Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Bowen to w ataku ma być 95% 3PT, a każdy zespół właściwie potrzebuje takiego zawodnika jako fit do ekipy, bo jako ostatnia opcja na obwodzie jest zarąbista.  

Jasne, ale można znaleźć gościa 3&D, który jednocześnie nie będzie się ograniczał do stania w rogu w ataku - tylko od czasu do czasu wykorzysta swoje przewagi, doda dobrą zbiórkę i poprawi ball movement.

Defensywnie Bowen to świetny plaster, ale tutaj też bardziej liczy się helpD - której to Bowen nie był ekspertem.

 

Jeśli już w tym typie to wolałbym Battiera. Jest bardziej glue guyem od Bowena, a broni podobnie (+ niedoceniane ofensy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ilu jest graczy na PG/SG, których Bowen nie jest w stanie zatrzymać?

 

Co to znaczy "zatrzymać"?

 

Z tych lat co wziąłeś z serii PO:

 

Allen 22ppg, 54% TS

Nash 23 ppg, 58% TS

Bonzi Wells, który zagrał życiową koszykówkę - 23ppg, 66% TS.

Z Mavs nie pamiętam czy najczęściej bronił Dirka, Jeta, czy Howarda, Dirk wrzucił 27ppg na 67% TS, terry i Howard z grubsza zagrali po swojemu.

 

Myślisz, że go dasz na dowolnego PG/SG i tamten zamiast 20 punktów ci wrzuci 10?

 

 

 

Zaraz mi napiszecie, że Bowen był słabym obrońcą w team-d? Nie był, nie ma tu wielu od niego lepszych na G - ilu zresztą graczy z pozycji 1-2 ma taki wpływ na team-D?

 

Myślę, że sporo, bo on funkcjonował często prawie że poza team D(na ile to możliwe), tzn miał swój przydział i na tym się skupiał. Iguodala czy Pippen z niego żaden.

 

 

Bowen to w ataku ma być 95% 3PT, a każdy zespół właściwie potrzebuje takiego zawodnika jako fit do ekipy, bo jako ostatnia opcja na obwodzie jest zarąbista.

 

On w tych meczach PO w "zwykłej" lidze rzucał 5.7 i 6.2 ppg w 35 minut na boisku, tutaj ile od niego oczekujesz, 1.5 punktu na mecz? 3 punkty? Myślisz, że dałoby się wygrywać mecze w lidze all-time z zawodnikiem, który w meczu rzuca 3 punkty?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie 3 punkty? On może rzucić tylko i 2 punkty z kontry jak jakiś Nash czy Billups się do niego przylepi w rogu. Ale jak tyle dostanie wide open to rzuca 40%+ za 3PT. Czyli jeden z graczy, których w rogu nie można zostawić. Zostawiacie? Z grubsza ORTG 120-125 wyjdzie.

 

To nie tak działa.

 

Spot up shooterzy, których się z zasady nigdy nie zostawia są policzalni na palach 2-3 rąk. Od takich Bowenów zawsze idzie pomoc dopóki nie każą za to zapłacić. Poza tym przy mobilnych obrońcach, którzy go będą w stanie pogonić z linii trójek zostajesz w paru akcjach all-time z piłką w rękach Bruce'a Bowena. No i to o czym pisałem wcześniej - całkowicie tracisz możliwość eksploatowania słabych obrońców u przeciwnika.

 

No i nie wiem jak ci pozostali wyprodukują 125 ORTG punktując w czterech przez cały mecz.

 

 

2. Z najlepszego obwodowego defensora ligi przez kilka lat próbujesz tu zrobić scrubba w D? Seriously?

 

Ja nie robię z niego scruba w D, nie wiem czy kłamiesz czy tylko nie umiesz czytać. Tak czy inaczej shame on you.

 

Ja tylko pytam "SERIOUSLY?" dla Bruce'a Bowena, starting SG wybranego w 4 rundzie draftu spośród zawodników z 35 lat.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz do czego pije Chytruz. ale not my problem.

 

Ironia losu i po wpisaniu w nocy posta zarówno team January jak i karpika póki co stracił w moich oczach. Karpik Barkley post up, Magic post up w HCO, Mutombo/Ben post up. Nie widzę tego ataku NARAZIE. 

 

January mega przejebałeś pick imo. Dirk potrzebuje defensora pod kosz i bez tego jesteś w czrnej dupie a ty łykasz Bowena. Spaceing musi też czemuś służyć a ani Kidd ani Bowen nie są graczami, którzy mają ciąg na obręcz. Natomiast główna i wielka dziura zieje w obronie u ciebie. Co ci przyjdzie z fajnego backcourtu jak po pierwsze rozpierdoli cię każda drużyna z dominującym wysokim a po drugie bez rim protectora to jesteś narażony na tonę easy points. Come on karpik wybrał dziwnie ale pokazał jak osłabić jeden z fajniejszych zespołów- twój. 

