Skocz do zawartości

Na plus - sezon 2013/14


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

To ja daje tak:

duo z Magic Aflaflofo i Vuca, tak się ich oglada to nie wygląda już jak jakieś nabite cyferki a w sumie nawet jeśli to i tak jest progres :P

 

-Bledsoe, serio niewiem czy się ktoś tego spodziewał

 

-Zaza który narazie wygląda lepiej od niedawno podpisanego za gruby hajs sandersa

 

-duo z Sixers Turner bo gra w końcu tak jak powinien i Wroten, dostał szansę i ją wykorzystyje i kij w oko wszystkim jego poprzednim trenerom :P A jeszcze ten MCW ale to się już tak przewija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant przeszedł w Lebron mode. 35/8/7 nie robi na mnie wrażenia i oglądając mecz wydaje mi się, że jest niewidoczny.

A myslalem, ze tylko dla mnie wydawal sie niewidoczny :P Z reszta wystepy Kevina nigdy jakos nie robia na mnie wrazenia, jak zdobywa po 40 punktów to jakos nigdy nie odczuwam, ze zdobyl tyle punktów, moze przez to, ze rzuca tyle osobistych.. Tak samo bylo w finalach w 2012 roku - na statystykach wygladalo to super, rzucal po 30 punktów, ale ogólnie wydawal sie niewidoczny na boisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dame Lillard > Kyrie Irving

Sure ;) Też miałem o nim pisać. Trzepie piękne statystyki i nie był overrated w fantasy (tylko 3 dyszki), a gra lepiej niż rołsy, derony, irvingi i inne rubia...

 

Poza tym zacytuje yahoo:

 

Damian Lillard is the only NBA player to ever record 100 points, 25 rebounds, 25 assists, and 20 3-pointers in his team's first 5 games.

The reigning NBA Rookie of the Year is putting up a sophomore campaign for the ages. Remember, last year he joined Oscar Robertson and Allen Iverson as the only rookies to notch at least 1,500 points and 500 assists. He also broke Stephen Curry's rookie record for 3-pointers made, with 185. If you don't already own Lillard, it will take some significant trade bait to acquire him

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilard prosta sprawa, plus jego etyka pracy atletyzm Kyrie może sie przy nim schować, słowem przy całej sympati do Irvinga bo go naprawdę lubię dobry chłopak, to w Cavs mają pecha robią z niego jakiegoś następce dla Jamesa a z niego taki lider narazie jak z typów pokroju zapaśnika Williamsa albo innego Gaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekaliscie na Beasleya a gosc na 75% ts jebie 54 punkty na 36 minut.

to pewnie ten wpływ Lebrona :)

 

tez zauwazylem tą przypadlosc. napiszesz cos i jeszcze nie klikniesz wyslij i juz dostajesz liscia w twarz. :tongue:

Żeby to takie proste było :P plus "na plus" dodam Conleya, gdyby chłopak tak grał do końca rs to ... a zresztą to i tak niemożliwe; no i Sap na jego odejściu miał najbardziej skorzystać Favors a na razie to on sam rozwinął skrzydła

 

ps. JA tak jak @Chytry chciałem wyrazić oburzenie w związku ze zmianą nazwy tematu i to dodatkowo na taką mało twórczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy widzę na razie dwa:

1, Anthony Davis.

Nie macie pojęcia jak długo na to czekałem. Od zawsze moimi ulubieńcami byli centrzy, wszystkie Hakeemy, Robinsony, Ewingi itp. Prawdziwi środkowi!

Teraz NBA...to liga dla niskich zawodnikow. paranoja. Wszystkie te combo guardy.

Na przestrzeni ostatnich lat to center jaki mógłby sie mierzyć z tamtymi legendami był jeden- Howard, gdzie powiedzmy sobie szczerze z jego umiejetnosciami w ataku zostałby zjedzony. No ale jest.

Cousins dawał jakieś nadzieje. W sumie nadal daje ale biorac pod uwage jego psyche to raczej  nie będzie z niego legend.

 

I wreszcie pojawił się Davis.

To co ten gość robi po obu stronach boiska to jest niesamowite! A to dopiero początek kariery, aż strach pomyśleć co będzie robił jak trochę bardziej ogarnie gre i trochę doświadczenia zbierze.

Nazwijcie mnie fanem ;)

 

2. Lillard

Za Lillarden to jestem już od dnia draftu, Po drafcie poczytałem sobie o tych zawodnikach, poprzeglądałem filmiki i inne takie i sobie myśle "k**** przecież ten gość mocno daje rade, czemu go nie brali wcześniej? Bo ze słabej uczelni? Ślepi są?". No i zdobył Lillex to ROTY i fajnie ale znów pojawiły sie głosy (tym razem fanow ligi) że rookie year to było najlepsze na co stać Damiana.

 

Jak widać stać go na więcej.

Fajnie że po tych wszystkich hajpowanych PG pojawił sie nagle z dupy taki Lillard i nie dość że jest świetny pod względem czysto koszykarskich umiejętności to gra z dużo większą rozwagą i głową w porównaniu do innych młodych PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy widzę na razie dwa:

1, Anthony Davis.

Nie macie pojęcia jak długo na to czekałem. Od zawsze moimi ulubieńcami byli centrzy, wszystkie Hakeemy, Robinsony, Ewingi itp. Prawdziwi środkowi!

Teraz NBA...to liga dla niskich zawodnikow. paranoja. Wszystkie te combo guardy.

Na przestrzeni ostatnich lat to center jaki mógłby sie mierzyć z tamtymi legendami był jeden- Howard, gdzie powiedzmy sobie szczerze z jego umiejetnosciami w ataku zostałby zjedzony. No ale jest.

Cousins dawał jakieś nadzieje. W sumie nadal daje ale biorac pod uwage jego psyche to raczej  nie będzie z niego legend.

 

I wreszcie pojawił się Davis.

 

Ale Davis przecież nie jest centrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Anthony Davis oczywiście młody bardziej klasyczny PF nie rzucający za 3 typu KL. Oby tylko Pelicans nie zmarnowali jego najlepszych lat.

- Eric Bledose trochę taki jeździec bez głowy, ale mimo wszytko gra nieźle.

- Damian Lillard czyli steal 2012 draft, a pamiętam jak jakiś spec z Polski od NCAA pisał, że Blazers powinni brać Marshalla bo Lillard nic ciekawego prezentować nie będzie ;]

- Isaiah Thomas czyli pan, który siepie po 20pkt w meczu wchodząc z ławki do tego wybrany z 60 numerem w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.