Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Spree sie znowu doigral i popadł w klopoty z prawem. Tym razem jest oskarzony napasc na tle seksualnym a konkretnie o duszenie. 21 kobieta oskaraza go ze podczas seksu Sprewell zaczał ja dusic. To juz z tego co pamietam nie pierwsze sygnal ze Spree lubie sie bawic w duszenie roznych osob. Poza tym ciekawe czemu nie slychac nic o checi jego powrotu do NBA, chyba juz na dobre zrezygnowac z kariery na parkietach.

 

Ciekawy jest tez fakt ze w swojej biedzie(bo w koncu nie ma za co rodizny utrzymac) odbył stosunek na jachcie a na policje zglosil sie dobrowolnie z adwokatami(a podobno juz jeden kosztuje majatek) :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do Suns to nie wiem jak ty Van ale GM LAL a suns widzę różnicę....

 

oj ignazz i teraz będziesz bił pokłony Suns bo podpisali JJ :? ja nie powiem to niezły role player na ławkę, który coś trafi z dystansu i coś zbierze, ale nie sądzisz, że gdyby to było takie dobre posunięcie to przez te dwa miesiące offseason jakie mamy za nami ktoś tego gracza już by dawno podpisał zwłaszcza, że wiele nie kosztował :?:

 

Bycie GM to dość ciekawa sprawa można być wychwalanym a zaraz potem wyglądać beznadziejnie o czym świadczy przykład Dumarsa w Pistons, zbierał tyle pochwał, ale to przecież on wybrał Darko zamiast Melo, Wade'a czy Bosha, to on żeby zrobić sobie miejsce na podpisanie Bena oddał tego samego Darko i drugiego niezłego grajka Aroyo za byle co do Magic, potem jeszcze Evansa do Lakers wszystko po to żeby zatrzymać Bena czego ostatecznie nie zrobił dodatkowo nie dostając nikogo w zamian więc teraz wypadałoby chyba nieźle jechać go nie sądzisz :?: no oczywiście chyba, że wszelkiej krytyce podlegają tylko Lakers to fakt D'Antoni jest geniuszem podpisał gracza, o którego nikt sie nie bił i rozważał już grę w Europie, w dodatku na pozycję, na której braków wielkich nie mają zamiast zajać się strefą podkoszową, naprawde imponujące :roll:

 

Naprawdę zabawne jest to jak wychwalasz prawie wszystkie ruchy innych zachodnich drużyn a krytykujesz Lakers wychwalając np. podpisanie Stojakovica przez Hornets i jednocześnie krytykując podpisanie młodszego Radmana za mniej niż połowę tej kasy, czy tutaj na temat JJ :lol:

Suns będą silni w trakcie sezonu tak długo jak wiek i plecy pozwolą Nashowi na granie w takim stylu i tempie jak do tej pory i podpisanie JJ tu niewiele w tej kwestii zmienia zajadą tak daleko jak Nash ich na swoich schorowanych plecach zaniesie :wink:

 

Czy Grizzlies idą z czwartym rozstawieniem a Clippers z piątym czy wchodzi częściowa zasada z poprzedniego sezonu promowania zwycięzcy dywizji ?

trzy drużyny z najlepszymi bilansami kore na początku a zwycięzca trzeciej dywizji nie może być rozstawiony niżej niż z 4 miejsca także gdyby w poprzednim sezonie to obowiązywało to wyglądałoby to tak:

1.Spurs

2.Mavs

3.Suns

4.Nuggets

5.Grizzlies

6.Clippers

7.Lakers

8..Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Jones to dobry roles, ale chyba niepotrzebny Sunsom, choć z drugiej strony oni kochają grać niskim szybkim i efektownym składem i on do nich pasuje, a do tego nieźle gra w D co nawet w taktyce Suns jest potrzebne, żeby utrzymać zasadę- rzucić punkt więcej niż rywal.

Teoretycznie jak patrzeć na roster Suns nie jest on potrzebny (praktycznie też nie bardzo moim zdaniem), ale D'Antoni strasznie lubi tego typu graczy o czym świadczy dodawanie co chwilę nowego grajka. Ale czy miałoby to oznaczać "wysłanie Matrixa na orbitę"? Chyba jednak nie, być może prędzej zabezpieczenie na wypadek odejście Diawa. Dla mnie pozyskanie tego gracza nie jest jakimś wielkim sukcesem Mike'a, ale pozwala przypuszczać, że Suns się na ławce wzmocnią, bo Jones to solidny zawodnik, który postępów raczej wielkich nie zrobi, ale trzyma pewien poziom, który gwarantuje, że będzie przydatny dla zespołu

 

Ale jeszcze jedno mnie zastanawia. Lakers mieli JJa i go oddali, a wtedy fani Lakers móili, że to jednak strata, bo to cenny rols... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[oj ignazz i teraz będziesz bił pokłony Suns bo podpisali JJ :? ja nie powiem to niezły role player na ławkę, który coś trafi z dystansu i coś zbierze, ale nie sądzisz, że gdyby to było takie dobre posunięcie to przez te dwa miesiące offseason jakie mamy za nami ktoś tego gracza już by dawno podpisał zwłaszcza, że wiele nie kosztował :?:

nie tyle bił pokłony co oceniał wyżej od niezłych ale nie rewelacyjnych ruchów LAL

 

tzn. JJ &MBanks>VR&REvans było suns>LAL wiec aby zmienić pozycje to = nie wystarczało.......

