Skocz do zawartości

All-tme fantasy 2014 - Ignazz


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście bo seria gdzie Gasol ruchał Gortata na wszystkie sposoby nie jest wyznacznikiem c***owej obrony, nie muszę znać statystyk żeby sądzić, że Magic w tamtych finałach nic wielkiego w D nie grali

 

szoruj dywan, mam w poważaniu te Twoje wspaniałe teorie odnośnie mojej osoby, mogę o koszu nic nie wiedzieć, c*** Ci do tego, zachowujesz się jakbyś miał kij w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bosh gra te picki jeszcze lepiej wiec nie pajacuj bo Gasola i tak dostałes na tacy ode mnie ;]

Twoja strata :)

rzeczywiście bo seria gdzie Gasol ruchał Gortata na wszystkie sposoby nie jest wyznacznikiem c***owej obrony, nie muszę znać statystyk żeby sądzić, że Magic w tamtych finałach nic wielkiego w D nie grali

 

szoruj dywan, mam w poważaniu te Twoje wspaniałe teorie odnośnie mojej osoby, mogę o koszu nic nie wiedzieć, c*** Ci do tego, zachowujesz się jakbyś miał kij w dupie

Faktycznie, powiedziała osoba co jedzie z pojazdami z gimnazjum w każdym poście.

Gasol mało grał na Gortata, te p&r nie były na niego, obejrzyj sobie mecze z tej serii, to będziesz więcej wiedział na ten temat.

Ale w sumie najwyższy czas zrobić to samo co cała reszta forum i Ciebie zacząć ignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś intelektualnym niedorozwojem, do wszystkich użytkowników mam taki sam szacunek i wielu już się o tym przekonało, że nie jestem w gruncie rzeczy człowiekiem konfliktowym, znajdź mi dzbanie jeden przykład, że jest inaczej

 

napadłeś na skład z kodeiną i Ci odpierdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy by nie zmotywować pieniężnie losowania Loraka :grin: Pure entertainment

To można po prostu ustalić granie 1-16 2-15 itd ;)

Ja tam chętnie sparuję z kimś, kto pewnie jako zagrywkę przedstawi trójkę z low postu Love  :smile:

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy razem w duecie i Wasze "dyskusje" to jednak jesteście łapu-capu all day all night ;)

 

juz z nie pitol january, ciekawe jakbyś ty reagował na te ciągłe prowokacje i wycieranie sobie mordy moją osobą, zaczęło się w temacie o C's, kto ma wiedzieć i zdążył przeczytać ten wie

 

nie dość, że nakurwia po 12 jednozdaniowców na godzinę to jeszcze ktoś sprytny usuwa niewygodne dla niego posty

 

chciałem sobie dać spokój z tym cyrkiem i zaproponowałem "rozejm" o to co dostałem w odpowiedzi

 

 

 

Ale ja już się z tobą nie użeram, dałem sobie spokój po ostatniej dyskusji w myśl zasady, że z idiotą się nie rozmawia, bo sprowadzi na swój poziom. Ale ta zasada się pośmiać z idioty nie zabrania  :smile:

przepraszam w takim razie wszystkich, których już to męczy, ale postawcie się na moim miejscu, ja Wy byście zareagowali na coś takiego?

 

zamiast normalnej dyskusji jest jakiś totalny syf, jaki ja mogę mieć na to wpływ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.