Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Cię Knicksboy :!: :D

 

KG w innych barwach klubowych. Hmmm narazie jakiś konktretów z obozu Minny nie słyszymy, a im wcześniej tym lepiej bo drużyny szykujące sie na KG już powoli kierują swymi ruchami kadrowymi w strone zespołu bez niego. Sczególnie Boston, który już na początku OS wymienił swoich zawodników "do odstrzału".

 

Miles w Nowym Jorku. Napewno korzystna wymiana bo zarówno jeden, jak i drugi nie są mile widziani w dotychczasowych klubach. Darius ma styl łudząco podobny do pozyskanego ostatnio Jeffriesa więc na SF byłoby ciekawie.

 

Evans pochodzi z Florydy ale wśród wymienionych drużyn nie widze ani Miami ani Orlando więc trzebaby do atlasu zajrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Denver grubo pojechalo i "wywalilo" Rubena Pattersona do Milwaukee Bucks w zamian za Joe Smitha. Czy to oznacza ze KMarcik jest jednak na wylocie skoro maja "20" podkoszowcow?

Link:

http://www.denverpost.com/nuggets/ci_4162791

Co by nie gadac o Rubenie to facet ma jaja i wprowadzil sporo agresji i twardosci do druzyny Nugetts, play offy im zupelnie nie wyszly, ale ja mam winnych takiego stanu rzeczy, zwa sie Melo i Karl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza ze KMarcik jest jednak na wylocie skoro maja "20" podkoszowcow?

Tak mi sie właśnie wydaje. Ewidentne wzmacnianie PF, przed oddaniem K-Marta. Oddali Pattersona. Hmmm, w sumie był on ważnym graczem, teraz może być troche mało ludzi na zmienników JR'a.

 

Milwaukke raczej dobry ruch. Zyskują zaplecze na pozycjach SG/SF, a tracą zawodnika, który nie pograłby wiele przy dużej konkurencji pod koszem Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie wyleci K-Mart, mam nadzieje że nie do NYK. Po co kolejny maruda, wielki kontrakt i jego kolana. Lepiej dać minuty Frye'owi żeby rozwijał swój talent.

 

:arrow: Scott Pollard podobno chce wrócić do Kings.

 

:arrow: Toni Kukoc myśli czy zostać w NBA czy przenieść się do Europy. Jeżeli by został w NBA to może wróciłby do Chicago, a w Europie powiedział że będzie grał tylko dla Realu Madryt.

 

:arrow: Nad powrotem do NBA zastanawia się też Daniel Santiago. Zespoły nim zainteresowane to Wolves i Kings.

 

:arrow: Argentyńczyk Walter Hermann dołoczy napewno do Bobcats

 

:arrow: Podobno Bonzi Wells ma podpisać roczny kontrakt z Nuggets za 3,5 mln i za rok jeszcze raz spróbować na rynku wolnych agentów. Nuggets nadal cisną Van-Horna i Reggiego Evansa.

 

:arrow: Melvin Ely i Drew Gooden może zagrają za qualiyfing offer aby za rok stać się niezastrzeżonymi wolnymi agentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pewnie zmiennikiem dla J-Kidda.

Niedoczekanie. Jezeli chce grac u nas to bedzie tylko i wyłacznei SG. marcus Williams nie pojdzie na łąwe. Poza tym Eddie zdecydowanie lepiej nadaje sie do wykanczania akcji niz do prowadzenia gry. Trafil w ostatnim sezonie 123 trojki, to dobitnie pokazuje ze jest shooterem, a przy Kiddzie i Williamsie nie bedzie mu zle, bedzie mial pozycje do rzutów. Transfer oceniam jako pozytywny. bo jednoroczny kontkrat, zawodnik tani, nic nie ryzykujemy a mozemy zyskac naprawde sporo. Przyda sie jako zmiennik na SG, poza tym mimo ze Jeff i Carter rzucaja za 3 to nie sa typowymi strzelcami, a Eddie moze trafiac seryjnie. Szkoda tylko ze zarzad Nets nie zajmie sie podkoszowcami

