Skocz do zawartości

LONDYN 2014 Atlanta vs Brooklyn


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z faktem, że tym razem już normalny mecz NBA w RS jest bliżej nas czyli w Londynie warto podyskutować o celowości wyjazdu za miedzę i skorzystania z ostatniej może okazji zobaczenia KG czy PP na zywo.....

 

modów proszę o podłączenie do p[owyższego tematu dyskusji z ostatnich postów :maskary NBA na zywo" bo kolega zagaił w tym temacie całkiem słusznie...

 

czy są chetni? bo cena za pośrednictwo przez vivago 41 funtów wydaje mi się mocno przesadzona....

 

uważam, że jeżeli mamy swojego człowieka w Londynie to warto grupowo kupić bilet bez aż tak drogiej dopłaty...

 

szczegóły:

 

Atlanta Hawks - Brooklyn Nets - NBA Global Games 2014 The O2 arena, 16 stycznia 2014 18:30
Sektor: 405
, Rząd: N
 
Ilość biletów: 2 Cena: 278,00 £ Opłata za zamówienie:
(Gwarancja otrzymania biletow i Obsluga Klienta)
41,70 £ Opłata serwisowa: 5,95 £ VAT: 9,59 £
Cena całkowita: 335,24 £
Szacowana Cena Całkowita w Twojej preferowanej walucie: 1 666,27 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z O2 dali dupy.

Na stronie internetowej hali poprosilem o poinformowanie mnie kiedy bilety beda w sprzedazy. Wczoraj wieczorem wchodze na ich strone z ciekkawosci a tam juz wszystko wyprzedane... Napisalem skarge i jestem ciekaw co odpisza. A poki co bilety mozna kupic za stowe (czyli trzykrotna wartosc) na gumtree lub ebayu. Zobacze jak bede stac z kaska po swietach, bo jednak sto funtow to dla mnie duzo, a nawet nie wiemy czy KG i PP przyleca do Londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z O2 dali dupy.

Na stronie internetowej hali poprosilem o poinformowanie mnie kiedy bilety beda w sprzedazy. Wczoraj wieczorem wchodze na ich strone z ciekkawosci a tam juz wszystko wyprzedane... Napisalem skarge i jestem ciekaw co odpisza. A poki co bilety mozna kupic za stowe (czyli trzykrotna wartosc) na gumtree lub ebayu. Zobacze jak bede stac z kaska po swietach, bo jednak sto funtow to dla mnie duzo, a nawet nie wiemy czy KG i PP przyleca do Londynu.

 

Dokładnie - była opcja powiadom przed pojawieniem się biletów - myślę jest święty spokój, a tu kilka dni temu sobie wchodzę bo niby miało być 31.10 i pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena oczywiście skandaliczna a także wydymano mnie z powiadomieniem o biletach.....

 

aby obejrzeć mecz spurs vs GSW

 

Section
218
Row
16
Seats
30
Description
BALCONY LEVEL
PRICE LEVEL 23
Seating Chart opens in a new window
Type
Day of Show Ticket
Ticket Price
US $15.00 x 1
Service Fee
US $6.35 x 1
Additional Taxes
US $0.53 x 1
 
daje to 22 dolary a fun chyba większy?
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za drogo trochę?  ; o Jeden mecz drożej niż karnet na Utah o czym wspominałeś Ignazz w Rookie threat 2013/14. Ja wiem, ze nie mieszkamy w USA itd. no, ale bez przesady.

 

Nominalnie bilety stały po 35-40 funtów, najtańsze.

Niestety dużo serwisów i osób prywatnych wykupiło wejściówki i chcą je opchnąć za trzykrotną wartość.

I przez to nic się nie da tutaj zobaczyć. Na mecze PL trzeba wykupić kartę kibica(haracz) i dopiero wtedy można starać się(!) o bilety na mecz, wejściówki na koncerty też schodzą po 15 minutach i ludzie próbują na tym zarobić.

Jedynie na mecze reprezentacji można spokojnie dostać bilety i cholernie żałuję, że nie wybrałem się na mecz Anglii z Polską, wolałem tę kasę przeznaczyć na NBA w O2 i się przeliczyłem.

Oczywiście wyjazd do stanów i zobaczenie takiego meczu za 20 dolarów to okazja, ale lot 2500 zł i jeszcze urlop sobie załatw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi nic nie odpisali i watpie zeby to zrobili.

Ja olewam, Nets graja z dupy i nawet nie wiadomo czy Pierce i Garnett przyleca do Londynu, a tylko dla nich bym tam poszedl.

Oczywiscie zalezy tez jakie beda ceny na gumtree na tydzien przed spotkaniem, bo 150 funtow to jednak za duzo za takie spotkanie. Moze w nastepnym roku zorganizuja lepsze druzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.