Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

to nygus.ogólnie ciekawe, że Peja już po poważnej kontuzji pleców wychodzi w statystkach defense rapm lepiej jak grał w NOH i Dallas niż w Kings. Chandler?

Trudno powiedzieć, przede wszystkim to nie była jakaś duża poprawa, tylko okolice 0. Może jak miał większą rolę w ataku, to odpoczywał w obronie, może lepiej odnalazł się w systemie Hornets, tego okresu z Mavs nie ma co liczyć, bo on tam za mało grał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam help defense na wysokim poziomie, więc może sobie poradzić. ewentualnie zawsze mogę Peję ukryć na Boshu lub Stocktonie. :smile:

problem jest z tym Johnsonem u Ciebie. Lorak w poprzednim all-fantasy wrzucił kilka filmików ale ja kompletnie zawodnika nie znam. nie mam pojęcia jak go traktować. przydałaby się jakaś jego głębsza charakterystyka od Loraka (szczególnie teraz gdzie nie musi go na siłę promować) i oczywiście chciałbym aby Lorak się wykazał rozsądkiem a nie wyolbrzymiał jego zalety jak to robi przeważnie ze swoimi ulubieńcami. :smile:

 

 

Trudno powiedzieć, przede wszystkim to nie była jakaś duża poprawa, tylko okolice 0. Może jak miał większą rolę w ataku, to odpoczywał w obronie, może lepiej odnalazł się w systemie Hornets, tego okresu z Mavs nie ma co liczyć, bo on tam za mało grał.

 

w NOH Stojaković to był tylko i wyłącznie spot-up shooter i jego rola w zespole polegała na czekaniu na podanie od Paula. w Kings jednak grał na high post ,tyłem do kosza, często biegał do kontry, grał bez piłki (jego back doory i cuty, wysokie bball iq mu to pozwalało). więc może kondycyjnie a zarazem fizycznie u niego coś nie tak. na 206 -08 cm grał dość intensywnie jak na białasa.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo myślę że wyolbrzmiasz i to mocno. Kidd i Bowen to nie są volume shooters, ale jednak 3pt range mają jako spot up shooterzy. a właśnie obecność Dirka na boisku powoduje że jego spacing w tym turnieju jest najlepszy. nikt w historii tak obrony nie rozciąga jak Dirk. zauważ że on wyciąga na obwód nie jakiegoś tam obwodowego, tylko PFa, a ci na tym poziomie często są świetnymi shotblockerami. trudno mi sobie przypomnieć drużynę mistrzowską która miała lepszy spacing od tamtych Mavs, a oni grali parą starożytny Kidd + DeClown na s5 guards. w HCO nie będzie raczej problemu, szczególnie że MVP level Erving jest drugą opcją, której Dirk wcale nie posiadał wygrywając mistrzostwo. gdyby zamiast Bowena był tam jakiś inny SG, który jest po prostu lepszym zawodnikiem, January byłby moim faworytem przeciwko wielu teamom, ale na obecną chwilę widzę kilka mocniejszych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boshu i stockonie? Nie wiem kto to kupi, ale na pewno nie ja.

Pewnie mi powiesz ze przeciw mnie ukryjesz go na George.

na poziomie all-time George to pikuś.

 

będę musiał wymyślać gameplan na przeciwnika tak aby wykorzystać go z ławki a zarazem nie tracić. akurat u Ciebie będzie istotne kogo będziesz miał na obwodzie na zmianę. ale Stojaković na Kirileneko jak najbardziej mi pasuje. u Ciebie mam problem rozwiązany.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiedziałem o co chodzi Rapparowi a to statystyki z tego sezonu. niezły blef.

w PO w tamtym roku robił 19.2 przy .548 TS%

 

dla porównania Peja w 03-04 w RS miał 24.2 .624 TS% i 43% za 3.  w 02-03 w PO miał 23.1 przy TS% .606 i .457% za trzy.

