Skocz do zawartości

all-time fantasy


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

proponowałbym tak to jakieś jasne i przejrzyste zasady ponieważ rok temu ja akurat nie łapałem się w niektórych ramach które o dziwo były dla innych znane a dla niektórych nie. ogólnie nie samo bycie dobrym gm pomaga tylko zdolności pisarskie a niekiedy bajkopisarskie.

 

i zwężenie lat byłoby plusem , a nie szukanie jakiś historycznych zawodników którzy są trudno dostępni w necie i tylko mamy do czynienia z suchymi statystykami, często nie kompletnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał od 3-point lane, dla samego porównania zmian w postrzeganiu zawodników.

Ale jak większość będzie chciał post Jordan, to się dostosuję.

Zasady jak w pierwszym drafcie, wydaje mi się, że były maksymalnie proste, nie pozwalające na krętactwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyznaczenie granicy jako 1979 mijało się z celem, bo taki KAJ miał na forum wartość niewiele większą niż obecny Brook Lopez, a takie nazwiska jak Bernard King, Dennis Johnson czy Sidney Moncrief zlały się w tłumie. Po co więc pchać się w dla większości nieznane i konfrontować oldskulowych graczy z obecnymi skoro można przyjąć zasadę, że wszyscy tutaj obecni DUŻO lepiej orientują się w bardziej nowoczesnych czasach. A za takie możemy uznać symboliczny koniec ery Showtime, Celtics Birda i Pistons Bad Boys po 1991 roku, hm?

 

Chyba, że faktycznie wyelminować Jordana (wiem z doświadczenia- miałem go w składzie), który sam w sobie jest gwarantem dojścia do finału - i zacząć od czasów nowożytnych 2000s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem, że mi to wali od jakiego okresu bo znam wszystkie perfekcyjnie.

 

@PM: ja bodajże nie napisałem gameplanu a i tak kilka głosów dostałem. W ogóle szczerze mówiąc, miałem najlepszy skład w tej zabawie i tylko ignorancja użytkowników pozbawiła mnie szans na pamiątkowy puchar all-time draftu forum e-nba (nie mylić z e-basketem).

 

@zasady: ja bym zmienił jedną- losowanie par. W którymś drafcie było odgórnie 1-16, 2-17 itd. co trochę imo i bez urazy było idiotyczne.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem, że mi to wali od jakiego okresu bo znam wszystkie perfekcyjnie.

 

@PM: ja bodajże nie napisałem gameplanu a i tak kilka głosów dostałem. W ogóle szczerze mówiąc, miałem najlepszy skład w tej zabawie i tylko ignorancja użytkowników pozbawiła mnie szans na pamiątkowy puchar all-time draftu forum e-nba (nie mylić z e-basketem).

 

@zasady: ja bym zmienił jedną- losowanie par. W którymś drafcie było odgórnie 1-16, 2-17 itd. co trochę imo i bez urazy było idiotyczne.

 

@wowo Śmiem twierdzić, że byś ze mną przegrał :D

 

IMHO granie w erze post-jordanowskiej nie ma sensu, zbyt mało graczy 1-szego kalibru.

 

Paul, Howard i Garnett to nie są pierwsze opcje i nie zagwarantują Ci pewnych głosów, jak w przypadku Shaqa, Jordana, Hakeema, Magica, Birda, Kareema . De Facto pozostajemy z LBJ'em, Shaqiem, Dirkiem, Duncanem, Kobem (mało popularny na tym forum) i Wadem (choć tu też nie byłbym taki pewny czy jest gwarantem głosów). To daje zaledwie 6 ekip z potencjałem... a gdzie pozostałe 10? bo ostatnio było po 16 graczy na konferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.