Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Stroje w meczu ATL@NYK.

 

Proponuję następny Nets-Spurs, oba teamy w czarnych.

 

A ja kurde swoj stary bialo-czarny zabytkowy telewizor zalaczylem i takie rozczarowanie. Musze do nich napisac ze w innych krajach jeszcze czarno-biale telewizory sa w uzyciu :smile: i nie moga tak postepowac. Zreszta w kolorze tez czasami trzeba bylo oczy wysilac jak stream w malym bitrate byl.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio MKG miał 52% celnych jumpshotów, co jak na niego jest wyczynem najwyższej klasy. Mark odwalił kawał solidnej roboty, ale co fakt to prawda, że koślawiec z niego niemiłosierny. Swoją drogą sam MKG wymógł na klubie zatrudnienie Price'a.

Powinien dostać jakąś nagrodę, niech będzie coś o pomocy retardom :P

 

Knicksy swoją drogą, ale oglądanie Nets to katorga.

Jakaś klątwa wisi nad kolebką kosza, dwie ekipy dwóch idiotów włascicieli itd. Knicks się skończyli zanim się na dobrą sprawę rozkręcili, Nets powinno pomóc wywalenie Kidda no i moze zapaśnik gdzieś tak w lutym dojdzie do siebie

 

JA tu do tematu chciałem wrzucic jednego jegomościa, chodzi mi o genialnego gma Popa, na razie Blair gra o wiele lepiej niż zarabiający 10x więcej od niego Spliter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... El końcóweczka taka zabrzmiała jakby wyszła z ust zakopleksionego fana peryferyjnej druzyny...

 

spójrz na ststy Blaira z 2011/2 gdzie w podobnych minutach funkcjonowal robiąc oczywiście ciut gorsze numery ale podobieństwa pozostały; brak bloków, całkowicie brak kontestowania w obronie przeciwnika, głupie straty. A w zamian za obecnie 2 RPG więcej daje spory kłopot w postaci masakrycznie złych FT% co w PO skwapliwie każdy wykorzysta....

 

rozumiem, ze Pop to dla Ciebie idiota ....bo jak patrzysz na box score to Tiago wypada " niby "jeszcze gorzej....

 

niestety mimo, ze Tiago nie znoszę i drażni mnie nie tylko jego kontrakt ale i facjata gość odwala czarną robotę boksując się, stawiając na prawdę twarde zasłony i nie jest poprzez wzrost czarną dziurą w systemowej grze w PO. Spójrz na skuteczność przeciwników z pomalowanego przy Tiago oraz jego kontestowanie (top#3 vs S5 i ktoś nawet przytaczał jakieś procenty kontestów)

 

argumentem koronnym jest pewnie szatnia spurs gdzie Tiago to człowiek Popa bez grymasów i narzekań a gdzie Blair już zatargi z nim miał....

 

czasem warto mieć gracza posłusznego pod swoją komendą kosztem nawet kogoś bardziej utalentowanego. Case D-Willa powinien Tobie kojarzyć się od razu......

 

 

 

Lubiłem Blaira ale dobra gra Diawa sprawiła, że nie było dla niego miejsca na 21 minut

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czemu @Igi uwazasz że mam Popa za idiotę, co najwyżej uważam że się starzeje i podejmuje coraz gorsze decyzje i to tyle, ten twój post to jak jakaś "obrona Częstochowy", więc o jakiej prowincji i jakich kompleksach my gadamy. A w zeszłym sezonie on nim kompletnie nie grął nawet kiedy Spliter dawał totalnie ciała, coś jak "na złość mamie odmrożę sobie uszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio MKG miał 52% celnych jumpshotów, co jak na niego jest wyczynem najwyższej klasy. Mark odwalił kawał solidnej roboty, ale co fakt to prawda, że koślawiec z niego niemiłosierny. Swoją drogą sam MKG wymógł na klubie zatrudnienie Price'a.

 

ale co takiego zrobił Mark, skoro MKG dalej ma ten sam problem w wyprowadzaniu rzutu?

 

JA tu do tematu chciałem wrzucic jednego jegomościa, chodzi mi o genialnego gma Popa, na razie Blair gra o wiele lepiej niż zarabiający 10x więcej od niego Spliter

 

może w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni są obydwaj siebie warci, więc pewnie za dużej zmiany na + czy - to nie zrobi

@prorok
jak dla mnie to tu i teraz gorzej mają Knicks bo u Netsów jest jeszcze szansa że to wszystko zaskoczy, zwłaszcza w PO lub jak się zgrają a Knicks w tym składzie najlepsze granie to mieli rok temu i nie widzę szans na przeskoczenie pewnego poziomu 
ale po sezonie - pewnie nie udany dla jednych i drugich to Nets będę bardziej w D bo mają większe kontkraty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tu do tematu chciałem wrzucic jednego jegomościa, chodzi mi o genialnego gma Popa, na razie Blair gra o wiele lepiej niż zarabiający 10x więcej od niego Spliter

Świetny post, w jednym zdaniu pojechać po Popie i Spliterze. Nice. Od siebie dodam, że Gary Neal też radzi sobie w Bucksach. Z drugiej strony, świetna gra Blaira to efekt tego, że przez 3 lata był trenowany przez Grega? <zdziwiony>

 

oj... El końcóweczka taka zabrzmiała jakby wyszła z ust zakopleksionego fana peryferyjnej druzyny...

Wydaje mi się, że to zdanie jest bardziej 'zakompleksione' niż tekst Ela. Zupełnie niepotrzebna wycieczka osobista, która niestety ostatnio staje się bardzo modna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras 

 

MKG to nie był żaden wybitny prospect, przegrał tylko 3 mecze, bo grał w napakowanym prospectami Kentucky, owszem może być z niego klasowy zawodnik, ale czy gości pokroju Geralda Wallace'a można nazwać wyjątkowymi?

 

 

W tekście który zacytowałeś było napisane " Nie, MKG nie był zapowiadany na wielką gwiazdę NBA ".

 

Aha, 3 mecze przez całe życie Jendras. Nie w Kentucky. No i jakby nie było to był wybrany z numerem drugim, a to jest zaraz po pierwszym. 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‘He takes a hell of a lot of pressure off me and vice versa,’ DeRozan said of Gay. ‘A lot of people get into the analytic stuff — we don’t pay no attention to that because we know how much we can help this team. As long as we play on the defensive end, we don’t have to worry about scoring — nothing, none of that — because we can score the ball at will.’

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cytat:  Zupełnie niepotrzebna wycieczka osobista, która niestety ostatnio staje się bardzo modna.

 

było to ironizujące i akurat przytyk do Elusia z którym się znamy nie jest taki jak tu na forum poprzez "no-name atak"

chciał byc zgryżliwy a że jest fanem Jazz to tak prztyknąłem w sensie nie trafnej riposty tylko wykazania faktu, że bardzo na siłę się doczepił do Popa mieszając w to Tiago....

 

więc w tym konkretnym przypadku @mac nie masz racji.... tym bardziej, ze zdajemy sobie sprawę, ze prowincjonalność w USA praktycznie nie istnieje bo to ponad 55% społeczeństwa jak nie lepiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny post, w jednym zdaniu pojechać po Popie i Spliterze. Nice. Od siebie dodam, że Gary Neal też radzi sobie w Bucksach. Z drugiej strony, świetna gra Blaira to efekt tego, że przez 3 lata był trenowany przez Grega? <zdziwiony>

 

 

mac ogarnij się, kiedy Ty widziałeś żeby Neal radził sobie w BUCKS ?

zakładam że Tobias odszedł to MIL w tym sezonie ani razu nie widziałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.