About My Issue (feat. Victoria Monet & Nipsey Hussle)

12. At Ya Own Risk (feat. Usher)

13. On Doe, On Phil (feat. Trae The Truth)

14. Light Em Up [RIP Doe B]  (feat. Pharrell & WatchTheDuck)

15. Let Your Heart Go (Break My Soul) (feat. The-Dream)

16. Sugar Cane

17. I Don’t Know

18. You Can Tell How I Walk (feat. Rick Ross)

21.10 premiera tego albumu króla południa zwanego T.I.  Koleś potrafi robić piękne bangery, kto go zna to potwierdzi, ale ostatnie albumy są słabsze nie jest już tak świeży jak chociażby w Big Shit Poppin,  What You Know czy What Up What's Happening. Owszem dalej potrafi zrobić piękne bangery, ale niestety często zdarza mu sie brzmieć jak robot, który stęka kolejną zwrotke byle tylko zgarnąć kolejny kwit. Jego nowy album "Paperwork" ma brzmieniem przypominać wydany w 2008 roku album Paper Trail. Tracklista nie wygląda zbyt dobrze, mamy tu zbyt wielu c***owych gości i nie chodzi tylko o Chrisa Browna i Ushera. Póki co znamy 4 numery z albumu, najlepszy z nich to About The Money. No Mediocre jest takie sobie, National Anthem nagrane pod wpływem wydarzeń z Ferguson wydaje sie być nieszczere, szczególnie wersy o Travyonie Martinie. Stay jest natomiast zwyczajnie c***owe. Oczywiście nie skreślam albumu po zobaczeniu tracklisty i usłyszeniu 4 singli, ale nie oczekuję z wytchnieniem na krążek.

http://www.youtube.com/watch?v=shp-6N3caVU

Weź ktoś napisz coś o Tiaju czy cos bo c***nia jak znowu sam ze sobą mam dyskutować, napraw ktoś żeby sie wyświetlały te dwa ostatnie linki tak jak dwa pierwsze.

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś Jeezy-Seen It All? Mick Jenkins-The Water(s) sprawdź też bo bardzo dobry mixtape. Tydzień przed T.I. Game wydaje album Blood Money czyli jego wytwórni, a 28.10 Carter V od Wayne'a, ale tez nie zapowiada sie dobrze na chwilę obecną, więc w sumie z tych 3 albumów czekam najbardziej na Tipa.

 

No i w przyszłym tygodniu singiel Kendricka, więc jest szansa, że on wyda w tym roku.

 

A i jeszcze ostatnio było info, że nowy album Dre nie bedzie się nazywał Detox xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam podjarki na RA,tak jak Junes potrafił być kozakiem na tej płycie co był kawałek z Pjusem,tak ogólnie im dalej w las tym gorzej jak dla mnie,a Kidd jest dla mnie najgorszy,gość zupełnie nie potrafi rapować,Rappar weź coś podrzuć od niego,jakieś jego TOP TOPÓW,może się przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam podjarki na RA,tak jak Junes potrafił być kozakiem na tej płycie co był kawałek z Pjusem,tak ogólnie im dalej w las tym gorzej jak dla mnie,a Kidd jest dla mnie najgorszy,gość zupełnie nie potrafi rapować,Rappar weź coś podrzuć od niego,jakieś jego TOP TOPÓW,może się przekonam.

Rozumiem, że ostatnie LP Nie uciekniesz znasz?

Tutaj masz go na ft, jest drugi, ogólnie dzieki temu kawałkowi też się Cruzem lekko zajarałem.

Ogólnie ja się akurat Wojtkiem z całego RA jaram najbardziej, więc ciężko mi 

Jak dla mnie jego płyta Rap i jego sobowtór jest must hear.

Tutaj na projekcie producenckim:

https://www.youtube.com/results?search_query=kid+stalker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rappar,sprawdzę i odniosę się.

 

Co do Kendricka gówno jest gównem i obojętnie czy jest to prowokacja,próba podbicia rozgłośni radiowych,czy koncept album-kawałek jest tragiczny a tłumaczenie że jak komuś się nie podoba,to jest zamknięty na wszystko co nowe nawet nie ma co komentować.Nie,nie jaram się dziś bum bapem,ale uważam że ten kawałek Kendricka nowy to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.