Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

ten koszykarz umie zagrac w pomalowanym. Nie wiem jak u niego z pozycja ale na 95% jest to PF-C

 

Koleś ma 1,98m :D Także o centrze możesz zapomnieć. PF raczej też odpada

 

The 6-foot-6 Herrmann, who has scored 48 points in Argentina's two victories in the world championships,

 

Do paczki Bobcats wymienionej przez KarSp należy dodać Knighta i Jonesa, którzy odgrywali dużą rolę w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u niego z pozycja ale na 95% jest to PF-C

Bardziej nie wiesz, niż na 95% PF-C. ;) IMO podpisanie Herrmanna oznacza przejście któregoś z dwójki Morrison-Wallace na SG, bo w przeciwnym razie trudno byłoby podzielić minuty dla nich i dla Herrmanna na SF, a w dodatku nie mają żadnego typowego SG na poziomie S5 NBA. Jeśli mówimy o sile Bobcats, to dodać należy też Brezeca, który naprawdę dobrze, zwłaszcza w ataku, radzi sobie w NBA i już od dwóch sezonów zdobywa dużo punktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobki rzeczywiście młody fajny team. Z zamieszania z alem nic na zachodzie nie wyszło więc nie komentuje. indy może grać niskim składem z alem na 4 i JON na 5 ale także opcja wysokich z fosterem niezła

jak S5 ?

Jasiu Stefan Marquee Al JON?

 

Przyznaję może niedoceniam LAL ale gra Nugetts zdrowych Rakiet czy Clipsów bardziej mi przypadła do gustu. A budowa składu LAL nie nie powala....zawsze moge to dszczekac co na pewno uczynię ( jeśli trzeba bedzie oczywiście bo ich w PO nie widze)

 

Choć oczywiście zdrowie może decydować bo..

Lamarcus z PTB musi poddać się operacji ramienia a lider GSW JR jest juz po operacji kolana i tez nie wiadomo kiedy wroci do formy.

Zabiegu natomiast nie potrzebuje tony Parker którego palec wskazujacy ma wrócić do normy w 4 tygodnie więc jest szansa na powrót za 6 tygodni na camp we francji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bobcats zbrojen ciąg dalszy. Ten zespoł zaczyna wygladac calkiem niezle. Jest mloda siła w postaci Okafora, Feltona ktory pociagnal ten zespoł. Dodajac do tego Wallace'a ktory jest swietnym defensorem czyli maja stopera na gwiazdy rywali. Doliczajac jescze May'a i wybranego w tym drafcie Morrisona to w Charlotte zrobiła sie ładna ekipa, a szczególnie młoda. Teraz interesuja sie Aregentynczykiem Herrmannem ktory jest gwiazda tych mistrzostw, a takze wielu innych imprez i od kilku ładnych lat jedną z najwiekszych gwiazd i atutów Aregentyny. Mysle ze to dobry ruch, bo ten koszykarz umie zagrac w pomalowanym. Nie wiem jak u niego z pozycja ale na 95% jest to PF-C a wiec bedzie mogł przebywac w jednym momencie na parkiecie z Emeka, nie beda sie wzajemnie blokowac co tez jest wazne dla ukladu druzyny i rozwoju glownej postaci Bobków. No i zainteresowanie tym graczem chyba juz jednoznacznei przesadza ze szans na pozostanie Ely'ego juz nie ma(ku radosci fanow LAL na tym forum :wink: ). Co prawda to jzu dawno bylo niemal pewne ale szukanie mu zastepcy i juz prawie pewny podpsi to postawienie takiej kropki nad "i".

Można też dodać że G-Force podobno ostro pracuję tego lata, a w szczególności skupia się na swoim jumperku.Zobaczymy jakie bedą tego efekty, ale jeśli będzie stały postęp ,to być może w tym sezonie lub w przyszłym czeka nas prawdziwa eksplozja jego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też dodać że G-Force podobno ostro pracuję tego lata, a w szczególności skupia się na swoim jumperku.Zobaczymy jakie bedą tego efekty, ale jeśli będzie stały postęp ,to być może w tym sezonie lub w przyszłym czeka nas prawdziwa eksplozja jego talentu.

od jumperkow bedzie raczej morrison ale potrenowac niezaszkodzi choc od lat słyszę że Shaq trenuje FT a TParker dystans!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie plotka o planowaniu przez Douga Christiego powrotu do NBA

