Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Celtics

Spurs in: Wallace, 1st Bos 44, 1st Bos 45 (GA)

Spurs out: Griffin, Odom

 

Celtics out: Wallace, 1st Bos 44, 1st Bos 45 (GA)

Celtics in: Griffin, Odom

@Szulim

ten pick z 45 sobie za rok za darmo dodacie bo na razie nie bedzie uwzgledniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli Celtics team na mistrza. Na 15 simek wygrali koło 1/3 u mnie w próbnych, nikt inny nie był nawet blisko. 

A tu jeb. Ten sam błąd co Raptors i inwestycja w Blake Griffina. 

Wallace i Kirilenko to idealny element do mistrzowskich teamów, nawet jeśli ich kontrakty są trochę przepłacone. 

Przynajmniej jest szansa, że Griffin wróci na swoją optymalną pozycje i jego impact wzrośnie, ale ruch wydaje się przeciętny. 

Pablo wraca do formy z tradeami. Rok temu rozłożył zespół i dziwnie inwestował. Teraz Spurs systematycznie idą w górę i wracają na półkę real contenderów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mieli Celtics team na mistrza. Na 15 simek wygrali koło 1/3 u mnie w próbnych, nikt inny nie był nawet blisko. 

A tu jeb. Ten sam błąd co Raptors i inwestycja w Blake Griffina. 

Wallace i Kirilenko to idealny element do mistrzowskich teamów, nawet jeśli ich kontrakty są trochę przepłacone. 

Przynajmniej jest szansa, że Griffin wróci na swoją optymalną pozycje i jego impact wzrośnie, ale ruch wydaje się przeciętny. 

Pablo wraca do formy z tradeami. Rok temu rozłożył zespół i dziwnie inwestował. Teraz Spurs systematycznie idą w górę i wracają na półkę real contenderów. 

Griffin to cancer. Sam się o tym niestety przekonałem, choć @Koelner ostrzegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace już 2x przegrał mi PO - potrzebuje trochę odmłodzić team w dłuższym okresie a w próbnych wychodziłem lepiej z Blake niż GForce - i tu mówię o kilku sezonach a nie tylko jednym 

zobaczymy jak będzie ale nie zamierzam oglądać się do tylu za siebie w konferencji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.