Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, mam nba live 06 ale po hiszpańsku. Czy wie ktoś może jak zmienić ją na wersje angielską (o ile wiem to spolszczenia nie ma) JEżeli ktoś może to prozę o przesłanie mi pliku który umożliwiłby mi grę z menu w języku angielskim.

 

ps. komentarz też jest po hiszpańśku mój email to cuba222@o2.pl

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam taki o to problem:

 

Ściągnąłem przez neta obrazy płyt NBA live 2006. Zainstalowałem grę, zamontowałem obrazy - gra ładnie chodziła, wszystko było ok.

POtem jednak musiałem odmontować te obrazy oraz odinstalować grę. Gdy chcilałem sobie znowu pograć zainstalowałem ją i zamontowałem obrazy ponownie. Ale zaczęło mi teraz wyskakiwać okienko, że musze włożyć odpowiedni dysk czyli skopiować cracka(przedtem nie musiałem). I teraz nie wiem co zrobić. Ściągnąłem parę cracków w postaci obrazów i (nie wiem czy to jest dobry sposóB) zamontowałem na wirtualnym dysku, ale gra nadal wymago ode mnie dobrego dysku. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry sory że akurat tutaj pisze wiem że jest temat do dunków w nba 2005 ale tam daaawno nikt nie pisał wiec pisze tutaj

 

 

Mam taki problem: Nie wiem za nic jak sie obkreca 720 na klawiaturze oraz komp w SDC robi 360 z alleyoopa a jak ja probuje to ZAWSZE w obrecz trafiam nie idzie trafic??

 

A to już niezwiazane z SDC:

 

1.W intrze zauważyłem kolesia (Stojakovic?? Bibby??) w konkursie trójek w białej koszulce (to ten co rzuca Money Ball') czy da sie zmieniac koszulki np. na Alternate Jersey podczas konkursu wsadów albo 3PT??

 

2.W intrze też sa takie siatki w koszach co sie wogole nie ruszaja (patrz. intro alleyoop Chicago-Orlando) czy da sie jakos te siatki zmienić??

 

To na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie.W jaki sposob sfaulować specjalnie gracza w nba 2005?

chodzi mi dokładnie o ostatnie sekundy.Bardzo by mi to ułatwiło wygrywanie 8)

http://carter_15.fm.interia.pl/1.JPG

zaznaczony klawisz to w ataku czas a w obronie umyslny faul. Tak juz jest od kilku lat i pomimo tego ze screen przedstawia nba 2004 to w 2005 jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki carter alew nba 2005 nie ma czegos takiego.Czas mozna wziac tylko wciskajac escape i tam klikajac timeout/

Jest napewno bo pamietam ze uzywalem tego. Jak nie ma playcalling to moze byc pod haslem timeout. Poszukaj bo jest na bank. A jak nie znajdziesz to pusc screena z klawiszami tutaj to ja napisze Ci o ktory klawisz chodzi. Obecnie nie mam NBA 2005 na kompie wiec sam tego nie zrobie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK .DZIEKI .Juz do tego doszedlem :) a moze wiesz jak zrobic by mozna bylo grac jednoczesnie padem i klawiaturą?Chodzi o to bym mogl ustawic quickplay na klawiaturze a grac padem,bo mam na nim malo przyciskow

Tak samo chcialem kiedys zrobic i niestety nie da się. Za to na PS2 ładnie to rozwiazali, mozna przerzucac QP podczas gry analogiem i mamy do wyboru wszystkie akcje. Szkoda ze czegos takiego nie ma na PC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich mam prosbe ma ktos moze oryginalna gre nba live 06 bo potrzebuje pewnei informacji która znajduje sie w instrukcji gry, potrzebuje wiedomosci o portach na jakich działa gra NBA 06 bo nie moge sie łazcyc przez neta ostatnio i mój operator sieci w której jestem mógł by na to poradzic ale niema informacji na temat tych potrów wiec jesli ktos by miał to prosze o napisanie ich ok??? chodzi mi o porty TCP/UDP z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.