Skocz do zawartości

Typy na asg


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs wsadów może w tym roku być naprawdę klawy. Chęć występu Oladipo na propsie, Ross pewnie też weźmie udział, mam nadzieję, że LBJ, skoro buduje to swoje Legacy to niech wygra i to. Fajny był Horse w pierwszej edycji, gdzie Mayo rzucał z budynku itd. Potem oczywiście Rondo zepsułm, bo sobie chyba z Durantem urządzili konkurs za 3. 

Ross zaraz po wygraniu SDC powiedział że nie wystąpi więcej razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby coś się od tego czasu zmieniło.

 

Po prostu dla kogoś, kto ogląda ASG od 20 lat, to samo atakowanie na pusty kosz z wymuszoną wyrównaną końcówką po raz piętnasty z rzędu przestaje emocjonować.

 

Jendras, mi również wydaje się,że sporo się zmieniło

imo gracze poważniej podchodzili do koszykówki, bardziej ambicjonalnie, dlatego wspomnianych wejść czy podań na pusty kosz ja bynajmniej w tamtych meczach nie pamiętam. 

Pamiętam za to całkiem niezłą defensywę już od pierwszych minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie trudne o tyle, że ostatnie 5-6 ASG zlewa mi się w całość i niewiele z nich pamiętam.

 

więc pozwolisz, że odpowiem inaczej: dobry był w 93 i 97. 98 i 92 ratowały pożegnania Jordana i Magica.

 

Następna dekada: 01 (comeback), 03 (dwie dogrywki), osobiście zawsze miałem też słabość do 04 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale czy te mecze co wymieniłeś podobają ci się pod kątem samej defensywy, czy ogólnie widowiskowości? 

Mi chodzi przede wszystkim właśnie o obronę, bo to co prezentowane jest dzisiaj to wręcz obrażanie inteligencji widza.

 

Wtedy też bywały nudne mecze, ale defensywa była na innym poziomie. Byli wtedy gracze, którzy nawet mecze gwiazd traktowali bardzo poważnie i nie było np. mowy o wejściu bez obrońcy na pusty kosz jeśli tym obrońcą był Pippen, a obręczy pilnował Robinson czy Ewing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFL sytuacja wygląda tak, że największe gwiazdy mają to w dupie i grają placmeny, plus nie ma ani jednego konkursu, a przynajmniej nie było, bo nie mam pewności, czy czegoś nie zmienili

 

W NFL mecz gwiazd jest tydzień przed SuperBowl, więc raczej oczywiste, że nikt z finalistów nie będzie kusił losu. Reszta najlepszych gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak debatować chcą nad zmianą struktury ligi (dywizje, konferencje), tak mogli by pokombinować coś nad tym głosowaniem.

3. Rose, 6. Rondo. To jakieś boty klikają?

To też mogliby jakoś poprawić, że goście którzy cały sezon się leczą nie są brani pod uwagę.

Jakby była opcja przy głosowaniu wybrania Yao, to pewnie też byłby wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.