 

chodzi mi o to że Suns sa lepszym zespołem a jeszcze lepiej się wzmocnili choć to nie łatwe zdobyć PG który u was by był S5!!!!

ruch tłumaczę albo słabym zdrowiem Amare lub planem z Matrixem ( PTB i paru wysokich w Suns?)

Bycie GM to dość ciekawa sprawa można być wychwalanym a zaraz potem wyglądać beznadziejnie o czym świadczy przykład Dumarsa w Pistons,

tak. poniósł porażkę ale zbudowaał ekipę mocną a i obecnie im odyseja Bulls po erze MJ nie grozi.

 

Naprawdę zabawne jest to jak wychwalasz prawie wszystkie ruchy innych zachodnich drużyn a krytykujesz Lakers wychwalając np. podpisanie Stojakovica przez Hornets i jednocześnie krytykując podpisanie młodszego Radmana za mniej niż połowę tej kasy, czy tutaj na temat JJ :lol:

Bo nie tak łatwo podpisać gwiazdę w takim klubie jak NOH, teraaz są mocniejsi, kasę mieli, a bilety na pewno lepiej się będą sprzedawać

LAL takich ruchów nie potrzeba bo bilety jak bułeczki ale spodziewałem się więcej........

 

ruchy mocnych Suns i słabych NOH satysfakcjonujące ale juz minimalnie za słabych LAL nie....

kolejny raz w dyskusji ( u ciebie tego nie widzę) modyfikuje po dyskusji zdanie....dobry ruch kadrowy z VR ale niewystarczający aby mówić i o dobrej ławce i o walce o top4 i o tym że gracz pokroju Artesta czy Geralda niepotrzebny bo Bynum wystarczy!

Powtarzam z reszta że decydujace będzie postawa liderów LAL a nie jakichśtam z 8-9 pozycji

 

trzy drużyny z najlepszymi bilansami kore na początku a zwycięzca trzeciej dywizji nie może być rozstawiony niżej niż z 4 miejsca także gdyby w poprzednim sezonie to obowiązywało to wyglądałoby to tak:

1.Spurs

2.Mavs

3.Suns

4.Nuggets

5.Grizzlies

6.Clippers

7.Lakers

8..Kings

I kto wie czy Mavs doszliby do finału zachodu a wtedy tytuł zostałby w SA! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze jedno mnie zastanawia. Lakers mieli JJa i go oddali, a wtedy fani Lakers móili, że to jednak strata, bo to cenny rols... :wink:

a tak dokładniej to raczej mówili, że oddawanie go za zaledwie pick w drugiej rundzie to strata bo dość jasne było, że albo on albo Geroge a wiadomo, że Jax wolał znającego trójkąciki Deveana.

 

nie tyle bił pokłony co oceniał wyżej od niezłych ale nie rewelacyjnych ruchów LAL

 

tzn. JJ &MBanks>VR&REvans było suns>LAL wiec aby zmienić pozycje to = nie wystarczało.......

nie muszę chyba po raz kolejny mówić, że chciałem Banksa, ale nie zastanowiło Cię to, że we wszelkiej maści rankingach FA tego lata Radman był zdecydowanie wyżej od Banksa :?: oraz to, że ok 5 drużyn jemu oferowało swoje pełne MLE ( w tym również Suns) a Banksowi jednak nikt nie zaoferował tyle. Poza tym raczej powinniśmy chyba oceniać przydatność tych ruchów dla poszczególnych klubów i kto będzie miał większą będący pierwszym zmiennikiem na pozycję SG/SF Evans i będący starterem lub 6-th manem Radman czy Jones będący za Diawem, Marionem czy drugim JJ Jones i dostający niewiele minut za plecami Nasha i Barbosy Banks :?: jednak Ty i tak oceniasz te ruchy lepiej niż Lakers tylko gdzie w tym logika :?

 

Bo nie tak łatwo podpisać gwiazdę w takim klubie jak NOH, teraaz są mocniejsi, kasę mieli, a bilety na pewno lepiej się będą sprzedawać

LAL takich ruchów nie potrzeba bo bilety jak bułeczki ale spodziewałem się więcej........

wybacz, ale dla mnie podpisanie Stojakovica to była czysta głupota ze strony Hornets, tak wzmcni ich to w tej chwili, ale to młoda drużyna ja na ich miejscu starałbym się poczekać na lepsze lato jeśli chodzi o FA i wtedy o kogoś wartego zachodu zawalczyć, Stojakovic sprawia, że w tej chwili mogą być silniejsi, pewnie powalczą o PO, ale nic więcej, ja poczekałbym aż Paul i West oraz reszta młodych wybranych teraz w drafice sięsię bardziej ograją i za rok nie wiem np. o Cartera bym powalczył czy kogoś innego, ale Peja nie był wart wydawania na niego takich pieniędzy.

