Skocz do zawartości

All-jestem zakochany w swojej grze team


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Shaqtin a fool like

odliczanie

czyli zawodnicy ktorzy kochaja tak siebie ze zapominaja o reszcie, liczy sie pieszczenie cyferek, stylu, wlasnych rak, ego, ja ja ja - jestem  piekny jestem wspanialy jestem cudowny 

from least to last

PF - Kevin Love, piekna broda piekne wlosy, piekna gra na obowodzie, 15 sezon poza playoffs, 0-80 w meczach decydowanych w koncowce - czyli odpowiedzcie mi na pytanie - czemu jestem taki skuteczny i mam takie cyfry, jestem tak powazany a nie wygrywam nic

C - Dwight Howard, kolejny zenujacy nabor do ASG, inwolucja od chyba 2011, po kontuzji nigdy nie doszedl do siebie ale wciaz pyskliwy, roznica klas w atletyzmie w porownaniu z tym co bylo, zerowy impact defensywny - chociaz w tej druzynie nikt nie gra w obronie, wyglada i gra tak jakby mu sie nie chcialo, Mr. Effortless

SF - Carmelo Anthony - juz dzis to bylo widac, Durant go zamknal, zajebal triple double, 40 plus i wygral, Melo placek nic nie mogl zrobic ani w D ani w O, ani anal ani oral, przyzwoitosc nakazuje by Knicks byli playoffs w tym roku, Melo aspiruje do jakiegos poziomu a gracze poziomu do jakiego on aspiruje zawsze wchodzili do playoffs, Melo jest zwyczajnie azespolowym bolkiem 

SG - James Harden - yoł yoł broda yoł, Houston jak dla mnie to najmniej przerazajacy zespol na Zachodzie w playoffs - jedynie Suns maja mniejsze szanse na druga runde

PG - Steph Curry - jestem Steph Curry, jestem mr heat check, zajebiscie kozluje zajebiscie crossuje, zbieram biegam , kozluje krosuje a potem rzucam, rzucam rzucam. Nie wiem czyja to wieksza wina ale Steph Curry przestał grac w Warriors gra w Currys a reszta mu asystuje.

Ławka: 

Adam Hofman - yy , to nie to forum,

JR Smith; Deron Williams; Kyrie Irving; Gay Rudy (preTrade),             

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym potrafił rzucać tak jak Curry, to robiłbym to od świtu do zmierzchu, 7 dni w tygodniu. Chłopak jest najlepszym shooterem w lidze więc nie wypominajmy mu rzutów. No i rozwija się jako rozgrywający, może nie książkowy typ, ale dużo widzi na parkiecie.

 

Do Twojego s5 proponuje awansować Irvinga. Wielka nadzieja Cavs, all star nie mający żadnego wpływu na zespół, którego podobno jest liderem. Rzuca tyle samo co jego vis-a-vis z Oakland i nic z tego nie wynika.

 

Od siebie dodam Brick Brothers z Detroit, choć Brandon ostatnio przeszedł jakieś egzorcyzmy i trafia. Ale Josh i jego trójki albo Brandon i większość jego rzutów to przykład wiary we własne możliwości przechodzącej w narcyzm.

 

Dziwię się, że nie wymieniłeś Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG - zdecydowanie Kyrie Irving, oo taki zajebisty kozioł, trafia w końcówkach, mija wszystkich jak chce, szkoda tylko, że drużyna ma z niego mały pożytek, bo nic z nim nie wygrywają

SG - James Harden, nie rozumiem jego fenomenu, Houston oglądało się lepiej, gdy on miał kontuzję, nawet Parsons powiedział, że wtedy drużyna grała lepiej, bo częściej się dzieliła piłką

SF - Melo, co za arsenał ofensywny, po prostu cud miód i orzeszki, ale liderem nie potrafi być, w dodatku jest tak samo leniwy jak mój pies

PF - Josh Smith, w sumie wystarczyłoby wkleić jego cytat, w którym powiedział coś w stylu: Nigdy nie będziesz wiedział czy trafisz, jeśli nie rzucisz do kosza.

C- tu zdecydowanie Dwight Howard - zobaczcie jaki jestem piękny, mam mnóstwo zachcianek i kaprysów, oo końcówka meczu hehe to się uśmiechne a co mi tam, w końcu koszykówka to zabawa. nie mogę nawet patrzeć na tego pajaca, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby jeszcze dodać Wade'a, któremu świat u stóp w sophmore year i konkursy Miss Piękności skutecznie skróciły karierę o 3-4 lata. Jak Wade'a lubię i szanuję, bo po prostu koszykarzem jest/był wybitnej maści i ofensywny poziom z jego prime to klub VIP dla nielicznych - tak po prostu bufonem jest monstrualnym.

 

Paradoksalnie początkiem jego końca był 2006, bo potem przestał pracować nad swoją grą i upił się swoją zajebistością, a jak widać kontuzja niewiele go złamała, bo przecież 2009 to jeden z najmocniejszych statline-wise sezonów ever.

 

Aż dziwne, że Pat Riley nigdy nie doprowadził go do pionu i pozwolił mu na pojawianie się jesienią w formie fizycznej maślanego pączka.

 

 

kolejna persona non grata - Kyrie Irving. Kręcenie kozackich reklam, występowanie w roli semi-god, skakanie do Kobego i wożenie się po środowisku ligi i campach USA jakby miał ze 2 pierścienie i 25K punktów na liczniku przy jednoczesnym bilansie 15-30 to śmiech na sali, szczególnie że chłopak gra na Wschodzie już trzeci sezon, skład szczególnie jak na warunki konferencji - ma nie najgorszy, a nie potrafi nawet pogłaskać walki o PO w styczniu.

Iverson i Kobe też byli niepokorni, ale mieli klasę i stały za nimi wyniki.

 

 

honorable mention: Wall, Rondo, George

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być totalnym ignorantem, trollem ewentualnie dyletantem, żeby tu wymieniać Kobego. Obok Howarda, Hardena, Melo? Srsly? Gościa, który ma 5 tytułów? LOL.

Dokładnie, Kobe wcale nie kocha siebie i swojej gry. Jedyną jego miłością jest piłka i jak każdy, ciężko mu się ze swoją miłością rozstawać, dlatego stara się ją mieć zawsze przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Howarda, Hardena, Melo? Srsly? Gościa, który ma 5 tytułów? LOL.

 

Zwróć uwagę jak grają razem Howard gra z Hardenem, a jak grał z Kobiem. Żaden z nich nie ma potrzeby gadac o tym jak to Houston jest ich zespołem, co rok temu często podkreślał Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Kobe to najlepszy przyklad goscia zakochanego w sobie i przekonanego o wlasnej wartosci :) Inna sprawa, ze on, w przeciwienstwie do np Swaggy P, w lidze bez statystyk nadal dawalby z siebie wszystko, zeby wygrac. Oczywiscie pilka by sie nadal nie dzielil, bo sam umie zrobic wszystko lepiej ;)

W prawie kazdym teamie daloby rade znalezc kogos pasujacego do tego tematu (oprocz SAS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.