PS. Szerzej o podpisaniu Eddie'go i frontcourcie na forum carter.e-nba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets pozyskali House'a jak napisał KB81 i zgadzam się, z KarSp'em, że ten zawodnik nie nadaje się na rozgrywającego, oczywiśce w wielu rankingach jest on przedstawiany jako PG, ale tak naprawdę to on nie umie kreować gry partnerom, jeśli wchodził w suns, (co zdażało się dosyć rzadko), to po to aby pełnić rolę jokera, którego rzuty za 3 mogą być zabójcze. W takiej roli wchodził, także w pamiętnej serii z Lakers i myślę, że w Nets także będzie pelnił taką rolę. W suns miał Nash'a, w Nets będzie mial Kidda, więć myślę, że o dobre pozycje będzie także dużo łatwiej mająć przy boku takiego playmakera jak Kidd. Na pewno taki zawodnik przyda się na ławkę Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie z wami zgadzam, ponieważ właśnie sie dowiedziałem, że NJN pozyskło niejakiego Marcusa Williamsa :D Hause na pewno nie jest rozgrywającym, ale gra na jego pozycji ze względu na swój wzrost. Więc trzeba liczyc na Williamsa, a jeśli nie wypali grac przez chwile bez prawdziwego PG.

 

Więc jeszcze raz przepraszam za gapiostwo :lol: i zycze powodzenia Nets, gdyż nie trawie Detroit Pistons i ich stylu. Niech NJN powalczy z Heat, a Detroit spadnie w dalszą częsc tablki, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie Drew Goodena mozemy skreslic z listy graczy "do wziecia". Podpisal wlasnie 3 letnia umowe z Cavsami za okolo 23 banki.

Dobra cena wg mojej oceny, a kibice Cleveland chyba troche sie uspokoili po niezbyt udanym offsezonie (jak dotychczas, chyba ze policzymy podpisanie Bronka, ale mi konkretnie chodzi brak "jedynki").

Zrodlo: ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak Gooden przyjął warunki cavs, a nie odwrotnie, na początku chciał coś koło 10 baniek za sezon co było śmieszną propozycją, na którą cavs nie mogli przystać. Gooden działał na zwłokę jednak widząc, że niewiele to da, podpisał wreszcie umowę, jednak kontrakt ten gwarantuje mu "zaledwie" 7,6 mln$ rocznie więc, dużo mniej niż chciał na początku. Według mnie jest to rozsądna płaca, jak na tego gracza.

Trzeba zauważyć, że Gooden podpisał kontrakt zaledwie na trzy lata, więc można się domyślać, że Drew ma nadzieję poprawić swoje notowania(co za tym idzie podwyższyć żądania) przez czas trwania kontraktu i negocjować za trzy lata wyższy kontrakt, bo przecież w innym wypadku podpisał by dłuższą umowę. Cavs chyba nie zależało na tak krótkim kontrakcie, w końcu Drew to młody gracz i pewnie będzie się jeszcze rozwijał. Tak mi się wydaje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO FERRY BRAWO!! Co prawda kontkrat jest dosc krotki ale przy tym co mowil i jak zachowywał sie Gooden to sznase na dluzszy kontkrat za 7-8 mln był niemozliwy. Tak jest oki, bo po pierwsze jest bardizej na naszych warunkach, nie wyrzucamy pieniedzy w błoto, bo dajemy dla tego koszykarza taka sume jakiej jest wart. Zobacyzmy za 3 lata i byc mzoe juz bedize godzien by dostac te swoje 10 mln. Na dizen dzisiejszy jestem z tego podpisu jak najbardziej zadowolony. Drew to dobry gracz i przez najblizsze 3 wiosny mamy go za odpowiednia cene. Teraz tylko zjamijmy sie dobrym rozgrywajacym, a wtedy bedziemy naprwade mocni i mierzymy w mistrzostwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna alternatywa dla Lakers odpada :(

Ze strony zarządu Cavs ruch dobry, udało sie im przekonąc Drew do rozsądnej płacy. Długo to trwało, wydawało sie, że nie dojdą do porozumienia. Cavs nie będą się też musieli martwić ewentualnym Varejao w pierwszej piątce, a myślę, że za 3 lata Drew nie będzie tam tak potrzebny, bo wtedy Anderson może być już gotowy do gry jako starter druiżyny NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dobry gracz i przez najblizsze 3 wiosny mamy go za odpowiednia cene. Teraz tylko zjamijmy sie dobrym rozgrywajacym, a wtedy bedziemy naprwade mocni i mierzymy w mistrzostwo :D

