Skocz do zawartości

Typy na asg


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów coś drgnęło w tych głosach.

 

Nie ma Paula i dobrze bo trudno głosować na kogoś kto opuści 1,5 miesiąca. Nie ma Howarda i to jest dowód na to, że cała szopka z poprzedniego sezonu mu zaszkodziła w oczach kibiców i imo dowód na to jak mocny jest fanbase Lakersów.

 

Tylko szkoda że nie udało się wyvotować Bryanta, z drugiej strony już się Lin tam czaił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym jedna zasadę, że zawodnik musi rozegrać procentowo jakąś ilość meczy w sezonie przed ASG. Kobe zagrał ich sześć, statystyk przez szacunek do jego osoby nie przytoczę. Z jednej strony rozumiem popularność, z drugiej za bieżący sezon się mu nie należy.

Wiadomo, że do wyników nie należy przywiązywać żadnej wagi. W większości głosują ludzie którzy oglądają 10 akcji tygodnia i uważają Griffina za najlepszego PF w lidze. Dla nich też jest ASG. Dla tych bardziej świadomych są PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kobe zagrał ich sześć, statystyk przez szacunek do jego osoby nie przytoczę. 

 

Wiesz to jest normalne, że jak zawodnik wraca bo długiej kontuzji to nie będzie rzucał po te 25 punktów i rozdawał 8 piłek na mecz. Przykład Rose'a też tu się sprawdza.

 

Griffin na takie mecze się przydaje. Przecież tu chodzi o show, a nie walenie kamieni Duncana.

Edytowane przez Tols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z ciekawszych głosowań.

 

Jedno z ciekawszych, czy jedno z najgorszych?

 

Czy był kiedyś ktoś w s5, co bardziej nie zasługiwał, niż tegoroczny Kobe?

Czy nie było kiedyś kogoś w s5, kto bardziej zasługiwał niż Lamarcus w tym roku?

 

Szkoda, że Rondo się nie załapał, tak samo mu się należy jak Kobiemu.

 

Tylko szkoda że nie udało się wyvotować Bryanta, z drugiej strony już się Lin tam czaił...

W tym roku Lin bardziej zasłużył, więc byłoby lepiej jakby to on już tam w końcu trafił.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest normalne, że jak zawodnik wraca bo długiej kontuzji to nie będzie rzucał po te 25 punktów i rozdawał 8 piłek na mecz. Przykład Rose'a też tu się sprawdza.

 

Griffin na takie mecze się przydaje. Przecież tu chodzi o show, a nie walenie kamieni Duncana.

Ja rozumiem że jak się wraca po takiej kontuzji to nie wykręca się 30/5/5. Mi chodzi o to że nie powinien być brany pod uwagę w wyborze.

Co do drugiej części z bólem się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy był kiedyś ktoś w s5, co bardziej nie zasługiwał, niż tegoroczny Kobe?

 

Michael Jordan w 1986 roku (zagrał w 3 meczach przed ASG)

Alonzo Mourning w 2001 roku (nie zagrał nawet 1-go meczu przed ASG)

Grant Hill w 2001 roku (zagrał w 4 meczach przed ASG)

Yao Ming w 2011 roku  (zagrał w 4 meczach przed ASG)

 

O Magicu Johnsonie nie wspominając...

 

Swoją drogą jak popularność Dwighta spadła w ostatnich latach...

2011 - 2,099,204

2012 - 1,600,390

2013 - 922,070

2014 - 653,318

 

A samego ASG na żywo nie widziałem nigdy. Kiedy miałem nań największą zajawkę tj. w 1998 r. to akurat zaspałem :-) A później to wiadomo, lata niebytu NBA w Polsce (dostępu do wizji tv nie miałem) więc nawet nie było gdzie obejżeć, a gdy już pojawiła się taka możliwość to już za stary na to byłem.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że LMA gra znakomity sezon ale on sie nadaje do ASG tak samo jak Duncan czy Dirk.Nie oszukujmy się ten mecz jest przedewszystkim dla niedzielnych kibiców i celebrytów więc jeśli ktoś ma sprawić że będzie chociaż parę ciekawych momentów to będzie Lebron,George czy inny Griffin ktoś kto potrafi poderwać parę grubych tyłków z krzesełek a nie Aldrige którego najefektowniejszym zagraniem będzie zbijanie piątki z Lillardem>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro liczy się 'show' to po co w ogóle rozgrywać mecz. Można np zaprosić jakieś znane 'celebrytki' i zrobić np taniec z graczami w NBA? Widzowie mogli by głosować itp

 

Dla mnie mecz to część tego całego show. Ja chce obejrzeć no look passy, dunki,dunki i jeszcze raz dunki, fastbreaki i mnóstwo innych dziwadeł w wykonaniu najlepszych(ok, najbardziej popularnych) z NBA, ale co dla mnie najważniejsze, będących w 1 drużynie. I to jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym mecz w którym zepną się obydwie drużyny i zagrają ze sobą na noże.....

 

Takie coś to bym nawet mógł oglądać. Love stawia Griffinowi zasłonę bez piłki, ładuje Boshowi kosę w nery, Griffin po curlu wbija w pomalowane wyrąbując sobie drogę maczetą. Wreszcie byłoby po co odpalać to ASG.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym mecz w którym zepną się obydwie drużyny i zagrają ze sobą na noże..... już pomijam to, żeby faktycznie grali najlepsi z tego sezonu a nie gracze z największym hype  :tongue:

 

 

 
 
Trzeba liczyć na to, że NBA jeszcze bardziej otworzy się na Europe organizując ASW w Krakowie. 
Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.