więc Ty masz większe zmartwienie niż ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo myślę że wyolbrzmiasz i to mocno. Kidd i Bowen to nie są volume shooters, ale jednak 3pt range mają jako spot up shooterzy. a właśnie obecność Dirka na boisku powoduje że jego spacing w tym turnieju jest najlepszy. nikt w historii tak obrony nie rozciąga jak Dirk. zauważ że on wyciąga na obwód nie jakiegoś tam obwodowego, tylko PFa, a ci na tym poziomie często są świetnymi shotblockerami. trudno mi sobie przypomnieć drużynę mistrzowską która miała lepszy spacing od tamtych Mavs, a oni grali parą starożytny Kidd + DeClown na s5 guards. w HCO nie będzie raczej problemu, szczególnie że MVP level Erving jest drugą opcją, której Dirk wcale nie posiadał wygrywając mistrzostwo. gdyby zamiast Bowena był tam jakiś inny SG, który jest po prostu lepszym zawodnikiem, January byłby moim faworytem przeciwko wielu teamom, ale na obecną chwilę widzę kilka mocniejszych drużyn.

 

Primo rola Bowena w PO była minimalizowana do zaledwie 2.4 rzutu za 3 na mecz...

Segundo Kidd sprzed 10 lat nie był tak dobrym shooterem jak teraz i jego, jako gwarant spacingu nie przyjmowałbym za pewnik.

Tercio, dla kogo ten spacing, dla Chandlera?

Kto spod kosza będzie mu zdobywał punkty? W moim przypadku Ervinga nieźle ograniczał Cooper, a na Dirka moge posłać albo Battiera (który jest chyba najlepszym obrońcą na Dirka), a nawet Kempa, a na środku i tak zostaje KAJ, przy którym Chandler nawet nie pierdnie, a podwojenia przy moim długaśnym składzie mogą iść bez problemu, bo podać przez długie szybkie łapy moich zawodników, będzie piekielnie trudno, jeśli Dirk będzie oddawał do Kidda, Bowena, Mookiego, biorę to w ciemno i z radością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że po to bierzecie dwuletnie okresy aby oceniać gracza za całe 2 lata a Ty jak widzę z uporem maniaka wybierasz sobie tylko ten lepszy korzystniejszy rok. A jak obronisz argument że trójka u PG jest przeciętna bo zeszłoroczne PO miał ją na 32,7% - zresztą widać po PG że już powoli wraca do stałego poziomu bo za 3 rzuca coraz gorzej w 3 meczach styczniowych ma 22 %.a odkąd wrócił Granger ma 32 więc jak widać zza łuku to nie jest wielkie zagrożenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bowen erving i kidd to spaceing marzenie zwlaszcza all Time. Dirk to dirk ale tam nikt w calym zespole nie rzuca za trzy. Co wy czasem pierdolicie to szok. Tez uwazam ze ma mocny sklad ale ohy i ahy to gruba przesada. Zwlaszcza ze dopierdalasz sie o mój spaceing który mam niebo lepszy... Jak mawia findek double standards everywhere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak patrzymy na zeszłoroczne PO to zrobił 20 ppg na 55 ts na Lebronie. Jeśli takie staty ma vs Lebron, to pytanie co zrobi przeciwko Peji, który w defensywie reprezentuje biedę?

 

 

jakieś 10 ppg na 50 ts, bo Peja będzie miał za plecami Sheeda/Shaqa, a nie Bosha/Haslema, poza tym będzie mniej rzucał bo ma w drużynie z kim się dzielić trochę inaczej niż w Pacers  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 10 ppg na 50 ts, bo Peja będzie miał za plecami Sheeda/Shaqa, a nie Bosha/Haslema, poza tym będzie mniej rzucał bo ma w drużynie z kim się dzielić trochę inaczej niż w Pacers  

Poza tym, że to chyba był dowcip z twojej strony, to tak całkiem serio - George'owi koło c***a lata kto stoi pod koszem, bo widziano go tam ze 3 razy, a regularnie to grasuje na midrange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.