Skocz do zawartości

[2020-2021] Regular Season - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 57 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 84 - Mavericks 111
play-by-play

Bulls 128 - Nuggets 137
play-by-play

Pistons 119 - Celtics 92
play-by-play

Heat 98 - Magic 88
play-by-play

Suns 107 - Hawks 111
play-by-play

Jazz 101 - 76ers 92
play-by-play

Warriors 105 - Wizards 96
play-by-play

Nets 96 - Lakers 101
play-by-play

Raptors 107 - Hornets 117
play-by-play

Rockets 93 - Spurs 99
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 


avast mi blokuje trojana na simbasket.pl

 

Mi już dawno zgłaszało jakieś złośliwe oprogramowanie o czym pisałem .. 

 

ktoś jeszcze ma z tym problem?

Xamel wiesz co można byłoby zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cichy

Możesz podłączyć ftp jako dysk i go przeskanowac jakimś oprogramowaniem??

Co to za trojan? Musze przejrzeć co to tam jest.

 

@sklaB

Ja kiedyś miałem taką rzeźnię, że u dwóch komisarzy miałem jakieś 1-20 a u trzeciego ponad 50%.

Potem jakoś dociagnalem do PO.

To może być przypadek (trzeba by popatrzeć u kogo grasz u siebie, u kogo z contenderami, gdzie są kontuzje żeby coś naprawdę zobaczyć).

A i tak mam wrażenie, że po prostu komp/program u jednego komisarza troszkę bardziej lubi atak a u drugiego obronę.

A Hawks polecieli Suns i bez Krawtzowa i Kemby robią rozp...

Wtf??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derek Harper superstar :applause:

 

Nie tylko Wallnął 20 asyst, zniszczył Walla, ale przede wszystkim do prowadził do dogrywki buzzer-beaterem za 3 pkt :nonchalance:

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Quarter: 4 Time Remaining: 0:07 Nuggets 117, Bulls 120 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuggets ball: Kellena Azubuike inbounds the ball to Derek Harper Derek Harper brings the ball over the timeline.
Derek Harper shoots a three-pointer from the top of the key.
Nothing but net.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Overtime:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Thadddeus Young(Nuggets) wins the Jump ball.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hawks polecieli Suns i bez Krawtzowa i Kemby robią rozp...

Wtf??

 

po kontuzjach Westbrooka i Tomica, mimo ze juz w pelnym skladzie Suns nie moge sie jakos rozkrecic, choc faktem jest ze na wyjazdach juz od ubieglego roku maja sporo problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 58 (na pierwszym miejscu goscie)

Wizards 95 - Knicks 113
play-by-play

Heat 80 - Pacers 117
play-by-play

Magic 89 - Pistons 117
play-by-play

Trailblazers 120 - Raptors 118
play-by-play

Timberwolves 124 - Hawks 103
play-by-play

Grizzlies 108 - Hornets 109
play-by-play

Clippers 93 - Kings 90
play-by-play

Warriors 111 - Suns 76
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:

  • Wesley Johnson (Heat) – 56 dni (Bulging Disc – Back)
    Joakim Noah (Clippers) – 7 dni (Bruised Hip)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 59 (na pierwszym miejscu goscie)

Knicks 119 - Rockets 80
play-by-play

Bulls 109 - Heat 95
play-by-play

Nuggets 81 - Mavericks 93
play-by-play

Pacers 95 - Bucks 108
play-by-play

Trailblazers 116 - Lakers 114
play-by-play

Nets 102 - Raptors 96
play-by-play

Hawks 91 - Kings 77
play-by-play

Sonics 113 - Hornets 121
play-by-play

Magic 94 - Pistons 126
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:


  • Charles Barkley (Heat) - 7 days due to a Bruised Hip
    Shawn Kemp (Bucks) - 3 days dye to a Bruised Cheekbone

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JUTRO ALL STAR WEEKEND + SIMKA DNIA KOLEJNEGO

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Edytowane przez Qba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa meczów za mną. Z bilansu 24-17 nie jestem do końca zadowolony, ale nie jest źle. Mój cel w tym sezonie to awans do playoff. Na razie się łapie, zobaczymy co będzie dalej. Wydaję mi się , że skład mam niezły, wymiana z Raptors dała mi w końcu trzech najlepszych graczy finalisty poprzedniego sezonu, jednak to co gram po tej wymianie to nie jest jeszcze to, zobaczymy jak rozwinie się to dalej. Bez Beasleya mam 4-0, no ale przeciwnicy nie byli w tym okresie najmocniejsi. 

 

Jeśli chodzi o inne drużyny to największym zaskoczeniem są dla mnie Bulls, co prawda skład mają dobry i końcówkę poprzedniego sezonu mieli świetną, ale nie spodziewałem się, że aż tak będą cisnąć. W końcu są najlepsi na wschodzie i tylko za Wolves jeśli chodzi o całą  ligę. W przeciwieństwie do prawdziwej NBA tutaj mimo tego , że TOP 4 zachód ma zdecydowanie silniejsze i mistrz mimo świetnej postawy Bulls pewnie będzie z zachodu to do Playoff łatwiej się dostać na zachodzie.. Może by tak przenieść Pistons na zachód  albo chociaż do Atlantic Divison? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 60 (na pierwszym miejscu goscie)

92 - 94
play-by-play

104 - 108
play-by-play

 

 

 

SDC

 

3PT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
Dzień 61 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 120 - Trailblazers 124
play-by-play

Bulls 114 - Celtics 98
play-by-play

Timberwolves 114 - Rockets 78
play-by-play

Mavericks 81 - Suns 96
play-by-play

Hawks 88 - Raptors 105
play-by-play

76ers 101 - Knicks 120
play-by-play

Grizzlies 98 - Warriors 96
play-by-play

Pacers 114 - Cavaliers 124
play-by-play

Clippers 79 - Lakers 117
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRANSFER WIZZARDS - NUGGETS NIE ZOSTAŁ WPROWADZONY. NADAL SĄ NIEJASNOŚCI!

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRANSFER WIZZARDS - NUGGETS NIE ZOSTAŁ WPROWADZONY. NADAL SĄ NIEJASNOŚCI!

 

Roger, ile razy podczas offseason i regulara złamałeś już przepisy? :biggrin-new:

 

@ All-Star Game

 

Miła niespodzianka z Daye i George w składzie Wschodu.

 

Ba! Daye wyszedł nawet w pierwszej piątce i zagrał taki mecz, że spokojnie to on mógł zostać MVP gdyby Wschód wygrał :hypnotysed:

George za to dzielnie walczył w 3PT Shootout i przegrał dopiero w finale z Richmondem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.