Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co nie ma szczegolow dotycacych tego transferu.

 

Al Harrington zdaje sie zagra na SF J-O PF Tinsley Wciaz nie podpisany jest Daniels nie ma podpisania Jonesa czyli raczej odejdzie Jackson tylko gdzie w tym wszystkim jest Granger?? no coz pewnie znowu J-O bedzie musial przymusowo grac na C Al na PF Hm no bardziej jakis center by sie przydal niz Harrington

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Pacers potrzebowali takiego gracza z charakterem, który w sytuacjach kiedy JO będzie pauzował (co jest raczej pewne) w RS będzie w stanie zastąpić go na PF.

Ale właśnie Granger zaczyna mieć ciasno, a na jego rozwoju chyba powinno im zależeć. Do tego sprawa Freddiego Jonesa, którego sam Miller upatrywał jako swojego następcę. Ta dwójka to niewątpliwie powinien być priorytet dla Birda, a tutaj ściągają jeszcze Danielsa. Oj ciekawie się robi. Niby duża rotacja na pozycjach G to dobra rzecz, bo i Tinsley i Jones są kontuzjogenni, ale czy aby nie będzie tam zbyt tłoczno co już dobre nie jest? Jedno jest pewne- Pacers będą się liczyć w wyścigu o prym w Centrum i cieszy mnie to bo są świetną ekipą.

A może jeszcze Miller (Brad) wróci do Indianapolis i będziemy mieli stary-nowy zespół Pacers :twisted:

 

 

 

 

Tylko czy Carlise dotrwa na stołku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Pacers potrzebowali takiego gracza z charakterem, który w sytuacjach kiedy JO będzie pauzował (co jest raczej pewne) w RS będzie w stanie zastąpić go na PF.

Dokładnie tak! Jeśli chodzi o pierwszą część zdania! Charakterologicznie pasuje jak ulał

JO i pauza, liczę w końcu na zdrowy pełen sezon, pech musi sie w reszcie skończyc!

tego zyczę JO ale rotacji na 4 nigdy mało! Nawet odwrotnie, JO na 3 z ustawieniem czasem pod niektóre kluby, choć częściej gra bez C w mini grach z zespołami a'la Suns!!!!Nugets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Salmons ktory przez sign&trade mial sie dostac do Toronto obudzil sie nagle i stwierdzil ze nie chce grac dla kanadyjczykow, jego kontrakt (bodajze 23 banki za 5 lat gry) zostal uniewazniony (tak jak i wymiana z Phila czyli 2 runda draftu ktora mieli dostac od Raptors). Zeby bylo ciekawiej Salmons zostal wolnym agentem i musi teraz szukac sobie nowego klubu. A Raptorsi szukaja sobie swingmana (Stevenson?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana by sie Sixers nie opłacila, choć Toronto pewnie znowu będą mieli wysoki numer. Za to John zamieszał i został na lodzie :D Chociaż z angażem mysle, że problemu miał nie będzie. Toronto także na ynku FA powinno sobie poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka no Salomons by był idealny na ławeczkę do NJ. Ale sądząc po ostatnim zaangażowaniu władz Nets we wzmacnianie drużyny raczej się na to nie nastawiam. Ciekawe czy New Jersey jest dla niego odpowiednio atrakcyjnym miejscem :wink:

 

Aha no i co do przyjścia Harringtona to rzeczywiście było by bardzo super. Mimo mojej całej sympatii do Predraga to jednak Al jest raczej wartościowszym zawodnikiem. Co prawda tak jak wcześniej ktoś pisał troszkę ciasno się dla Grangera robi ale też wiadomo, że JO raczej bez żadnych pauz całego sezonu nie zagra tak więc tutaj raczej powinno to się wszystko jakoś kręcić. No i można by tez próbować wychodzić z przodu Granger-Harrington-JO :wink: Nie no tak czy siak wole, żeby Al był niż ma go nie być.

Niby fajnie, że Daniels przyszedł ale gdy wszyscy będą zdrowi to ciężko mi sobie wyobrazić zrównoważenie czasu gry dla niego Jonesa i Jacksona. No chyba, że ktoś się z Indianą pożegna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Indianie coś poważne zmiany. Raptors w miejsce Salmonsa pozyskali Freda Jonesa, Pacers w s'n't dostali Darrella Armstronga i Josha Powella, oddając Anthony'ego Johnsona. Teraz już tak różowo zmiany w Pacers IMO nie wyglądają. A potwierdzenia transferu Harringtona nie widać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Fred Jones moze dac im tego czego potrzedowali czyli swingmena Fred słynie ze skokow i pieknych wsadych ale nie mozna odmowic mu takze innych umiejetnosci jego gre porownal bym do Michaela Pietrusa (francja wyglada niezle Parker Pietrus Diaw Petro hmhm) potrafi trafic z poldystansu dystansu (chociaz nie jest takim Reggim Millerem)

