Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - P_MvsWowo


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Lorak w odpowiedzi na Koelnerowe pytanie już to też rozpisałem KAJ grając z high-postu (lewy/prawy elbow) otrzymuje zasłone od Kempa, zeby móc sobie zejść na shortcorner/low-post i stamtąd zaatakować/podjąć decyzję (rzut/podanie na weak/give'n'go z Coopem) jest to podstawowa opcja w ataku, więc często będzie to grane. Jak juz wspomniałem nie gram typowego iso na low-post, bo pozwoli to być Dreamowi na granie bliżej kosza i łatwiejszą pomoc. Chciałem, zmusić Hakeema do ruchu i go wyciągać bo daje mi to możliwośc także grania coop-a-loop, bo kto będzie to bronił jak dreama nie będzie pod koszem (CWebb?). Kareem otrzymujący podanie na high-post jest wówczas decision makerem i bynajmniej nie tylko stoi i czeka.

 

wowo no faktycznie nie czytałem, tylko w rebutalu odnosiłem się do niego praktycznie krok po kroku, zdanie po zdaniu. :D

Zgadzam sie jednak co do tego, że musi już wystarczyć sam gameplan + re,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.