 

Nie przeginajmy para Drew ilgauka nawet przy nowym PG i grającym rewelke LBJ to dużo za mało na Tytuł. Nadal nie ma jak bronic przeciw najlepszym PF/C ligii a to dopiero przynosi tytuł ( droga przez Dirka Tima Sheeda lub co gorsza Szaka) na froncie potrzema świerzości i dobre podpisanie Gooda ( tanio w miarę) otwiera pole manewru! Nie ma co marudzić bo mozna go było stracić.......

 

K-mart na wylocie? gdy Joe w Nugetts? Pewnie tak

Dziwne to obniżanie składu w bucks - Jaamal i Joe to już spore straty a tłumaczenie że dla Boguta robi sie miejsce na C trochę dziwne, no chyba że andrew jest dużo lepszy niż myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings pozyskuje C Lorena Woodsa z toronto szczegółow poki co nie widac. Pewnie jest to zabezbieczenie dla Millera po odejsciu Skinnera(ale rym :D) Szkoda Wilcoxa bo mogl by cos z Netsami ugrac mozliwosci zawezaja sie dla mnie nr 1 to stro bo watpie aby po roku chcial wracac do Memphis (chociaz teraz po odejsciu wrighta robi sie miejsce pod koszem) Teraz tylko liczyc na powrot K marta lub tez Boona z kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginajmy para Drew ilgauka nawet przy nowym PG i grającym rewelke LBJ to dużo za mało na Tytuł. Nadal nie ma jak bronic przeciw najlepszym PF/C ligii a to dopiero przynosi tytuł ( droga przez Dirka Tima Sheeda lub co gorsza Szaka) na froncie potrzema świerzości i dobre podpisanie Gooda ( tanio w miarę) otwiera pole manewru! Nie ma co marudzić bo mozna go było stracić..

Zaczne od tego ze pisałem to w lekkim stopniu z przymrózeniem oka. Dwa to fakt, ze wcale to nie jest nierealne, aczkolwiek nie ma co popadac w huraoptymizm, bo sa bardizej pewni kandydaci. Piszesz ze nie mamy blokady na C i PF , pamietaj ze Cavs w serii z Pistons pokazali ze umieja swietnie bronic zespolowo, a sam BigZ jestem jednym z lepszych obecnie Centrow, jak bedize w formie to powinien sobie radzic. A co do PF co jest chbya wiekszym problemem to jest Gooden, ambitny, nieodpuszczajacy i naprawde dobry w defensywie Varejao, zreszta bylo widac ze po 2 pierwsyzch meczach serii Pistons-Cavs Sheed praktycznie nie istnial, został wyeliminowany z gry i był jednym z najslabszych ogniw w zespole. Poza tym-co chyba szczególnie ważne- Wschod sie otwiera, bo sa mlodzi i niedoswiadczeni Bulls, Nets ze strasznie slabym podkoszem, rozpadajacy sie Pistons, to samo z Pacers, ktorzy tez nie sa juz tak dobzi jak 2 lata temu. Zostaja Heat, ale oni tez maja swoje klopoty. Na dzien dizsiejszy nie mowie ze Cavs beda ugraja mistrzostwo, czy nawet beda w Finale. Stwierdzam tylko ze jest to mozliwe w obecnej sytuacji(mamy mocny roster, dobrego lidera, zespol nabrał doswiadczenia w ostatnich PO), ale sa jednak zespoły na dzien dzisiejszy bardziej pewne do gry tam niż my.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi sprawa Wizards, który po bardzo dobrym sezonie 04/05 co roku wydają się zmniejszać swój potencjał osobowy. Tak sobie patrzę na roster i co roku jakiś kluczowy zawodnik od nich odpada, a w zamian nie przychodzi nikt porównywalnej lub wyższej klasy. Choć za sukces można uznać pozyskanie Butlera za Kwame, który nie miał przyszłości w Wiz i raczej wielkiej przysłosci w NBA też mu nie wróżę. Odeszli na przestrzeni dwóch sezonów dwaj ich najlepsi defensorzy, a przyszedł właśnie Butler (dobry, wszechstronny grajek) i Darius, który jako roles jest dobry, ale w żaden sposób nie zastąpi Jeffriesa. Ciekawa jest też sytuacja z Danielsem, który po dobrym sezonie w Sonics tutaj grał słabiej, choć statystycznie aż tak źle to nie wygląda. Wszystko byłoby dobrze gdyby Heyes przestał sie psuć, bo to juz w rookie season było wielkie ofensywne wzmocnienie. A co dalej? Strefa podkoszawa w opłakanym stanie, choć Haywood zdradza oznaki gry w trumnie i twardości, Thomas to też twardziel, ale co z resztą? Jamison i inne ciepłe kluchy nie stanowią żadnej zapory pod koszem.