Moze fanom Toronto przypomniec kilka lotow za VC a takiego zawodnika pocinajacego do Fast Breakow potrzebowali. Oddanie Johnonsona To dodatkowe minuty dla Tinsleya i Jaskieviciusa(?) i oczysczenie salary bo o ile dobrze pamietam Johnson troche zarabial Darren to dobry doswiadczony gracz

Evans zostaje w Denver wiec nadzieje Nets na pozyskanie tego gracza upadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli puścili Johnsona to znaczy, że chcą powierzyć Tinsleyowi pozycję pierwszego rozgrywającego. Daniels też może grac na PG.

indiana ma wiele opcji do wyboru np. Tinsley, Daniels, Jackson, Harrington, O'Neal. Piątka barzo dobrze prezentujaca się w defensywie.

Dysponują również mocną ławką, z kilkoma mocnymi zawodnikami. Nie brakuje także młodch talentów jak J. White czy Granger.

 

Myślę, że ten sezon dla fanów Pacers może być miłym zaskoczeniem, nie tylko z uwagi na ich wzmocnienia ale także na spadek konkurencji, bo wyraźnie słabsi wydają sie Pistons, Heat mają niemłody skład więc cięzko będzie im wygrywać mecz za mecze., o wzmocnieniach w NJN nie słychać.

Groźni będa Chicago i napewno Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskieviciusa

Też prawdopodobnie będzie wytransferowany.

 

Hmm troszkę dziwne posunięcia zarządu. Skoro już chcieli pozbyć się Johnsona to nie dało się wyciągnąć wzamian kogoś lepszego? Armstrong raczej długo nie pogra a w przypadku kontuzji Tinsleya (bardzo prawdopodobne) robi się nie za ciekawie. Niby Daniels też by mógł pograć jako PG ale to jednak nie to samo. No chyba, że zostanie Jasikevicius.

 

No i się Jones pożegnał. Szkoda trochę, bo jednak wole jego niż Jacksona. Troszkę się po tych transferach z tyłu rozluźniło, ale nie wiem czy akurat w odpowiednich miejscach. No i ciekawe co z tym Harringtonem, bo jak jeszcze z tego nic nie wyjdzie to coraz gorzej to widzę. Szkoda bo jeszcze wczoraj wyglądało to naprawdę całkiem ciekawie żeby dziś już tylko średniawo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, dzieje na rynku transferowym, no i bardzo jestem ciekawy, czy Pacers(a dokładniej Bird) będą chcieli walczyć o zatrzymanie Freda Jones'a. Trzeba przyznać, że jest to młody gracz, prerspektywiczny, ale ja jednak mam wątpliwości czy on będzie w stanie kiedykolwiek wynieść się na wyższy poziom niż przeciętność, ma on tak zwany dynamit w nogach i dosyć dobrze penetruje, ale ma duże problemy z rzutem z półdystansu i dystansu. Niemniej jednak warto mieć takiego zawodnika na ławce, bo można być pewnym, że zrobi swoje i zmusi do wysiłku obrońcę drużyny przeciwnej. Raptors złożyli Fredowi ofertę, teraz ruch należy do Pacers.

 

Co do drugiej wymiany dzisiejszej to nie wiem co o niej myśleć, "prawie emeryt" za "prawie emeryta" :wink: i słabiutkiego drugoroczniaka, nie wiem czy którakolwiek ze stron coś zyskała, może dla Dallas jest to jakaś korzyść, ponieważ zyskali dobrego zmiennika dla Terry'ego, ale Pacers, nie widzę tu dla nich zysku, ale to ich decyzja. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cie racji panowie, Jones jest unrestricted free agent. Pacers zlozyli mu oferte na poczatku lata (qualifing offer), ktora wycofali w zeszlym tygodniu i tym samym Jones stal sie wolnym agentem. Troche to byla zagrywka nie fair ze strony Pacers, niby chca gracza, po czym wycofuja swoja oferte gdy "sezon podpisywania FA" dawno w toku. No ale taki jest biznes w NBA i Jones przechodzi do Toronto.

A co do Salmonsa to znajdzie inny klub, ale watpie zeby to bylo az 23 mln za 5 lat grania, choc przy obecnych sumach ktore dostaja gracze ostatnio wszystko jest mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec transferow w Indianie bardzo prawdopodobna jest wymiana Jasikieviciusa (gdyz i Daniels i White moga grac na tej pozycji) za pewnie jakiegos centra a wtedy juz minuty Grangera spadna do minimum (chyba ze bedzie grac zdecydowanie lepiej od Jacksona czy Danielsa) wiec podczas sezonu mozna spodziwac sie moze nie trasferu ale no yyy Artesta w ciele Grangera (chociaz ciezko mi uwierzyc ze Danny tak sie zachowa).

