Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

2 miesiące sezonu bez lidera faktycznie mogą zaważyć na słabszej pozycji startowej na początku, ale nie wiem jak mieliby odpuścić cały sezon, kazali by chłopakom nie trafiać do kosza? ;) przynajmniej Warrick dostanie więcej minut może sie przełamać, sprawdzą porządnie Johnsona z draftu i Robertsa, a i Swift będzie miał wystarczającą ilość czasu na parkiecie żeby udowodnić że potrafi coś oprócz skakania. zależy od terminarzu, jak na początku mają parę meczów ze słabeuszami to może udasie wygrać ok 10 meczy z pierwszych 25, co nie do końca odebrało by im szanse na playoffy, szczególnie jeśli któryś z młodych wykorzysta szanse i długi pobyt na parkiecie i w 2 poł sezonu wniesie coś pozytywnego na parkiecie. chociaż dziura pod koszem wydaje się ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak mieliby odpuścić cały sezon, kazali by chłopakom nie trafiać do kosza? ;)

o to już musiałbyś spytać Spurs w sezonie 96/97 czy Cavs 2002/03

 

Swift będzie miał wystarczającą ilość czasu na parkiecie żeby udowodnić że potrafi coś oprócz skakania.

problem chyba w tym, że on jednak oprócz skakania nic nie potrafi. Skoro nie dał rady przebić się do S5 Rockets kiedy jego konkurencją był nie grający w obronie Howard i to przy tak ceniącym defensywę trenerze jak Van Gundy to wątpię żeby coś z niego jeszcze było.

 

ależy od terminarzu, jak na początku mają parę meczów ze słabeuszami to może udasie wygrać ok 10 meczy z pierwszych 25, co nie do końca odebrało by im szanse na playoffy, szczególnie jeśli któryś z młodych wykorzysta szanse i długi pobyt na parkiecie i w 2 poł sezonu wniesie coś pozytywnego na parkiecie. chociaż dziura pod koszem wydaje się ogromna...

z ciekawości sprawdziłem i jeśli dobrze policzyłem to przez te dwa miesiące sezonu, które Gasol może opuścić Grizzlies mają 32 mecze z czego 18 na wyjeździe, mając jego w składzie na cały sezon musieliby się nieźle napocić żeby awansować a ponad 30 meczy bez niego to naprawdę nie wiem jak mieliby się utrzymać z tym składem na powierzchni.

 

Jesem przeciwnikiem takiego odpuszczania, ale jeśli jest jakiś sezon kiedy to byłoby jakoś uzasadnione to właśnie ten jeszcze w ich sytuacji tyle meczów bez lidera i w dodatku jedynego zawodnika, który na swojej pozycji coś w tej lidze znaczy to może nie być głupie wyjście i nie zdziwię się jeśli Grizzlies pójdą właśnie tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mephis mogą mieć bardzo cięzko przez te 2 miesiące bez Gasola. Tracą świetnego zawodnika lidera zespołu. W dodatku nie mają go kim zastąpić. Nie wygląda to najlepiej, szczególmnie, że w składzie nie ma już Battiera.

 

Swift oprócz skakania potrafi neiwiele, ale to skaaknie pozwale mu zdobywać troche punktów, nieźle blokować i zbierać. Do tego przeważa nad przeciwnikami szybkosćią. Nie zmienia to faktu, że do Gasola mu daleko i ani on ani Warrick (który jest młodszą kopią Stro, nawet numerki mieli te same :D ) nie podołaja zadaniu zastąpienia Hiszpana przez tak długi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wrocilem to jescze moge jeden cytat dac ze starej dyskusji :wink:

 

Curry moze i miał ułatwione zadanie bo punktów z pomalowanego zdobywac oprcżo niego nie bardzo było komu, ale Zach na swojej pozycji miał RW30 i przez 45 meczy seozny zanim nie sprzedali Sheeda grał bardzo dobrze wiec musi miec umiejetnosci bo sama chec zrobienia milionów baksow nie sprawi nagle ze przybedzie mu umiejeetnoscie wyrzymałosci do rywalizowaniea z Rasheedem!