 

Ciekawe, bo przecież nie dalej jak 2 miesiące temu Arenas straszył odejściem w sytuacji jeśli zespół nie będzie się wzmacniał na miarę potentata wschodu, a czasu władzom Wizards dużo nie zostało, bo Gil juz w przyszłe lato może zdecydować czy przedłuży z klubem umowę. Jeśli zdecyduje inaczej to Wizards szybko będą musieli szukać z nim wymiany, a to kompletnie ich rozwali

Pytanie tylko czy Gilbert tylko tak gadał, czy faktycznie wizja maxa wcale nie jest dla niego aż tak kusząca... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja isiah chce Webbera za Q i Mourice Teylora mozna sie bylo tgo domysjec jak nie Miles to Webb hehe ale swoja droga to nie zly ruch ze stroy knicks bo dostana zawodnika 20 10 3 1 1 za shootera Q i Taylora

Ale mimo hmm duzego kontraktu Webbera raczej sie 76 jego nie pozbeda

za nie rownego Q i przecietnego Taylora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to obniżanie składu w bucks - Jaamal i Joe to już spore straty a tłumaczenie że dla Boguta robi sie miejsce na C trochę dziwne, no chyba że andrew jest dużo lepszy niż myślę...

czy ja wiem czy takie obniżanie :? widać, że stawiają na młody i perspektywiczny duet Bogut-Vilanueva, ale na rezerwie zostają dobrzy w odwalaniu czarnej roboty Gadzuric i Skinner więc są nieźle ustawieni pod koszem. Patterson daje im niezłego defensora przeciwko obwodowym graczom bo u Redda z tym niespecjalnie, także Bucks dość dobrze i perspektywicznie wyglądają.

 

Choć za sukces można uznać pozyskanie Butlera za Kwame, który nie miał przyszłości w Wiz i raczej wielkiej przysłosci w NBA też mu nie wróżę.

Butler wielkiej przyszłości w NBA też raczej nie ma a o graczy takich jak on jednak łatwiej niż takich jak Kwame, tak czy inaczej fajnie jest jak rok po transferze obie strony są zadowolone tak jak to ma miejsce w tym przypadku.

 

Co do Webbera w Knicks to ja nie wiem jeśli to prawda to widać, że Isiah wciąż się nie uczy na własnych błędach i chyba po prostu lubi jak się o nim mówi a jak to już go widać mało obchodzi. Najpierw podchody pod Milesa, teraz pod Webbera ja już pomijam przepłacenie, ale próbować ściągać do tej drużyny kolejne marudy, graczy w żaden sposób nie pasujących do już posiadanych :? nie rozumiem tego ma tam trochę niezłych młodych graczy Jeffries/Frye/Curry to potencjalnie fajny frontcourt to zamiast starać pozbyć kolejno tych pozostałych znanych nazwisk za jakiś role playerów to ten dalej chce ściagać sobie potencjalne problemy na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber za Q i Maurica Tylora. Ciekawe komu by się to opłacało? Philly straciłoby doświadczonego zawodnika, który zdobywa sporo punktów i dobrze zbiera, zyskując kopię Korvera- Q i przeciętnego Taylora.

 

NYK pozbywają sie strzelca za 3 i solidnego zmiennika na PF w zamian za nie najmłodszego już Webbera, który byłby kolejną marudą do kompletu i zabierałby minuty Freyowi.

 

Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.