 

i o tym że gracz pokroju Artesta czy Geralda niepotrzebny bo Bynum wystarczy!

:lol: a czy ja coś takiego powiedziałem :?: chcesz to przeszukaj tematy na forum Lakers kiedy pojawiły się plotki na temat Artesta i zobaczysz moje zdanie- w skrócie bez mrugnięcia okiem oddałbym wtedy jego za Rona, ale w przeciwieństwie do Ciebie w pewnym sensie rozumiem też tutaj Lakers ruch z całą pewnością na teraz opłacalny, ale co jeśli okaże się, że Bynum za 2-3 lata się okaże naprawdę dobrym środkowym :?: z ich punktu widzenia oddawanie w tej chwili gracza o tych warunkach fizycznych nie jest dobrym wyjście, nie muszę się z tym zgadzać, ale jednak rozumiem, że nie oddajesz utalentowanego środkowego mającego 19 lat po jednym sezonie zanim jesteś pewny co z niego będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze jedno mnie zastanawia. Lakers mieli JJa i go oddali, a wtedy fani Lakers móili, że to jednak strata, bo to cenny rols...

Raczej mówiliśmy o stracie konieczniej (przepych na trójce, Walton, George, trójkąty i te sprawy ;-) ) i niewymiernym zysku za niego... Bo Jones poszedł za 2rnd pick, a raczej wszyscy sie zgodzimy ze wart jest wiecej. :)

 

edit: sorry, nie widziałem wcześniej posta Vana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większą będący pierwszym zmiennikiem na pozycję SG/SF Evans i będący starterem lub 6-th manem Radman czy Jones będący za Diawem, Marionem czy drugim JJ Jones i dostający niewiele minut za plecami Nasha i Barbosy Banks :?: jednak Ty i tak oceniasz te ruchy lepiej niż Lakers tylko gdzie w tym logika :?

wiem że Banksa chciałeś i stąd powinieneś troche bardziej krytycznie podejść do lal. Był gość do wzięcia taki jaki wam brakuje a poszedł do waszego najwiekszego konkurenta ( bo sam potwierdzasz że Mavs i SAS na dziś za wysoki progi). Uważam to za porażkę a odpowiedz na pytanie po co MB w Suns zna ich MG. Ja nie znam.

 

wybacz, ale dla mnie podpisanie Stojakovica to była czysta głupota ze strony Hornets, tak wzmcni ich to w tej chwili, ale to młoda drużyna ja na ich miejscu starałbym się poczekać na lepsze lato

z tym latem to rzeczywiście brzmisz jak wasz GM. lepsze lato nie istnieje.

dla wielu klubów Stojak za taką kasę był zbędny ale ja z oceną ruch NOH to bym poczekał, bo nie można mieć pkt ciężkości na młodych (CP i DWest) potrzeba takiego Willisa Horrego Antonio Davisa. Stojak powoli robi się takim graczem a umiejętności i wiek nie aż taki dramatyczny.

Jak masz wolny salary to bierzesz co masz ( ryzyko albo albo) lub czekasz masz dalej wplna $ ale na pewno nie jesteś lepszą drużyną. NOH wybrało drogie ryzyko ale jest szansa że bynajmniej fajnie się ich będzie ogladało. Stojak w Indy zagrał najgorzej jak mógł i albo będzie lepiej ( dostanie chyba przywództwo o co walczył z Webberem) albo zostanie na takim średnim poziomie ( co patrząc na kasę będzie przepłaceniem ale na pewno nie totalną klapą) jak sugerujesz....

 

:lol: a czy ja coś takiego powiedziałem :?: chcesz to przeszukaj tematy na forum Lakers kiedy pojawiły się plotki na temat Artesta i zobaczysz moje zdanie- w skrócie bez mrugnięcia okiem oddałbym wtedy jego za Rona, ale w przeciwieństwie do Ciebie w pewnym sensie rozumiem też tutaj Lakers ruch z całą pewnością na teraz opłacalny,

na temacie rezerwowi bodajrze napisałeś coś o tym w kontekście wzmocnienia Cooka i bynuma że GM by się nie zgodził bo chciano nawet geraldaW lub rona oddać i wynikało z tego że popierasz

chyba wtedy włączył się Josephnba

 

ale co jeśli okaże się, że Bynum za 2-3 lata się okaże naprawdę dobrym środkowym :?: z ich punktu widzenia oddawanie w tej chwili gracza o tych warunkach fizycznych nie jest dobrym wyjście, nie muszę się z tym zgadzać, ale jednak rozumiem, że nie oddajesz utalentowanego środkowego mającego 19 lat po jednym sezonie zanim jesteś pewny co z niego będzie.

a co jeśli nie? dla mnie ryzyko spore i wolę się tłumaczyć za 2 lata że puszczono talent niż za rok nie wejść do PO

kwestia wyboru, ale widzę że ty go rzeczywiście uważasz za czołowy prospect Ligii! lepszych od niego jest na peczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ty go rzeczywiście uważasz za czołowy prospect Ligii! lepszych od niego jest na peczki....