Tak tylko co z tego ze Zach mial rywala? Tak naprawde jak sie chce i sie ma potencjał to nawet z lawki mozna sporo sie poprawic, wystarczy pokazywac swoja ambicje, pracowac na treningach,wychdzic na pozycje, wykrozystywac wszsystkie znane manerwy, uczyc sie nowych i walczyc do upadłego a napewno wszystkopodzie ci w gore i to niezaleznie czy masz rywala na swojej pozycji czy nie bo nawet swoje stare minuty mozna o wiele bardziej efektywnie wykorzystac jezeli grac sie na maxa niz na pol gwizdka. I własnie ta chec kasy(czy czegokowliek innego np. jak nizejzmiana klubu) moim zdaniem wystarczy by nabral checi do rywalizacji z Sheedem. Prosty przyklad Cartera przed i po przejsciu do Nets. Chce to jest jednym z czolowych guardów NBA, nie to wtapia sie w przecietnosc. Tak samo Zach, chce to stac go na wiele, nie ma ochoty to jest tylko(albo az?) leniem z potencjałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to był Rasheed wallacea co prawda gral statystycznie najsąlbsyz sezon od bodajże debiutu Wizz ,ale facet był jednym z liderwó ówczesnych blejzsersow, sama chrapka na kase nie wystarczy by wykręcic 20 pkt i 10zb.

Trzeba mieć przygotowanie umiejętonosci itd.

A przykład Cartera? co to ma być?

Nawet w przedszkolu wiedzą że Carter to Cipa.

A Kidd nawet z Cipy zrobi przyzwoitego shotera :wink:

Trzeba byc naprawde skonczonym profsojanlista zeby udawac zaangazowanie w gre i wymuszac tym transfer![/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć przygotowanie umiejętonosci itd.

Nie mam zamiaru temu zaprzeczac bo Zach ma umiejetnosci. Ale jest leniem i nie zawsze chcial to wykorzystywac i to ze mogl dostac troche kasysprawilo ze zaczal pracowac i do umiejetnosci dolaczył przygotowanie i checi i stad wzielo sie 20pkt i 10 zb.

 

Nawet w przedszkolu wiedzą że Carter to Cipa.

A Kidd nawet z Cipy zrobi przyzwoitego shotera Wink

Trzeba byc naprawde skonczonym profsojanlista zeby udawac zaangazowanie w gre i wymuszac tym transfer!

Chyba mi nie chcesz powiedziec ze Carter w ostatnich miesiacach w Raptors dawal z siebie maxa? :shock: :shock: :shock: To bylo wyraznie widac, on tam juz nie chcial grac i sobie troche to olewał. Prawda ze Kidd sprawil z niego jescze kogos lepszego ale stac go w Raps bylo na wiecej niz grał w ostatnich miesiacach(zresta to bylo widac tez po tym ile minut dostawal) i tutaj chce pokazac jak wiele moga zdzialac same checi lubi ich brak na styl i efektywnosci gry okreslonego zawodnika. To widac i po Zachu i po Vince'u z tamtego okresu

 

PS. To znowu tyle. Moze w srodku tygodnia bede mial neta, jak nie to do zobaczenia w weekend(jak w NBA sie nie bedzei zbyt duzo dzialo i nie nabijecie plotkami ze bedzie to 2-3 strony wstecz :P )

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzi poszedł w ślady Al'a Harringtona zwalniając swojego agenta. Dobrze zrobił. Troche dziwne że jeden z lepszych FA tego roku po udanych ostatnich PO nie może znaleźć pracodawcy. Wiadomo że jego rządania finansowe są wysokie ale chyba zasłużył sobie jak taki Songaila 23 bańki zgarnął, Nene 60 czy Peja 64 to bez przesady, że kontrakt w okolicy 50 baniek bo więcej raczej nie rząda się Bonziemu należą. Dobry defensor, potrafi zbierać, podawać i gra twardo, przydałby sie nie jednej drużynie. 30 lat też mnie wogóle nie odstrasza ja z miłą chędzią zaoferowałbym Wellsowi te przygkladowo 46 baniek na pięć lat.

