Skocz do zawartości

NBA Future, czyli co czeka nas po lecie 2014


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

January kawał dobrej roboty! :).Swoją drogą Lebronowi kończy się kontrakt,co by się działo jakby jakimś cudem wylądował w Clippers z Paulem,Griffinem i Jordanem albo w Houston z Hardenem,Linem i Howardem :0.Albo by roznosili wszystkich przeciwników albo siebie na wzajem w szatni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:.Swoją drogą Lebronowi kończy się kontrakt,co by się działo jakby jakimś cudem wylądował w Clippers z Paulem,Griffinem i Jordanem albo w Houston z Hardenem,Linem i Howardem :0.

To jest tak bardzo prawdopodobne, jak to, że Melo zostanie liderem mistrzowskiej ekipy, a Nick Young zostanie DPOTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie dwa tytuły mistrzowskie LeBrona same proponują mu przedłużenie kontraktu w Miami, nic tak nie przemawia do zawodnika jak możliwość zdobycia mistrzowskiego pierścienia, jestem pewien że gdyby LeBron nie zdobyłby nadal tytułu to bo przyszłym sezonie zmienilby barwy.

Ale w sumie mogłem się mylić bo tak naprawdę sam LeBron nie wie do końca co by w tej sytuacji zrobił.

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie ładnie forumowi koledzy, january pracują nad tym tematem bardziej niz wiekszosc forumowiczów przez całą swoją internetową kariera a odpowiedzi brak, a temat sam w sobie bardzo ciekawy :)

 

Ogólnie to Paul Pierce i Kevin Garnett moim zdaniem po tym sezonie zegnają sie z Brooklynem, gdyby wrócili to Bostonu to spełniłby się mój amerykanski sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrwałem. Na początku graty za pomysł. Jak coś zapominam, to wszystko w jednym miejscu.

 

Co do Nowitzkiego. Czytałem, gdzieś z nim wywiad (jak znajdę to linka dorzucę), że ma zamiar skończyć karierę w Dallas, nawet za mniejszy hajs, więc żadne przenosiny nie wchodzą w grę. Jakby udało im się ściągnąć Asika...niech Cuban daje te miliony! Brakuje im takiego zawodnika jak właśnie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballas po dzisiejszym juz meczu Bkn - Bos i powitaniu KG oraz PP,mysle ze nie beda mieli oni problemu z wyborem klubu w ktorym przyjdzie im zakonczyc kariery,mysle ze nawet za minimum dla weteranow ;).

 

January kawal dobrej roboty.wszystko w jednym miejscu.keep it up :)

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ktoś mi tu parę tygodni temu napisał --- Bogut już jest przedłużony na kolejne 3 lata

 

wpisz w google bogut extension i znajdziesz szczególy --- bo na hoopshype faktycznie tega nie ma [a przynajmniej nie bylo w momencie jak ja o to pytałem ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Detroit i Indiany. 

Moim zdaniem Detroit powinni sciągnąc Grangera który tak na dobrą sprawę nie zrobił się słaby tylko został wygryziony z pierwszej piątki, Granger w Detroit idzie grać na SF a Josh Smith wraca na swoją ukochaną pozycje PF. Załatwienie kogoś innego na miejsce Grangera dla Indiany moze być łatwe ale nie musi. Może Caron Butler? Luol Deng?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie że jak są wszystkie drużyny to pozwolę to sobie wszystko przeanalizować i puszczę swoją opinie już niedługo :smile:

 

 

Co do Detroit i Indiany. 

Moim zdaniem Detroit powinni sciągnąc Grangera który tak na dobrą sprawę nie zrobił się słaby tylko został wygryziony z pierwszej piątki, Granger w Detroit idzie grać na SF a Josh Smith wraca na swoją ukochaną pozycje PF. Załatwienie kogoś innego na miejsce Grangera dla Indiany moze być łatwe ale nie musi. Może Caron Butler? Luol Deng?

 

stary jak masz pisać takie rzeczy to lepiej sobie daruj puszczanie opinii...

Granger chłopie od 2 lat nie gra w kosza bo sobie coś łamie i owszem zrobił się słaby a nawet bardzo słaby, z uwagi na wysokie IQ i jakotakie fundamentals, ma szansę coś jeszcze znaczyć w lidze (3 opcja/6th man), ale bardzo możliwe że już się skończył...

a stawianie w jednym zdaniu Butlera i Denga to jak Jeffa Greena i Durexa...

więc Luol zgarnie coś 40/4, DGranger pewnie jakieś krótkie coś z niegwarantowanymi opcjami 8/2, jak to zwykle zawodnicy po takiej fali kontuzji, a Butler będzie grał w chinach...

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.