Byc moze dzisiaj jestem lekko otępiały ale mimo wszystko zapytam: KTO ? Rozumiem ze mi wypunktujesz przynajmniej 10u bardziej obiecujących, utalentowanych, o podobnych warunkach fizycznych graczy z ligi, przy okazji definiując liczbę w której zastępstwie uzyles słowa "pęczki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że Banksa chciałeś i stąd powinieneś troche bardziej krytycznie podejść do lal. Był gość do wzięcia taki jaki wam brakuje a poszedł do waszego najwiekszego konkurenta

ja chciałem, ale skoro Phil i Kobe chcieli Radmana, skoro we wszelkich rankingach był on wyżej oceniany od Banksa więc biorąc pod uwagę opinię gwiazdy zespołu i trenera oraz ogółu na temat tych dóch czemu mam podchodzić bardziej krytycznie :?

 

z tym latem to rzeczywiście brzmisz jak wasz GM. lepsze lato nie istnieje.

dla wielu klubów Stojak za taką kasę był zbędny ale ja z oceną ruch NOH to bym poczekał, bo nie można mieć pkt ciężkości na młodych (CP i DWest) potrzeba takiego Willisa Horrego Antonio Davisa. Stojak powoli robi się takim graczem a umiejętności i wiek nie aż taki dramatyczny.

nie istnieje :?: chociażby za rok FA zostają Billups, Bibby, Carter, Lewis i kilku innych, tego lata poza Benem była wyjątkowa lipa i w efekcie ktoś kto nie zasługiwał na takie pieniędze bez problemu je jako czołowy FA lata dostawał. Poza tym piszesz o Stojakovicu jak o kimś na kogo drużyna może liczyć w trudnych momentach, kogoś kto w PO może być go to guyem :), ale to nie on, co PO to gość znikał, kiedy ważyły się losy meczów jemu latały zawsze ręce, bawiąc się w skojarzenia słyszę słowo "soft" widzę Stojaka, słysząc "ultra soft" Stojak w PO, słysząc "unclutch" widzę Stojaka rzucającego airballa z czystej pozycji w 7 meczu WCF 2002 :twisted:

 

na temacie rezerwowi bodajrze napisałeś coś o tym w kontekście wzmocnienia Cooka i bynuma że GM by się nie zgodził bo chciano nawet geraldaW lub rona oddać i wynikało z tego że popierasz

chyba wtedy włączył się Josephnba

nie pisałem, że się z tym zgadzam pisałem, że on ma sporą wartość na rynku transferowym.

 

a co jeśli nie? dla mnie ryzyko spore i wolę się tłumaczyć za 2 lata że puszczono talent niż za rok nie wejść do PO

no tak w przypadku Blazers i O'Neala czy Hornets i Bryanta faktycznie takie ryzyko się opłaciło :roll: aha zanim napiszesz, że ja jego porównuje do tych dwóch (bo lubisz takie nadinterpretacje) to od razu mówię, że nie uważam, że będzie kiedyś kimś na ich poziomie, ale Blazers i Hornets kiedy pozbywali się tych młodych graczy raczej również nie przypuszczali co z nich wyrośnie 8)

 

kwestia wyboru, ale widzę że ty go rzeczywiście uważasz za czołowy prospect Ligii! lepszych od niego jest na peczki....

znowu coś próbujesz mi wmówić :? prawda jest taka, że ani ja ani Ty nie wiemy za wiele na jego temat w przeciwieństwie do Lakers, którzy przyglądają się jego postępom codziennie, więc pisanie jak to lepszych od niego jest na pęczki jest ignorancją w równym stopniu jak gdybym ja teraz napisał, że on na pewno będzie kolejnym świetnym środkowym bo żaden z nas nie tego nie wie, wielu prawdziwych środkowych nie zostało w tej lidze także ja nie do końca popieram, ale rozumiem w pewnym sensie niechęć Lakers do pozbycia się go już teraz w najgorszym wypadku będą mieli mieli ponad 216 centymetrowego i ważącego ok 125 kilogramów dobrze blokującego środkowego a tacy jak zapewne wiesz są już na wymarciu, a biorąc pod uwagę, że on talent jakiś tam ma, wykazuje chęć do pracy to można mieć nadzieję, że pożytek z niego tak czy inaczej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie istnieje :?: chociażby za rok FA zostają Billups, Bibby, Carter, Lewis i kilku innych,

 

zespołów walczących o nich będzie ze 20 wiec nadal sporo ryzykowali by.