 

Mam wrażenie, że całkiem sporo osób zapomina, że wysocy mają większy wpływ na grę niż niscy a w takiej zabawie trzeba zwracać uwagę na obronę pomalownaego i obronę p&r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie 3 punkty? On może rzucić tylko i 2 punkty z kontry jak jakiś Nash czy Billups się do niego przylepi w rogu. Ale jak tyle dostanie wide open to rzuca 40%+ za 3PT. Czyli jeden z graczy, których w rogu nie można zostawić. Zostawiacie? Z grubsza ORTG 120-125 wyjdzie.

 

2. Z najlepszego obwodowego defensora ligi (on i Artest) przez kilka lat próbujesz tu zrobić scrubba w D? Seriously?

 

Edit teraz bawię się tylko w cyferki jak skończę edytować to napiszę.

 

1. Nash TS% -3% względem RS i całych PO.

2. R.Allen TS% -2% względem RS, -6% wględem PO

3. Seria, gdzie Melo miał ponizej 50%TS -3% względem RS

 

Napisz mi po prostu, czy starasz się udowodnić, że Bowen jest przeciętnym defensorem.

Dla -2/3 TS żużyłeś 4 pick biorąc gościa bez O. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz obwodowego, który zagra coś z piłką czy wykreuje sobie pozycje. Z Bowenem zjebałeś jak raper z Georgem.

 

Ciekawy jestem jacy to wysocy bo jesteś perfect matchup dla większości póki co, mając w składzie matchup nightmare Dirka- good work.

 

A i dla mnie możemy spokojnie wymieniać nazwiska. W poprzednim drafcie bez problemu a teraz jakąś wielką tajemnicę będziemy robić z tych co zostali? W każdym razie zabawy mi to nie popsuje, wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz obwodowego, który zagra coś z piłką czy wykreuje sobie pozycje. Z Bowenem zjebałeś jak raper z Georgem.

 

Ciekawy jestem jacy to wysocy bo jesteś perfect matchup dla większości póki co, mając w składzie matchup nightmare Dirka- good work.

 

A i dla mnie możemy spokojnie wymieniać nazwiska. W poprzednim drafcie bez problemu a teraz jakąś wielką tajemnicę będziemy robić z tych co zostali? W każdym razie zabawy mi to nie popsuje, wręcz przeciwnie. 

W pierwszych dwóch rundach jeszcze można było spokojnie gadać, wiadomo że idą picki dobrze znane i pamiętane itp. Teraz wymienienie kogoś może się skończyć pickiem przy pierwszej okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby RappaR masz racje ale z drugiej strony gracze tu wymieniani raczej są wszystkim znani i nie zostali wybrani tylko przez niepasowanie do koncepcji. Mozna z góry powiedzieć ze steale to gracze grający w latach 80-90 bo tych cześć osób może nie znać. Natomiast wymienianie Bowenow, Allenów to nie robi różnicy.

 

ja i tak szykuję się na wybór fajnego,nie wspominanego tutaj środkowego do zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak havlicek niedługo nie zagłosuje niestety wstrzymam zabawę do jutra :/. Mój typ jest zależy od tego co zrobi więc nie bardzo mogę przekazać komus.

 

Julekstep. Jak wybiorę centra napisz czy o niego Ci chodziło :)

Napisz do kogos z sedziow dwa picki z pierwszym i drugim wyborem po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kogos z sedziow dwa picki z pierwszym i drugim wyborem po prostu.

Tylko że on uzależnia swój wybór wyborem poprzednika.

 

 

btw. Koncepcje antykoncepcje. jeden nie pasuje do drugiego, a tak naprawdę to supermarkety sprzedają gówniane żarcie jako pyszne i zdrowe. Ludzie żreją z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy czemu nie poszedł jeszcze prime Grant Hill, a poszły takie ziutki jak:

Iguadola, Marion, Baron Davis, Cooper (!!!), Billups, Elvin Hayes (i to z sezonu gdy miał 35 lat i grał w lottery team), Chris Bosh (i to z ostatniego sezonu, nie z Raps), Glen Rice, Bruce Bowen (!!!), Horace Grant, Ben Wallace?

Celowo zostawiacie Granta Hilla RappaRowi, bo wiecie, że kolekcjonuje SF czy o co chodzi? Karpik i BiałaCzekolada mogą się jeszcze usprawiedliwić, że teraz chcieli brać wysokiego, ale to też byłoby trochę naciągane jako, że wysokich jeszcze paru zostało, a tak uniwersalnych graczy typu Hill już praktycznie nie ma. Grant Hill pasuje praktycznie do każdego teamu (poza teamem RappaRa ;-)), do czterech to jest wręcz idealny fit a jest olewany na rzecz Marionów, Bowenów i Hayesów. 

 

Początkowo myślałem, że 2 czy 3 osoby po prostu o Hillu zapomniały i stąd takie dziwne wybory kosztem jego osoby.  Dlatego nie komentowałem, bo bym zepsuł zabawę ("ojej jak mogłeś zasugerować wybór Hilla userowi xxx, to ja chciałem zrobić mega steala, wszystko popsułeś"). Jeżeli jednak po ok. 10 wyborach GH nadal nie poszedł to znaczy, że jest olewany świadomie (bo niemożliwe, że aż tyle osób o nim po prostu zapomniało). Stąd moje pytanie - WTF?

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.