-- Derek Anderson na wylocie. Miami Heat są gotowi oddać go za PG. Możliwe

że poleciałby z nim Doleac. Raczej jakiegoś super gracza nie dostaną. Z tego co mi wiadomo jeśli chodzi graczy na tę pozycje to na wylocie są Jaric, Damon Jones, Jeff McInnis no i Francis :roll: Choć jeśli chodzi o Franchise to czytałem że się zmienił na pozytywne. W tej chwili jest w Houston i trenuje z Johnem Lucasem. Sam Lucas chwali go że ostro trenuje i pozytywnie jest nastawiony do nowego sezonu. To dobra wiadomość zwłaszcza dla nas kibiców Knicks. Mimo tych dobrych wieści to z miłą chęcią widziałbym taką wymiane. Andersonowi kończy się kontrakt za rok i wynosi tylko 2,5mln do tego Doleac przydałby się pod kosz zwłaszcza wtedy gdy Jerome James znowu by zaczął pajacować.

-- Gooden oficjalnie podisał z Cavs, a były zawodnik Hawks Donta Smith jest na treningach w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- Derek Anderson na wylocie. Miami Heat są gotowi oddać go za PG. Możliwe

że poleciałby z nim Doleac. Raczej jakiegoś super gracza nie dostaną. Z tego co mi wiadomo jeśli chodzi graczy na tę pozycje to na wylocie są Jaric, Damon Jones, Jeff McInnis no i Francis :roll: Choć jeśli chodzi o Franchise to czytałem że się zmienił na pozytywne. W tej chwili jest w Houston i trenuje z Johnem Lucasem. Sam Lucas chwali go że ostro trenuje i pozytywnie jest nastawiony do nowego sezonu. To dobra wiadomość zwłaszcza dla nas kibiców Knicks. Mimo tych dobrych wieści to z miłą chęcią widziałbym taką wymiane. Andersonowi kończy się kontrakt za rok i wynosi tylko 2,5mln do tego Doleac przydałby się pod kosz zwłaszcza wtedy gdy Jerome James znowu by zaczął pajacować.

Francis w Miami? :) 3 gwiazdorów w S5, jak dla mnie zdecydowanie za dużo :) Steve bez wątpienia jest bdb graczem jednak wątpie aby pogodził się z rolą dopiero trzeciego strzelca w drużynie. Poza tym względy finansowe - MIA dzięki gigantycznemu kontraktowi Shaqa, wysokim zarobkom Walkera i J-Willa ma związane ręce. Do tego dochodzi (za rok) kolejny, olbrzymi wydatek (nowa umowa z Flashem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francis w Miami to fatalny i raczej nie realny pomysł. Miami maja w tej chwili niezły skład i kolejny strzelec jest tam niepotrzebny. Ja juz w ich sytuacji wolę J-Willa, który jednak swoją grą bardziej przypomina rozgrywającego niż Steve.

 

Dla Francisa dobrym układem mógłaby byc współpraca z jakimiś młodymi zawodnikami, bez lidera np. Atlanta, w Magic pojawił się Howard i od razu zaowocowało tu niesnaskami w zespole. W Knicks też przy Starburymm mi nie pasuje, ale jeśli rzeczywiście się zmienia to może to wcale niegłupi pomysł, bo NY ma wielki potencjał kadrowy, trzeba go tylko nauczyc chłopaków wykorzystywać. Czy Thomas temu podoła?- kolejne ciekawe pytanie na nadchodzący sezon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierek zostal zaproszony do suns :) nie wiadomo czy Kandi bedzie tam grac, jezeli juz to za ligowe minimum, czyli dla niego kolo 1 mln $ rocznie, dla niego byla by to chyba lepsza opcja niz gra w europie, jako rezerwowy by mogl byc spoko, silne ogniwo na lawce. Silne dla tego ze kupa miesa :D i moze sie poprzepychac pod koszem, a ktos taki napewno sie przyda do pomocy Amare czy Thomasowi...