Ostatnio gral w Dallas z miernym skutkiem bo zagral w tylko 7 meczach i notowal 3,7 ppg 1,9 rpg i 2 apg ale poza tym mial 1.3 spg

I wlasnie z obrony slynie Christiesr kariery to 2 przechwyty na mecz ale lata juz swoje ma(36) i nie wiadomo jak bedzie w tym roku (o ile wroci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oczywiscie dla Douga zona pozwoli :twisted:

 

Tak troche offtopicowo to Artest zapewnil ze zostanie od konca kariery w Sacramento Kings. Jemu to nigdy nie wierzyc, tym bardziej ze ma dopiero 27 lat, wiec sporo gry przed nim. Ja bym tego na powaznie nie brał, ten koszykarz nie jest stabilny wiec 7-10 lat w jednym klubie nie wytrzyma albo oczywiscie ta dryzyna z nim. Zartowal tez ze moglby byc w NYK bo wierzy ze Thomas odbuduje ten zespoł. No ciekawe, bo czasami od zartu do rzeczywistosci wcale nie taka daleka droga :wink:

 

Czasami przedrzezniajacy i lubiacy mocne slowa i krytyke Shaq zabrał glos w sprawie Marbury;ego- i dobrze, tym razem ma racje bo juz obawiałem sie ze nikt nie zauwaza tego co ten gracz wygaduje. Po tym jak Stephon powiedział ze w kolejnym sezonie bylby lepszy pod wodza Larry'ego Browna center Heat "poprosil go" by wreszcie udowodnił swoje slowa na parkiecie najlepiej w Nowym Jorku. . Oczywiscie nie obylo sie bez powrotu do znanego "i'm the best point guard in the NBA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartowal tez ze moglby byc w NYK bo wierzy ze Thomas odbuduje ten zespoł. No ciekawe, bo czasami od zartu do rzeczywistosci wcale nie taka daleka droga :wink:

a ja czytałem trochę inną wersjie tego żartu. mianowicie chodziło o to czy Ron zgodził bym się objąć posade GM Knicks, Artest od razu odpwoeidizał, że sprzyjemnością :wink:

 

a po za tym nasz Jay Williams znowu ma zamiar podbić ligę, tym razem próbuje z Nets, ciekawe co z tego wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym nasz Jay Williams

a jaki on tam wasz :wink: rozwalił sie w szikago, więc nasz!

Bardzo bym był rad mogąc go znów oglądać na parkiecie, bo z sezonu debiutackiego Jaya widząłem raptem zero calych meczy, chętnie bym wiec zobaczył go na zywo w akcji, nawet w NETS.

a to moze zarzuce linkiem na temat mozliwego powrotu Anotonio Davisa, podobno są tylko dwa kluby Indiana i Chicago (Józef się ucieszy)

http://www.indystar.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060825/SPORTS04/608250497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się Byku zdziwisz, ale aż tak bardzo z ewentualnego powrotu AD do Bulls się nie cieszę. A dlaczego? Bo mamy PJa :wink:. Nadal uważam AD za bardzo dobrego "motywatora" dla młodziaków, ale wydaje mi się, że nie ma potrzeby wrzucać do rosteru jeszcze jednego gracza, który miałby być liderem w szatni. Oczywiście w sytuacji kiedy na runku nie pozostało zbyt wielu podkoszowców, a Bulls jeszcze paru pts z pomalowanego potrzebują przyjście Davisa może ucieszyć, ale ja byłbym skłonny poszukać jakiegoś gracza młodszego i przede wszystkim regularnie punktującego pod koszem (najlepiej jakby jeszcze sporo zbierał- KG :P).

W sumie niezależnie od wyboru AD (tzn czy Indy czy Chi) napewno będzie mu dobrze, bo zarówno w jednej jak i w drugiej ekipie będzie miał możliwośc i gry i wspierania kolegów w inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest szansa aby AD przeszedl do SAS ale nie jestem pewiem czy AD mowil o zainteresowaniu Indy i Bulls czy tylko tam ma zamiar odchodzic. jezeli to 2 to watpie czy zgodzilby sie na San Antonio lezące nad 2 oceanem.