Mając CP i Jacksona i Desmona jedynie R.Lewis byłby dla nich dobrym wsparciem, no może Vince (ale i kasa większa?) A RL czeka na extension SSS. Tam z resztą wyczekują bo 20 baniek piechotą nie chodzi a za następny rok Collisin i Luke do zatrzymania ale RL raczej zostanie, co jak Dumars nauczony szybka stratą Bena zabezpieczy staruszka>?

Wcale takie lato nie musi być gorące. Raczej draft 2007......

ale "nie istnieje" miałem przede wszystkim na myśli o trudnościach w zaplanowaniu polowania.tacy LAL i ich LB Wedy Mela i Amare.

A to LA co ma taki Nowy Zalany Orlean skusić???

Podobno naprawa miasta idzie jak krew z nosa!!!!! Dla mnie Stojak finansowo a NOH sportowa zyskali sporo.

a może był to warunek CP, potrzeba doświadczenia

 

słysząc "ultra soft" Stojak w PO, słysząc "unclutch" widzę Stojaka rzucającego airballa z czystej pozycji w 7 meczu WCF 2002 :twisted:

przesadzasz, stojak ani nie jest twardy ( Desmond) ani szybki ( CP) ale te elementy które posiada uzupełniaja skład NOH. Rzut ma, a o superstawkę pewnie nie powinien walczyć. Jego zadanie - walka o PO i zatrzymanie CP w klubie, zwiększenie liczby kibiców, rzuty z dystansu z wykreowanych pozycji przez PG, wsio..... owszem drogo ale nie głupio.......

 

no tak w przypadku Blazers i O'Neala czy Hornets i Bryanta faktycznie takie ryzyko się opłaciło :roll: aha zanim napiszesz, że ja jego porównuje do tych dwóch

tak bym napisał... :wink:

 

 

do Lakers, którzy przyglądają się jego postępom codziennie,....

apetyt mój rośnie na jego grę... inne kluby się nie przyglądaja i tracą...

 

216 centymetrowego i ważącego ok 125 kilogramów dobrze blokującego środkowego

rozmiar się zawsze liczył. Lubisz Yao?

 

Zarty żartami, ja rozumiem że jest szansa na to aby był dobrym graczem ale to co napiszesz o nowych nabytkach PTB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to LA co ma taki Nowy Zalany Orlean skusić???

Podobno naprawa miasta idzie jak krew z nosa!!!!! Dla mnie Stojak finansowo a NOH sportowa zyskali sporo.

a może był to warunek CP, potrzeba doświadczenia

pieniądze ignazz niezależenie od położenia zawsze pierwszym i najważniejszym czynnikiem będą pieniądze dopiero później wszystko inne, chyba, że mówimy o weteranach, którzy do contenderów będą się pchali żeby zdobyć sobie mistrza. Poza tym czy Hornets zyskali sporowo wiele :? będą lepsi, ale tak jak w zeszłym sezonie będą drużyną, która będzie walczyła o PO i pewnie znowu skończy się to podobnie, Stojak to nie jest gracz, który taką różnice może sprawić Hornets z nim czy bez niego są mniej więcej w tym samym miejscu a kibiców przyciąga na trybuny Paul a nie Stojakovic.

 

rzuty z dystansu z wykreowanych pozycji przez PG, wsio..... owszem drogo ale nie głupio.......

nie musze chyba Ci mówić jak to można było załatwić tego lata zdecydowanie taniej nie zapychając sobie salary 8)

 

rozmiar się zawsze liczył. Lubisz Yao?

lubię nie lubię jak był temat o nim pisałem, że kompletnie nie rozumiem krytyki jaka na niego spada a w drugiej części sezonu to co grał to była już momentami dominacja na środku.

 

Zarty żartami, ja rozumiem że jest szansa na to aby był dobrym graczem ale to co napiszesz o nowych nabytkach PTB?

talent i potencjał to jeszcze nie wszystko jak nie potrafi się młodego gracza w odpowiedni sposób wykorzystać i pokierować, spójrz na Kwame, który przecież przychodząc do ligi zachwycał wszystkich swoim talentem i potencjałem, ale w Wizards popełniono wiele błędów obciążając go za dużą presją, miał być w drużynie, w której nie będzie się oczekiwać z miejsca sukcesów a tymczasem Jordan postanowił sobie wrócić z emerytury i oczekiwania wobec klubu wzrosły a co za tym idzie młodemu graczowi jak Kwame nie pozwalano na popełnianie błędów normalnych dla tak młodego gracza, które mogły się przyczynić do braku awansu do PO niszcząc jego pewność siebie kiedy to jego idol do spółki z trenerem, który był jego marionetką zrobili sobie z niego swoje popychadło i efekty wszyscy widzieliśmy.