Fakt ze nadmiar Guardow jest i trzeba to oczyscic zaczelo sie od Jonesa ciekaw jestem jak to sie skonczy (moze 2 G z indiany za 1 G z jakiejs druzyny)

Ciekaw jestem tego co zrobia Nets bo Wolves juz zajmuja sie Wrightem i Evansem(ale on juz chyba dogadal sie z Nuggets po odejsciu Elsona)

Evans przydal by sie Netsom pewnie gralby w S5 i to moze go skusic

na MLE netsow pod koszem ofensywny Krstic i defensywny Evans mhh:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sprawa z Freddiem trochę zakręcona. Co ciekawe wczoraj jak czytałem info o tych rozmowach z Raps ani słowem nie było wspomniane, że coś takiego było omawiane :?. Jak dla mnie Pacers głupio zrobili pozbywając się Jonesa za dormo, bo mogli (a nawet powinni) powalczyć o kogoś za niego. Raps mają sporo mięsa i utalentowanej młodzieży i Bird mógł lepiej na tym wyjść. Nie traci się takiego gracza za darmo, poprostu się nie traci!

 

I w sumie kaprys Salmonsa wyszedł Rapsom na dobre bo Jones to trochę pewniejsza opcja w ataku, choć z drugiej strony John nie ma za sobą zadnych poważnych urazów. Ciekaw jestem na ile opiewać będzie kontrakt Jonesa...

 

A Evans w NJN to faktycznie ciekawa opcja,. Potrzebują kogoś z jajami pod deską, bo zbiórki i defensywa w pomalowanym to wielka ich bolączka. Reggie chyba jednak zostanie w Nuggets bo tam są wieksze perspektywy walki o wysokie cele niż w podstarzałych Nets. Kidd z roku na rok jest słabszy, choć nadal to elita, a w Nuggets powolutku tworzy się silny i równy skład zdolny do walki (nie tylko awansu) w PO.

Nie mniej jednak chętnie zobaczyłbym NJN w Evansem na pozycji PF, bo właśnie kogoś takiego im potrzeba. Ten zespoł nabrałby jeszcze charakteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nam znany z występów eurolidze Maceo Baston ma duże szanse na występy w NBA. Ma propozycje od Nets i Philly. Nie są to duże kontrakty, ale myślę, że Netsom przydałby sie taki walczak.

 

Co do Jonesa to nie powinien być dla Pacers jakiąś wielka stratą, ale fakt faktem, że powinii za niego coś wyciągnąć, a można było coś ciekawego. Z punktu widzenia samego zainteresowanego to dobry wybór, napewno dostanie więcej szans niż w ciasnym rosterze Pacers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie chyba jednak zostanie w Nuggets bo tam są wieksze perspektywy walki o wysokie cele niż w podstarzałych Nets. Kidd z roku na rok jest słabszy, choć nadal to elita, a w Nuggets powolutku tworzy się silny i równy skład zdolny do walki (nie tylko awansu) w PO.

nie bardzo wiem po co miałby zostawać w Nuggets :? na S5czy długie minuty na parkiecie szans za bardzo nie ma, nawet jeśli pozbędą się Martina będzie wchodził z ławki, a przy takiej ilości kasy jaką Nuggets wpakowali już w swój frontcourt także z ich strony nie bardzo wierzę, że dadzą kolejnemu zawodnikowi długi kontrakt, który raczej nie byłby niższy od tego co dostał chociażby Songalia. Opcja z Nets wydaje się najciekawsza zarówno dla niego samego jak i dla Nets z pewnością przyda im się ktoś do walki pod tablicami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Freddiego bo to już kolejny po Johnsonie zawodnik który poszedł praktycznie za darmo. Nie tak to sobie wszystko wyobrażałem, bo drużyna zamiast się wzmacniać jest osłabiana. A jak już odejdzie Jasikievicius to wogóle Pacers zostaną bez normalnej alternatywy na PG.

 

Co do Evansa to jestem raczej na nie. Jest Nenad, jest Collins jest Cliff każdy z nich może z powodeniem grać jako PF. Potrzebny jest za to klasyczny center kawał chłopa który nie rusza się z pola trzech sekund :wink: . Evans jak najbardziej ale tylko wtedy kiedy nie było by np. Collinsa. Poprostu zrobi się tłok a nie rozwiąże to problemów z graczami podkoszowymi. Nenad na centra się nie nadaje, Collins też szczególnie w ataku gra bardzo daleko od kosza.

 

zostanie w Nuggets bo tam są wieksze perspektywy walki o wysokie cele niż w podstarzałych Nets

.

 

Hmm ja wiem czy takich podstarzałych. Nenad i RJ to gracze cały czas młodzi. VC też ciężko do starych zaliczyć. Collins to samo. Tylko Kidd już jest bardzo doświadczony, ale u niego nie wpływa to ujemnie na poziom gry. Nie mylmy doświadczenia z podstarzałością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.