Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Koelner napisał:

simka nigdy nie odzwierciedli rl nba ale tak jak nba walczy z tankowaniem tak my w simce też powinniśmy z tym walczyć. nie da się zrobić playinów to trzeba użyć innych metod.

dla mnie wyjebane ale nawet ten trejd z kins pokazał, że to jest fajne ponieważ kings robią sobie space ponieważ mają ochotę powalczyć o fa a ich gracze się nie zmarnują a tankerzy zawsze będą marudzić ponieważ chcieli wyrwać jeszcze picki ;]

fajne bos barona za free zgarnął 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no dobra, ale czemu w takim razie gracze z doświadczeniem mogą podpisywać extension jak czasem tez te ich zadania odbiegają od wartości rynkowej (podejrzewam ze na podobnym procencie co u rookasow)- tak tez cementujecie budowanie zespołów na lata, jeśli młodzi nie mogą podpisać extension to samo powinno dotyczyć starszych graczy i byłby pełny wolny rynek i więcej emocji na FA, a tak to na FA zostaje zwykle 2-3 graczy wartych uwagi i reszta użytecznych grajków którzy wymagają przeplacenia. 

 

Ogolnie sam za tym byłem ale by to też zabiło ideę SnT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO fit jest teraz lepszy, Zach od kilku sezonów w LAL grał z gruzem, a dalej jest wartościowym zawodnikiem. Hornets grali osttanio bez prawdziwego PFa. Last dance Zacha. Zrzucenie chorego kontraktu GWallaca, który już niewiele wnosi i jest przepłacony o jakieś 15 mln też na plus. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace lepszy gracz, Randolph lepszy fit.

Brakowało mi drugiej legit opcji ofensywnej mi bardzo, tą rolę dostawał Mirotic dla którego to są jeszcze za wysokie buty. Do tego musiał grać na PF, gdzie skillset ma bardziej SF. Wallace ma skillset by grać PF, ale z drugiej strony brakowało mu warunków fizycznych.

Zach to chyba wciąż najlepszy ofensywny wysoki simki z  inside, jumpshotem, handlingiem, a do tego mocna zbiórka. 

Pasuje mi do zespołu idealnie, dlatego o Zacha negocjowałem już w zeszłym sezonie, chociaż wtedy nie kosztem Wallace.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że ten deal uwalnia mi dodatkowe 4,7mln na kontrakt Perkinsa.

Ja jestem zadowolony, a myślę że piotrek też, bo zyskał jakby nie patrzeć wciąż topowego gracza ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wallace lepszy gracz, Randolph lepszy fit.

Brakowało mi drugiej legit opcji ofensywnej mi bardzo, tą rolę dostawał Mirotic dla którego to są jeszcze za wysokie buty. Do tego musiał grać na PF, gdzie skillset ma bardziej SF. Wallace ma skillset by grać PF, ale z drugiej strony brakowało mu warunków fizycznych.

Zach to chyba wciąż najlepszy ofensywny wysoki simki z  inside, jumpshotem, handlingiem, a do tego mocna zbiórka. 

Pasuje mi do zespołu idealnie, dlatego o Zacha negocjowałem już w zeszłym sezonie, chociaż wtedy nie kosztem Wallace.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że ten deal uwalnia mi dodatkowe 4,7mln na kontrakt Perkinsa.

Ja jestem zadowolony, a myślę że piotrek też, bo zyskał jakby nie patrzeć wciąż topowego gracza ligi.

Jakim cudem Ty nie doplacales do tego....GW jest fajny ale w uj przepłacony i w porównaniu do Zacha to powinien pójść jakiś pick dopłaty 😊 tym bardziej że zach jest spadający fajny PF i nie odstaje jakoś mocno od GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotreksuper napisał:

Zach był od 2 lat wystawiany na sprzedaż - niedrogo i nikt go nie chciał, a jeżeli chciał to musiałbym dopłacać pickami:)

Na ten sezon wolę Geralda od zacha bo jest lepszy, a w przyszłym będzie spadający więc w czym problem?

Ocenimy po sezonie, porównamy wyniki. 

 

Ja nie chciałem żadnych pickiem od Ciebie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piotreksuper napisał:

Boozer, Yao, Crowder, Korver, Harrell, Plumlee, Fields - LA to nie przytułek;)

zdecydowanie wole Geralda od tych paziów

Wszystko zależy czy chcesz tankować czy grać o PO, zresztą wtedy chciałeś  spady więc je proponowałem :) wiadomo że GW lepszy, nie masz już Mariona który Ciebie obciążał na kolejne 20/25mln to luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.