 

W Lakers Bynum jest w pewnym sensie pod parasolem ochronnym, spokojnie czekają na jego rozwój, jego osobistym trenerem jest jeden z najlepszych centrów wszechczasów, nikt nie kładzie na jego barki losów organizacji, nie robią z niego franchise playera i zbawcy i może spokojnie się rozwijać. Nowe nabytki Blazers jak Aldridge nie wiadomo również w jaki sposób będą prowadzeni przez klub na tym etapie można popełnić tyle błędów i jest to tak indywidualna kwestia kiedy trzeba wiedzieć jak do poszczególnego gracza dotrzeć czy lepiej działa na niego ostra krytyka czy inne metody, że trudno wyrokować na pewno Bynum ma w Lakers w tej chwili komfortowe warunki do rozwoju czego taki przykładowy Kwame w Wizards już nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz ja dalej chcialbym zobaczyc liste "pęczków" bardziej obiecujących graczy (srodkowych rozumiem) ligi od Bynuma. Jesli to nie problem oczywiscie ;-)

oczywiście :wink:

 

1. Mihm

2. Kwame

 

ciekawe czy teraz skrytykujecie tą listę :wink:

 

równie lub bardziej obiecująco widzę na dzień dzisiejszy:

- Tiago spliter

- Scola

- Noah

- Oden

- Horford

- Aaron Gray ( na bank kolejny wybór Lakers)

- Krstica

- Dalemberta

- Huntera

- Nazr

- Bogut

- Milicic

- Shelden Williams

- Przybilla

- Kaman

- O'Bryn Wiem wiem nie każdy tak młody jak bynum a na pewno nie każdy tak wysoki ( choc oprócz paru 6-10, reszta conajmniej 6-11) i na pozycji PF/C zagrają......

 

A tak jak już rozpisujemy się o warunkach rozwoju to PTB nie gwarantuje dobrych? to jeszcze zrozumiem. Ale panowie wiadomo że obok NY LA to drugie mega głośne medialne miasto. Nie wiem czy Miasto Aniołów z otoczka gwiazdorów to najlepsze dla młodego talentu miejsce.

KB tym zagubieniem mógł naprawdę spieprzyć sobie kariere....

IMO grając w Pistons lub 76 za młodu może lepiej by się rozwinął? Tego nie wiemy..... Ale mógłby nie byc taki pyszałkowaty a i oskarżenie o gwałt moze nie miało by miejsca.....

Fanów innych zespołów można spytać jak dobry byłby KB gdyby nie grał w LA?

w pistons Indy czy SA nie ma miejsca na opieprzanie. ( nie twierdzę ze jest to w LA ale te blaski reflektorów moga niektórych wykończyć)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie lub bardziej obiecująco widzę na dzień dzisiejszy:

- Tiago spliter

- Scola

- Noah

- Oden

- Horford

- Aaron Gray ( na bank kolejny wybór Lakers)

- Krstica

- Dalemberta

- Huntera

- Nazr

- Bogut

- Milicic

- Shelden Williams

- Przybilla

- Kaman

- O'Bryn Wiem wiem nie każdy tak młody jak bynum a na pewno nie każdy tak wysoki ( choc oprócz paru 6-10, reszta conajmniej 6-11) i na pozycji PF/C zagrają......

już pomijając kilka nazwiski graczy, którzy ewidentnie nie są środkowymi, część jeszcze nie gra w ogóle w lidzem, kilku którzy się do tej pory nie rozwinęli więc już pewnie nie rozwiną to jeśli te cztery pogrubione literki oznaczają to co mi się wydaje, że oznaczają (chyba, że jest jakiś młody talent o tym imieniu, o którym nie wiem) i ta lista to nie był jakiś żart a Ty pisałeś to na trzeźwo to naprawdę ignazz kto jak kto, ale Ty nie powinieneś zarzucać komukolwiek przeceniania zawodników :?

 

KB tym zagubieniem mógł naprawdę spieprzyć sobie kariere....

IMO grając w Pistons lub 76 za młodu może lepiej by się rozwinął? Tego nie wiemy..... Ale mógłby nie byc taki pyszałkowaty a i oskarżenie o gwałt moze nie miało by miejsca.....

Fanów innych zespołów można spytać jak dobry byłby KB gdyby nie grał w LA?

w pistons Indy czy SA nie ma miejsca na opieprzanie. ( nie twierdzę ze jest to w LA ale te blaski reflektorów moga niektórych wykończyć)...

fakt w innym klubie mógłby się rozwinąć na tyle żeby być w tej chwili najlepszym graczem w lidze, ups.... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie lub bardziej obiecująco widzę na dzień dzisiejszy:

- Tiago spliter

- Scola

- Noah

- Oden

- Horford

- Aaron Gray ( na bank kolejny wybór Lakers)

- Krstica

- Dalemberta

- Huntera

- Nazr

- Bogut

- Milicic

- Shelden Williams

- Przybilla

- Kaman

- O'Bryn Wiem wiem nie każdy tak młody jak bynum a na pewno nie każdy tak wysoki ( choc oprócz paru 6-10, reszta conajmniej 6-11) i na pozycji PF/C zagrają......

