Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Koelner napisał(a):

karuzela idzie dalej i tak skończę na 9 miejscu 

To jak to było z tym brzydzeniem się tankiem o której mówiłeś dwa dni temu na discordzie? ;)

Już tam nie chciałem przypominać w jakich okolicznościach się Porzingod i Draymond Green znaleźli, no ale... ;)

A Lakers idąc retoryką julka powinni wskoczyć do tieru top contenderów, bo zestaw Rose - Davis - Green - Turner - Bogut jest na papierze bardzo mocny.

Problem w tym, że przykład Knicks pokazał, że Baron Davis jako pierwsza opcja już nie daje rady. Rose to już w ogóle jedno z największych rozczarowań. On z tego co patrzyłem gra sezon poniżej 0,400% i to na jego pozycji jest koło bottom3 ligi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że deal dla Lakers, bo tam najlepszym assetem wymiany może się okazać Caris Levert.

A jeśli na Baron Davisa spojrzymy względem oczekiwań, nie jak na pełnoprawną pierwszą opcje, a przykładowo jak na Steve Francisa od podpisania kontraktu z Pistons, to wyjdzie lepszy impact za niewiele wyższą cenę.

Z Rose mam trochę zgrzyt, odnośnie jego obecnej wartości i kontraktu, ale tam jeszcze idzie Danny Green.

Na pewno dobrze ta wymiana wygląda dla Hornets, a gorzej dla nieprzyjaciół z Orlando i Atlanty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

A jeśli na Baron Davisa spojrzymy względem oczekiwań, nie jak na pełnoprawną pierwszą opcje, a przykładowo jak na Steve Francisa od podpisania kontraktu z Pistons, to wyjdzie lepszy impact za niewiele wyższą cenę.

no właśnie wyniki Knicks i Pistons pokazują kto z tej dwójki jaki ma impakt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

no właśnie wyniki Knicks i Pistons pokazują kto z tej dwójki jaki ma impakt :) 

Bo Francis w Pistons to jest trzeci albo czwarty najlepszy gracz Detroit, a Baron Davis w Knicks mimo tego samego wieku co Francis w dniu podpisania umowy z FA na 30/3 jest franchise playerem Knicks. Al Jefferson i Nelson nad Porzingodem, a przed wszystkim Rose to w tym momencie przepaść. 

36 letni Davis > 36 letni Francis

Kontrakt niemal ten sam w okresie trzyletnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Bo Francis w Pistons to jest trzeci albo czwarty najlepszy gracz Detroit, a Baron Davis w Knicks mimo tego samego wieku co Francis w dniu podpisania umowy z FA na 30/3 jest franchise playerem Knicks. Al Jefferson i Nelson nad Porzingodem, a przed wszystkim Rose to w tym momencie przepaść. 

36 letni Davis > 36 letni Francis

Kontrakt niemal ten sam w okresie trzyletnim.

no przecież teraz 38 letni Francis gra lepiej niż 36 Davis xD

i czemu wymieniasz tylko Al + Nelson vs Porzingis + Rose, kiedy cała reszta jest już na korzyść Knicks (Greeny, Arenas, Pek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał(a):

i czemu wymieniasz tylko Al + Nelson vs Porzingis + Rose, kiedy cała reszta jest już na korzyść Knicks (Greeny, Arenas, Pek)

Poważnie? Arenas nad takim nawet Gallo?

Ile impactu więcej daje Perkins nad Chandlerem?

Knicks mają głębie, ale brakuje starpower w ofensywie. Podejrzewam, że jeden gracz zmienił by tu dużo.

A porównywanie pierwszej opcji do trzeciej/czwartej to jak porównywanie Carmelo Anthony do Kyle Korvera :) Delikatnie ujmując nie porównujmy gówna z czekoladą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał(a):

Mimo wszystko paczka z Knicks poszła za śmiesznie niską cenę. 

 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

też myślę, że deal dla Lakers, bo tam najlepszym assetem wymiany może się okazać Caris Levert.

A jeśli na Baron Davisa spojrzymy względem oczekiwań, nie jak na pełnoprawną pierwszą opcje, a przykładowo jak na Steve Francisa od podpisania kontraktu z Pistons, to wyjdzie lepszy impact za niewiele wyższą cenę.

Z Rose mam trochę zgrzyt, odnośnie jego obecnej wartości i kontraktu, ale tam jeszcze idzie Danny Green.

Na pewno dobrze ta wymiana wygląda dla Hornets, a gorzej dla nieprzyjaciół z Orlando i Atlanty :)

Gdzie sa Knicks z ta grupa to widać, Baron juz jest jedna nogą na emeryturze, rose po ostatnich campach i z tym kontraktem to ujemny aset, zostaje w sumie tylko Danny Green ktorego impact tez nie jest jakis fenomenalny. Czyli praktycznie za Dannego NYK dostali dwa 1rd i leverta jako takiego ale dalej prospecta, jak dla mnie wyciągnęli ile sie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

To jak to było z tym brzydzeniem się tankiem o której mówiłeś dwa dni temu na discordzie? ;)

 

Jaki tank? z 11-12 picku może wskoczę na 8 pick.

praktycznie z być może 8 miejsca na wschodzie skończę na 10 więc to nie duża różnica a zjazd Barona pokazał, że w PO nie dałbym rady nawet powalczyć. od miesiąca miałem z 6 otwartych rozmów na temat wzmocnień ale sam widziałeś jak to szło

jedynie szkoda mi Dannyego ponieważ to był w rozmowach asset typu 1rd pick ale wartość Barona Derricka na rynku to niestety było dorzucanie picków albo White'a 

najgorsze że oprócz bycia c***owym w ataku ten duet strasznie powodował, że ruchany byłem na obwodzie przez przeciwników a nie miałem koncepcji i możliwości wzmocnienia się za nich.

wszystko przez ten deal z 76 ers, jeśli dałby radę to może powalczyłbym o 8 miejsce no ale czekałem dość długo a teraz mam co kolejkę mecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.