 

Edit Ostatnio dosc duzo spekulacji opiera sie na powrocie w rodzinne strony jak narazie to okazuja sie one mylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Ignazz- AD przydałby się SAS :D Taki solidny zmiennik dla TD. Dużo sobie nie pogra, ale jak już wejdzie na boisko to te swoje cyferki wykręci. W Indy tez by się przydał, bo narazie pod koszem jaiegoś

wielkiego tłoku tam nie ma. Co do Bulls to mam podobne zdanie jak Joseph. Na PF są Brown, Thomas i Sweet więc dla AD za dużo miejsca by się chyba nie znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD w Bulls (zresztą nie tylko w Bulls :roll:) bardzo często grał na pozycji C i nieźle mu to wychodziło. Dla mnie sprawa jest otwarta- jeśli nikogo innego niema w zasięgu to AD napewno będzie wzmocnieniem nie tylko na parkiecie.

Dla przypomnienia dodam, że w Chicago ma swój dom i to może mu ułatwić podjęcie decyzji, ale cieniem na Bulls pada niedawna sprawa jego żony i heroicznego wejścia na trybuny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego obecność w SAS oczywiście by się przydała ale tak jak z Zo, jest niemożliwa geograficznie. często z resztą niedoceniamy tej geografii u graczy i ich preferencji co do klubów...

I tak cud że tak mało atrakcyjne miasto jak SA zgromadziło ciekawą paczkę z było nie było conajmniej 2 gwiazdami niezłego formatu ( IMO 3).......

Przycichło o KG i AI ale ja liczę jeszcze na szok!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycichło o KG i AI ale ja liczę jeszcze na szok!!!!

cóż przynajmniej w jednej kwestii się zgadzamy :) prawdę mówiąc sam o ty myślałem dzisiaj, gdyby jedni czy drudzy pozbyli się swojej gwiazdy wcześniej sprzedaż biletów sezonowych poleciałaby drastycznie w dół, a tak wchodząc na oficjalną stronę jednych czy drugich mamy odpowiednio zdjęcia AI i KG przy zapowiedzi sprzedaży biletów więc kto wie 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byśmy się jeszcze zgodzili z faktem że lato w LAL udane bo KG zawitał do miasta...... :wink:

 

Smush KB24 Radman KG i Mihm/Brown (lub Odom a bez 2 starterów)

nawet oddanie Smusha i gra Williamsem by mi nie przeszkadzała gdy KG i jego 5 asyst na mecz. Z KG w S5 Radman dla mnie rewelacja nawet w S5 bo inne ustawienie zespołu i inny pkt cięzkości w kryciu ich przez przeciwników.....

A AI na PG? To bym z chęcią obejrzał jeszcze bardziej ( nawet KB na SF z opcją point) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony Don wraca! Mark Stein na łamach ESPN podaje informacje ze ma on byc szkoleniowcem Golden State Warriors jescze w tym tygodniu. A wiec jednak Montgomery leci po slabym sezonie. Miał niezly zespoł z potencjałem oraz ambicjami i Warriors caly czas dolowali a patrzac na to kogo maja w skladzie i jak grali na zakonczenie poprzedniego sezonu ten wynik jest nie do przyjecia. Czy Nelson to dobry wybor? Oj mam spore wątpliwosci. Co prawda Wojownicy maja Barona i Richa ktorzy kochaja nakrecac tempo, a wiec szalona koszykowka jest jak najbardizej w ich typie. Tyle ze nie bedzie obrony ale ta i teraz nie była specjalnie dobra :twisted: Poza tym Don ma doswiadczenia w Mavs z gry bez twardych podkoszowców a conajwyzej sredniakow na froncourcie(był Dirk ale on uciekał na obwód) walczacych w pomalowanym, a w Golden State jest bardzo podobna do tego sytuacja. Dwie wielkie gwiazdy na obwodzie i zaniedbany podkosz. Zobaczymy co z tego wyniknie, napewo Don pasuje stylem do ekipy jaka bierze ale to "szaleniec"(oczywiscie w wieeeelkiej przenosni) i nie jestem przekonany czy lata w Dallas nauczyly go ze bez defensywy nic nie wygra, bo Warriors musi nauczyc bronic jezeli mysli o czymkolwiek powaznym, samo run and gun to za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w normalnych warunkach napisałbym, że w tej chwili zatrudnienie Nelsona na głównego trenera drużyny NBA to głupi pomysł bo moim zdaniem w obecnej koszykówce on już na head coacha się nie nadaje, ale ponieważ mówimy tu o drużynie, która PO widziała chyba ostatni raz 12 lata temu, i nie zanosi się na to, żeby coś w tej kwestii miało się zmienić, mają kilku przepłaconych zawodników, z których pozbyciem się będzie problem to w zasadzie dlaczego nie Nellie :?: :lol: tonący brzytwy się chwyta, trudno żeby było gorzej niż jest a może będzie lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.