Skocz do zawartości

Gdyby Playoffy zaczeły się już dzisiaj?


Ballas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy jest środek sezonu ale gdyby tak PO zaczynały się już dzisiaj?  Analizując na obecnej formie jakby wyglądały PO na ten czas?

 

Tak prezentowały by się serie:

 

East: 

(1) Indiana Pacers - Charlotte Bobcats (8)

(2) Miami Heat - Brooklyn Nets (7)

(3) Atlanta Hawks - Washington Wizards (6)

(4) Chicago Bulls - Toronto Raptors (5)

 

West: 

(1) Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (8)

(2) San Antonio Spurs - Phoenix Suns (7)

(3) Portland Trail Blazers - Golden State Warriors (6)

(4) Los Angeles Clippers - Houston Rockets (5)

 

Szczerze tak naprawdę większośc serii była by nudna ale trzy serie były by warte uwagi: MIA - BKN, POR - GSW i LAC - HOU, nie muszę chyba nikogo przekonywać że na ten moment Oklahoma zjada wszystkich a Miami jak ostatnio miała problem z BKN tak pewnie nadal by miała. Wiesz że może temat niezbyt kreatywny ale chciałbym poznac wasze opinie :grin:

 

Oczywiscie gdyby odgwyzdiwano Georgowi rzuty 3+1 to wiadomo że Indiana nie miała by sobie równych.

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tą drogą:

Półfinały Konferencji Wschodu:

Indiana - Chicago

Miami - Washington (Wizards wyglądają mi mocniej niż Atlanta)

 

Półfinały Konferencji Zachodu:

Oklahoma - LA Clippers

San Antonio - Golden St. (coś nie wierzę że w piątkę Portland będą zdrowi jeszcze w kwietniu/maju)

 

Finały Konferencji:

Indiana - Miami

Oklahoma - Golden St. (ile można panie Popovich?)

 

Finał :

Indiana - Oklahoma

Wynik? 55% na Pacers, 45%Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIA - BKN to raczej jednostronne widowisko by było, prędzej obejrzałbym Chicago z Toronto albo nawet wspomnianą Oklahomę z Dallas.

 

Nie byłbym taki pewny. Brooklyn obudziło się już ze snu zimowego i grają teraz naprawdę na poziomie. OK Miami i tak przechodzi dalej, ale na 100% jestem przekonany że napsuliby krwi Miami. Jak wszyscy będą zdrowi czyt. Deron i Garnett to może być ciekawe widowisko.

 

Moge też dorzucić się do zakładu? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie na luz. Ignazz rzucił prowokacją a Wy się podniecacie.

Dam głowę że teraz czyta to i śmieje się w duchu że daliście się wkręcić. A później powie że chodziło mu o mecz szachów albo golfa. Z jego wypowiedzi nie wynika przecież że chodzi o serie PO w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie na luz. Ignazz rzucił prowokacją a Wy się podniecacie.

Dam głowę że teraz czyta to i śmieje się w duchu że daliście się wkręcić. A później powie że chodziło mu o mecz szachów albo golfa. Z jego wypowiedzi nie wynika przecież że chodzi o serie PO w NBA.

Akurat Ignazz ma często tego typu typy, więc pudło mocium panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój typ był przemyślany i jeżeli ( odrzucając kontuzje ) sezon potoczy się w pewien sposób to podtrzymam ten typ i się założę z 1 osobą ale o najwyższą stawkę....

 

1) obecnie poprzez kontuzję CP3 ale i tak dobry bilans Clippers zmierzają w strefę uśpienia bo każdy pisze patrz są dobrzy (ale nie rewelacyjni) czyli CP3 to w sumie leszcz i jest overhype... a gość może w końcu bardziej wypoczęty pograć jak w NO

2) oczywiście Oklahoma gra rewelacyjny basket i obecnie są NAJLEPSI ale taki wyskok styczeń - luty może popsuć nastrój w maju (nie musi)

3) istotne może być zawirowanie z powrotem RW (wiem wiem CP3 tez przecież wraca - ale wcześniej i z mniej groźnego urazu) i tu często mimo wszystko jest zaburzenie mocy i rytmu

4) nie uważam, że złoczyńcy z LA nie mają obrońcy na Duranta ( w sumie nikt go OBECNIE nie ma ale jest nie jeden gość ale 2 co go może podkurwić i ciut ciut pogorszyć)

 

reasumując - na dzień dzisiejszy taki typ to brednie ale mówimy o PO i o rozwijającej się sytuacji Clippers wchodzą lepiej w PO a Okla mimo wszystko zbyt wiele daje w RS i kolejny raz przegina nie utrzymując intensywności. równocześnie CP3 wraca nie tworząc problemów swojemu zespołowi podczas gdy powrót RW już cos tam psuje

ostatnie 4 zakłady wygrałem ( zz 5 bo zapomniałem o tym nieszczęsnym G#6)

 

mam nadzieję, że choć w dzisiejszych czasach z grą obecną Okli to wydają się brednie to będąc ciut kontrowersyjnym gdy sezon tak się będzie rozwijał to taki scenariusz jest możliwy a moja kasa na stole warta nachylenia... do PO sporo czasu więc jak się okaże że RW wrócił mocniejszy a zmiana stylu jak na rezerwowego kadry USA okaże się prawdą to jest jasne że z czym do ludu.....

 

przy dobrych wiatrach jednak ( a bez kontuzji ale z różnym dojechaniem do końca sezonu regularnego) Okla nie przejdzie właśnie Clippers

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć klapki na oczach, by dawać szanse LAC w starciu z OKC:

1. Brak obrońcy na Duranta

2. Thabo na Krzyśku Pawle

3. Ibaka na Griffinie

 

PS. wszedłbym i za 250 zł w takim zakład

 

 

 

Dudley+Barness może choć ciut się nadają?

co jak CP3 wróci szybszy i nieprzemęczony? Thabo może byc za wolny jednak

Ibaka przy głupim Griffinie ale mądrym trenerze BG może zacznie w końcu wymuszać faule....w PO?

zostaje jeszcze Perkins który przy skaczącym po głowach kolejnym głupolu DeAndre może będzie musiał być dłużej na parkiecie

 

PAMIETAJCIE że wierzę w trenerów a tu dalej Doc over Brooks - tylko dobry wpływ trenera pozwala mi jeszcze ciut wierzyć w parę podkoszowych clips
 
250 - na razie prowadzisz
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.