Skocz do zawartości

Washington Wizards 13/14


kulfon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem w 3 kwarcie meczu z Miami, Wizz właśnie objeli prowadzenie.

Smieje sie az mi lzy leca.

To co wyprawiaja wizz ...

atak geriatykow....

chaos kontrolowany (?)....

srebrna orda Cohena barbarzyńcy....

A Heat stoja i z niedowierzaniem patrzą na to co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How far can they go?

"It all depends where we gonna end up, in a playoff spot," Gortat said. "You know, we believe we are capable of beating Miami, having Nene and Kevin (Seraphin) back, and now having Drew (Gooden) and (Andre Miller), we believe that we are capable of beating this team. You know, we still got 20 games, we still can work on it and get better. We believe that we can be the third-best team here in the East, and that's what we're going to do."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w q4 na boisku byli jednocześnie Wall, Beal, Miller, Ariza i Gooden?

tak

Wittman wytrzymał presję zdrowego rozsądku i zmienił ustawienie dopiero na 5 min do końca, przy -8 i z red hot Wadem.

Ja nie twierdze że wizz mogli czy zasłużyli na wygraną, ale mogła być przynajmniej fajna końcówka.

Wittman postanowił grać w czwartej kwarcie small ballem z Goodenem vs mistrzowie świata.

Bo przez chwilę wbrew temu co sie działo na boisku wynik był dobry dla Wizz.

On naprawdę myślał że tak można grać z Miami przez dłużej niż parę minut? że można liczyć na kolejne fartowne piłki wpadające do rak i do kosza??

btw Miller jest świetny ale jego świetnosc polega na tym że nie ma wp... jak siedzi Wall.

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wittman znowu spierdolił. Jak można Gortata wpuścic na zaledwie 4 minuty ostatniej kwarty, kiedy ten ma noc Shaqa i robi 10 zbiórek w 9 minut pierwszej kwarty?

 

To nic on w 3 kwarcie sam właściwie rozjeżdzał Miami. Tam Wizards miał 2 runy raz 10-0 raz 12-0 i w obu to Gortat był czolową postacią i w ataku i obronie

 

Więc totalnie nie kumałem czemu tak długo Gortat siedział siedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic on w 3 kwarcie sam właściwie rozjeżdzał Miami. Tam Wizards miał 2 runy raz 10-0 raz 12-0 i w obu to Gortat był czolową postacią i w ataku i obronie

 

Więc totalnie nie kumałem czemu tak długo Gortat siedział siedział

 

Wiem, bo akurat oglądałem od trzeciej kwarty i Gortat robił naprawdę dobrą robotę (stąd rzuciłem tekstem noc Shaqa). Już wcześniej mówiłem, ze Wizzards się nieźle matchupują z Heat zwłaszcza gdyby wrócił Nene. Gdyby tak się spotkali w Playoffs z Heat, to kto wie, czy nie zastalibyśmy tam siedmiomeczowej fizycznej serii, co przy niepewnym zdrowiu Wade'a mogłoby się ciekawe zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo akurat oglądałem od trzeciej kwarty i Gortat robił naprawdę dobrą robotę (stąd rzuciłem tekstem noc Shaqa). Już wcześniej mówiłem, ze Wizzards się nieźle matchupują z Heat zwłaszcza gdyby wrócił Nene. Gdyby tak się spotkali w Playoffs z Heat, to kto wie, czy nie zastalibyśmy tam siedmiomeczowej fizycznej serii, co przy niepewnym zdrowiu Wade'a mogłoby się ciekawe zakończyć.

Zakładzik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo akurat oglądałem od trzeciej kwarty i Gortat robił naprawdę dobrą robotę (stąd rzuciłem tekstem noc Shaqa). Już wcześniej mówiłem, ze Wizzards się nieźle matchupują z Heat zwłaszcza gdyby wrócił Nene. Gdyby tak się spotkali w Playoffs z Heat, to kto wie, czy nie zastalibyśmy tam siedmiomeczowej fizycznej serii, co przy niepewnym zdrowiu Wade'a mogłoby się ciekawe zakończyć.

 

A przy okazji ktoś może mi wyjaśnić czemu NBa skasowała bloku Gortatowi - jeden na Jamesie a drugi na Chalmersie?

 

http://on.nba.com/1gmnGUc

 

http://on.nba.com/1gmnyUQ

 

Jak dla mnie to są bloki . W nocy w obu przypadkach najpierw zapisano blok Marcinowi a potem go skasowano i wpisano że gracz Miami nie trafił layupu? Są jakieś przepisy które w takiej sytuacji nie uznają bloku czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ktoś może mi wyjaśnić czemu NBa skasowała bloku Gortatowi - jeden na Jamesie a drugi na Chalmersie?

 

http://on.nba.com/1gmnGUc

 

http://on.nba.com/1gmnyUQ

 

Jak dla mnie to są bloki . W nocy w obu przypadkach najpierw zapisano blok Marcinowi a potem go skasowano i wpisano że gracz Miami nie trafił layupu? Są jakieś przepisy które w takiej sytuacji nie uznają bloku czy jak??

 

Pewnie poprawią później, często tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby poprawili, bo blok na Jamesie w hilightach to może być parę baksów więcej latem.

 

Nie poprawią, wielokrotnie już coś takiego się zdarzało i nigdy nie widziałem, żeby na drugi dzień lub później dodało się Gortatowi cokolwiek do statów. Jego 1,5 czy tam 1,6 bloku na mecz jest dość mocno zaniżone. Obstawiałbym na coś w rodzaju 2,3 blk/mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zastrasza malych od połowy meczu.

Curry pięciotakt przy Gortacie zrobił.

Gortat tragicznie zagrał pierwszą kwartę w ataku ale na desce niszczył i dzięki niemu wizz byli w grze.

W trzeciej praktycznie przejął mecz.

W nagrodę posiedział na ławce aż było po meczu.

Wittman jest moim nowym idolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawią, wielokrotnie już coś takiego się zdarzało i nigdy nie widziałem, żeby na drugi dzień lub później dodało się Gortatowi cokolwiek do statów. Jego 1,5 czy tam 1,6 bloku na mecz jest dość mocno zaniżone. Obstawiałbym na coś w rodzaju 2,3 blk/mecz.

 

to są właśnie statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.