Hehe, rozumiem ignazz ze pomyliles sierpien z kwietniem, a 31. dzien miesiąca z 1. ;-)

 

Nie bede tutaj po kolei wymienial kazdego podanego przez Ciebie nazwiska i dawal komentarza bo to bezcelowe. Ja tylko przypomne ze lista którą miałes sporządzic miala zaiwerac graczy:

 

- młodych (czyt.17-20, czyli typowy przedział dla "prospecta")

- rozwijających się

- bardziej obiecujących

- bardziej utalentowanych

- no a przede wszystkim jak sam zastrzegłeś "z ligii"

 

Oględnie na Twą listę patrząc, zawodników spełniających wszystkie powyzsze warunki jest ZERO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede tutaj po kolei wymienial kazdego podanego przez Ciebie nazwiska i dawal komentarza bo to bezcelowe. Ja tylko przypomne ze lista którą miałes sporządzic miala zaiwerac graczy:

 

- młodych (czyt.17-20, czyli typowy przedział dla "prospecta")

- rozwijających się

- bardziej obiecujących

- bardziej utalentowanych

- no a przede wszystkim jak sam zastrzegłeś "z ligii"

 

Oględnie na Twą listę patrząc, zawodników spełniających wszystkie powyzsze warunki jest ZERO

Niektóre warunki same się wykluczają. Pokaż mi jakiegoś 17-latka występującego w lidze. Zresztą bierzesz pod uwagę rocznik, czy tak jak Amerykanie mówisz, że zawodnik ma 17 lat dopóki nie skończy 18 roku życia (czyli ma np. 17 lat podczas gdy przeżył 17 lat i 364 dni)? Bo jeśli to pierwsze to nie uświadczysz też w lidze żadnego 18 latka (czym zawężasz obszar poszukiwać do przedziału 19-20 więc po co piszesz o przedziale 17-18 :) ), a jeśli to drugie to znam jednego takiego co to jest lepszy od Bynuma (na razie o lata świetlne). Dwight Howard się zowie :twisted: . Są jeszcze Biedrins (20 lat rocznikiem), Swift i Petro (20 lat rocznikiem), którzy jak dotychczas pokazali nam więcej niż Bynum i dają więcej pewności na bycie niezłymi zawodnikami w przyszłości. Bynum ma świetne warunki. Być może ma też większy potencjał od tej trójki, ale ta opinia jest już subiektywna, bo możemy się tutaj opierać wyłącznie na artykułach i wypowiedziach trenujących z nim ludzi. Kiedyś czytałem jakieś opinie na temat Ndudiego Ebiego, który miał świetnie się prezentować na treningach z Garnettem. Gdzie jest teraz Ebi nie wiem i nawet mnie to nie interesuje :). Prawda jest taka, że nikt nie powie prasie, że Bynum dobrze się nie rozwija, bo jeśli faktycznie ciężko pracuje, to sobie na takie coś nie zasłużył. A co do tych domniemanych rewelacyjnych ofert to czy padły one z ust Kupchaka, czy też może napisał to jakiś insider, którego sprawdzalność prognoz jest i tak rewelacyjna, bo powiedzmy wynosi 10%? Ja w każdym bądź razie wartości jakichkolwiek prospektów (w dodatku tak młodych) bym nie przeceniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre warunki same się wykluczają. Pokaż mi jakiegoś 17-latka występującego w lidze. Zresztą bierzesz pod uwagę rocznik, czy tak jak Amerykanie mówisz, że zawodnik ma 17 lat dopóki nie skończy 18 roku życia (czyli ma np. 17 lat podczas gdy przeżył 17 lat i 364 dni)? Bo jeśli to pierwsze to nie uświadczysz też w lidze żadnego 18 latka (czym zawężasz obszar poszukiwać do przedziału 19-20 więc po co piszesz o przedziale 17-18 Smile )

OK, z tym wiekiem troche przesadzilem, za duzo ostatnio rozmow o piłce ;-) Mozna uznac ten "prospectowy" przedział za 18 - 21... a nawet jak ktos sie uprze i ciut wyzej.