 

Luis Flores stara sie o kontrakt w Nets

 

Kukoc prawdopodobnie konczy kariere, bo nie dostal propozycji od bucks czy bulls u ktorych chcial otrzymac angaz, gdzie indziej nie zagra bo za daleko, chce tylko w Illinoi :)

 

Walter Herrmann zostal zakontraktowany w koncu przez Bobcats, w tym roku moze byc u nich naprawde ciekawie, robi sie mocno pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walter Herrmann zostal zakontraktowany w koncu przez Bobcats, w tym roku moze byc u nich naprawde ciekawie, robi sie mocno pod koszem

 

a co Walter ma wspolnego z podkoszowa siła Bobcats?

Przeciez to nominalny SF z dobrym rzutem z dystansu, śrendia zbiórek w Maladze cos z 3 chyba. To co on ma nagle sie przestawic i stac sie podkoszywm zabijaką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colangelo jest chyba przekonany że T.J. Ford jest rozgrywającym który pociągnie jego zespół w górne rejony konferencji bo pracuje podobno nad podpisaniem go już w tym momencie na dłuższy termin, żeby nie bylo możliwości że w przyszłym roku ktoś go mu podkupi bo będzie zastrzeżonym FA. w sumie dziwny ruch skoro nie wiadomo do końca czy Ford sprawdzi sie w toronto i jak będzie mu sie układała współpraca z Mitchellem i Boshem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Miami zwolnili D.Andersona i podobno zainteresowany jego pozyskaniem jest Isiaha Thomas :wink:

 

:arrow: Kendrik Perkins podpisał wieloletni kontrakt z Celtami (albo im bardzo zależy na tym zawodniku, albo zabukowali go sobie (czyt. jego talent) na pare lat, za malutką kase jaką teraz dostają zawodnicy na jego pozycji. Bo kokosów pewnie nie dostał.

 

:arrow: Knicks zwolnili Udokę (kto to jest? :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colangelo jest chyba przekonany że T.J. Ford jest rozgrywającym który pociągnie jego zespół w górne rejony konferencji bo pracuje podobno nad podpisaniem go już w tym momencie na dłuższy termin, żeby nie bylo możliwości że w przyszłym roku ktoś go mu podkupi bo będzie zastrzeżonym FA.

T.J Ford jest dobrym zawodnikiem ale czasami zbyt samolubnym, lecz uważam, że jego możliwości strzeleckie moga się bardzo przydac w Toronto. Do ciągnięcia zespołu jest przede wszystkim Bosh więc powinni sobie jakoś poradzić :)

 

Co do długoletniego kontraktu to nie byłbym już takim optymistą- co prawdo Ford to zawodnik młody, lecz bodaj cały sezon opuścił z powodu kontuzji, więc wiązanie się z nim na dłuższy czas mogłoby byc ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Knicks zwolnili Udokę (kto to jest? :roll: )

Cos slabo sledzisz losy naszego klubu :wink:

 

Udoka rozegral cale cztery mecze w barwach Lakers w sezonie 2003/2004. Calkiem niezle poczynal sobie na tegorocznych MŚ w zespole Nigerii (14.2 pkt. i 5.2 zb. to lepiej niz amerykanskie gwiazdeczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons do swojego sztabu szkoleniowego dodali jako asystenta Dave'a Covensa, wcześniej Terry Porter ciekawe drugi były head coach, dla którego bycie asystenten to chyba nie szczyt marzeń ciekawe czy to pewne zabezpieczenie na wypadek gdyby Flipa trzeba było zwolnić w trakcie sezonu :roll: W sumie Pistons na wschodzie to obok Clippers na zachodzie moi kandydaci do miana największych rozczarowań najbliższego sezonu zobaczymy czy słusznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos slabo sledzisz losy naszego klubu :wink: .

No wielka wtopa :oops: Nie powiem głupio mi, Ale juz kojarze kolesia, myślałem ze go już wogole w lidze nie ma? A on w Knicksach sie ukrył, skrył się za tą "8" od Spree :wink:

 

Edit:

 

No nie było go rok w lidze :wink:

 

A gdyby ktoś nie pamietał to zamieszczam fote:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.