Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Findek, co ma MKG do Wigginsa?

W kontekście wydumanej teorii spiskowej u układaniu draftu ? Nie rozumiem Jendras czego dotyczy Twoje pytanie, czuje tylko że pragniesz sie przypi*****ić ale służę pomocą.

Chłopaczyna napisał, że NBA nie dopuści do tego by Wiggins wylądował źle. Ja na to, że gdyby NBA nie pozwalała wyjątkowym graczom marnować się w źle zarządzanych zespołach, to MKG, który przez całe życie przed NBA przegrał jedynie 3 mecze, nie trafiłby do bobcats, którzy przegrywają tyle w ciągu tygodnia. Nie, MKG nie był zapowiadany na wielką gwiazdę NBA ale wszyscy znali jego mentalność, osiągnięcia i wyjątkowość. Co jeszcze ?

 

 

Ja jeszcze ze swojej strony, skoro kolektywnie narzekamy sobie na forum, poproszę żeby za każdym razem jak Alonzo (lub ktokolwiek inny ale on przede wszystkim) nazywał Rileya Riles dostawał bana na miesiąc. To jak mówić matma, angol czy, nie daj Boże, GEGRA. 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee Bucks.

 

W sumie wystarczyłoby tyle komentarza.

Jednak jako że to temat "rozczarowań" to w sumie nie ma co gadac bo Bucks byli przed sezonem typowani na TOP tankowania jednakze...

 

Boze, przeciez ta druzyna nie ma zadnych szans ani nadziei!!

Tam nawet Wiggins czy ktokolwiek za dużo od razu nie zmieni.

Porównując nawet z rostersami innych najsłabszych obecnie drużyn gdzie każda ma chociaż jakies punkty zaczepienia (nawet Utak czy Sacramento), Millwaukee ma jedno wielkie NIC!

Buttler?Sanders?Ilyasowa?Henson?Pachulia?

I hit sezonu:O.J. Mayo (fuck, kto w niego jeszcze wierzy w NBA?)

Nigga pliz!

 

Są tak głęboko w dupie że niewiele głębiej da się być.

 

Szkoda, jeszcze nie tak dawno całkiem fajnie sie tam budowało i miło się Bucks oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez alonzo polacy przegrali ze słowacją.

 

 

Może i biorą, ale moderatorzy, zamiast zajmować się naprawianiem czegoś, co nie jest zepsute, powinni reagować na takie utarczki i zapobiegać sytuacjom, w których userzy odchodzą z forum.

 

 

dziwne aby moderatorzy byli w stanie zapobiegać takim sytuacją. zachowania naburmuszonej dziewczynki trudno przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee Bucks.

 

Są tak głęboko w dupie że niewiele głębiej da się być.

 

Szkoda, jeszcze nie tak dawno całkiem fajnie sie tam budowało i miło się Bucks oglądało.

Serio? Bucks są zespołem, dla którego start sezonu zacznie się za jakiś tydzień jak wszyscy wrócą i zbiorą się do kupy. Bucks grali większość czasu bez swoich 3 najlepszych graczy (Sova, Sanders, Knight) - duuuużo za wcześnie na ocenę sezonu, szczególnie że Wschód jest jednak dość słaby, a zespół równie głęboki i zbilansowany jak Bucks powinien spokojnie wejść do PO.

 

Tam jest 10 osobowa rotacja, a nawet jak coś nie wyjdzie to mają czym handlować i z kim myśleć o przyszłości (Sanders, Henson, Antento, Knight, Wolters)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na poważnie?

 

Sanders?Ilyasova? Knight?

Z nimi myśleć o przyszłości?

wow

 

Wiem że Wschód jest słaby ale bez przesady ;)

Zreszta nie mialem na mysli ich "10 osobowej rotacji" (heh), tylko to że nie mają ani jednego zawodnika który w liczącej sie drużynie odgrywałby jakąkolwiek role!(może Buttler ale i to naciągane)

To jest banda conawyzej przecietniaków.

Sanders. Może. Kiedyś. Może.

Nie wiem kto chciałby z nimi handlować, chyba że za picki jeśli mają fajne (nie wiem) bo chyba nie za zawodników co?

Za całą swoją "10 osobową rotacje" mogliby dostać bo ja wiem, powiedzmy że pół Hardena albo kontuzjowanego Rondo, ale wtedy by musieli jeszcze picki dorzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks przydałoby się to samo co Kings, Warriors czyli zmiana właściciela. Bucks z Kohlem za sterami będą najwyżej 8 drużyną wschodu, a szkoda co do ich obecnego składu to GM miał podpisać paru graczy, ale nie za wielkie pieniądze aby nie obciążać salary na offseason 2014. Chciałbym ich zobaczyć zdrowych w pełnym składzie.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, ze duzo osób mówilo, ze on jest jednym z najlepszych PG w lidze. W tym sezonie nie ogladalem jeszcze Cavs, wiec powiedzcie mi - czy nadal Irving broni gorzej od krzesla/tyczki? 

Ogólnie Kyrie i całe Cavs masakra, trochę chyba się pospieszono z tym wynoszeniem Irvinga pod niebiosa, ale przynajmniej Gillbert nie będzie się musiał przejmować o jego pozostanie w zespole nikt mu go nie ukradnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez alonzo polacy przegrali ze słowacją.

 

 

dziwne aby moderatorzy byli w stanie zapobiegać takim sytuacją. zachowania naburmuszonej dziewczynki trudno przewidzieć.

 

można, jeśli się zareaguje na wycieczki osobiste

 

W kontekście wydumanej teorii spiskowej u układaniu draftu ? Nie rozumiem Jendras czego dotyczy Twoje pytanie, czuje tylko że pragniesz sie przypi*****ić ale służę pomocą.

Chłopaczyna napisał, że NBA nie dopuści do tego by Wiggins wylądował źle. Ja na to, że gdyby NBA nie pozwalała wyjątkowym graczom marnować się w źle zarządzanych zespołach, to MKG, który przez całe życie przed NBA przegrał jedynie 3 mecze, nie trafiłby do bobcats, którzy przegrywają tyle w ciągu tygodnia. Nie, MKG nie był zapowiadany na wielką gwiazdę NBA ale wszyscy znali jego mentalność, osiągnięcia i wyjątkowość. Co jeszcze ?

 

 

MKG to nie był żaden wybitny prospect, przegrał tylko 3 mecze, bo grał w napakowanym prospectami Kentucky, owszem może być z niego klasowy zawodnik, ale czy gości pokroju Geralda Wallace'a można nazwać wyjątkowymi?

 

btw. Kyrie wali głową w mur, atak Cavs to one big hot mess. złe decyzje kadrowe + Mike Brown

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trening MKG z jakimś coachem od jumpshotów, chyba własnie Mark Price.

Typ mu pokazuje jak ma to wyglądać, a MKG jak jakiś retard dalej rzuca swoje nie zważając na to co tamten mu podpowiada, łokieć lata mu niewiadomo gdzie. Jakby autyzm miał normalnie.

Nigdy nie pojme jak ludzie grający w kosza od dziecka nie są w stanie nauczyć się poprawnie rzucać.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.