 

W dalszej cześci posta sam sobie postawiles problem po czym sam go rozważyłeś wiec mysle ze moj komentarz jest zbędny :)

 

Natomiast co do przeceniania prospectow to opczywiscie nikt tego robic nie chce, i tak nigdy nie odważe sie porownywac Bynuma do takiego Boguta bo ja ich oceniam w zupełnie innej kategorii graczy. Prospect to jedynie prospect i nikt z niego herosa nie zrobi, jednak tak jak sądze New Jersey Nets mozna uznac za druzyne swietną i prawic nad nimi komplementy ale na tle druzyn z dywizji (bo juz na tle całej ligii tak jasno wypadac nie mogą), tak Bynuma mozna uznac za swietnego prospecta i chwalic jego zalety ale rzecz jasna biorąc pod uwagę jego wiek i doswiadczenie, oraz zamykając go w ramach tego prospecta, bo juz w konkurencji z powiedzmy lepiej ukształtowanymi i starszymi zawodnikami odpada w przedbiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston Chronicle - The Rockets could be close to adding shooter Casey Jacobsen to their retooled backcourt, potentially giving them five guard additions since last season.

Nie rozumiem ruchów Dawsona. Po co im kolejny guard, nie wystarczy mu że

sprowadził już 4 w tym offseason. Do tego Jacobsen jakimś swietnym graczem nie jest. Znany z gry phoenix i hornets najlepszy sezon miał w sezonie 04-05 gdzie nototwał 7.6pkt, 2.3zb, 1.7ast w 23 minuty. Nie wiem czy to jest zawodnik który wspomoże T-Maca i Yao do walki o PO. Czemu Rakiety nie wzmacniają się pod koszem, tam jest u nich krucho. Po oddaniu Swifta brak solidnego PF'a aby zmieniał Howarda, na tą pozycje jest Hayes ale ten kolo jest za cienki na pierwszego rezerwowego. Będzie grał dopiero 2 sezon a w zeszłym grał zaledwie po 14 minut zdobywając 3,7pkt i 4.5zb. Jeśli chodzi o zmiennika dla Yao został tylko Deke. Który do obrony jeszcze coś w nosi ale już ma swoje lata i pewnie większość sezonu spędzi na ławie i z kontuzją. To chyba Yao będzie cisnął po 45 minut co mecz.

 

Dzisiaj David Wesley ma mieć badanie lekarskie w Cavs. Wiadomo że jak je przejdzie to podpisze kontrakt z teamem Lebrona. Tylko że na jeden rok, a nie na 2 lata jak zakładano.

 

Denver Nuggets nadal męczą Blazers w sprawie trejdu K-Marta za Randolpha. Czekają jeszcze na odp ze strony Blazers, jeżeli by się zgodzili to Bryłki z miłą chęcią dokonają wymiany. Ten trejd dla obu stron to jak zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam plotke roku. Zach Randolph za K-Martina wymiana miedzy Denver a Portland. W sumie to wymiana w jakims stopniui byłąby sensowna z obu stron bo na jakis czas odswierza atmosfere w zespole i pozbeda sie swoich najwiekszych ciezarów,ale za pewne problem za jakis czas wybuchnie znowu, tym bardizej ze oba kluby maja w swoich szeregach niezlych podkoszowców. i m.in z tego powodu oplaca sie to Portland a Denver nie. BO wiadomo ze Martin mimo wszystko jest cenniejsza karta przetargowa do dalszych tranzakcji niz Zach, choc obu w obecnych czasach wziałby tylko szaleniec. Ja bym na miejscu PTB w to wszedł bo im to sie opłaca, ze wzgledu team spirit oraz dalszych tranzakcji a na miejscu Denver bym sie solidine zastanowił czy warto tak ryzykowac, ale byłbym bardziej na nie.

 

Z innych plotek to Sixers podobna maja isc pod mlotek po nowym roku. Jak ktos ma 450 mln dolarów to zachecam do odebrania tego klubu temu Panu Kingowi ktory nieustannie wyprowadza mnie z rownowagi. A mowiac na serio to ciesze sie ze ktos w koncu prezjmie ten klub i skocnzy ere rzadow Billy'ego, mam nadizeje ze bedzie to ktos z pasja i wyobraznia, nie bedzie bez sensu zwalnial GMów czy tez sam sie nim zrobi(no chyba ze sie bedize naprwade znal) a ekipa bedzie budowana z pomysłem a nie ciagłe czekanie na to co przyniesie los i zapowiadanie radykalnych zmian na zakonczenie kazdego sezonu

PS. Gumbi podobno juz zbiera, miał przciek wczesniej i nawet do Irlandii wyfruwa najlbizszym czasem aby uzbierac sumke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin za Zacha. Hmmm... wydaje się, że rzeczywiscie nie bardzo wyszłoby to na zdrowie Nuggets. Zach sprawia problemy wychowawcze, a jak wiemy Karl nie bardzo przepada za takimi "gwiazdkami". Być może będzie zaczynał mecze na ławce rezerwowych, ale to z kolei moze się nie podobać samemu zainteresowanemu.

 

Martin w PTB to kolejny podkoszowiec, a ci za Zacha chcieli pozyskać niskiego zawodnika, bo taki mają obecnie problem. Jedynym plusem byłoby dalsze przekazanie Martina, bo jak wspomniał KarSp, za niego da się więcej wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.