Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie, Mike Brown wytrzyma w tym roku 13 spotkan jako HC? :D

 

Irving gra pod nim najgorszy basket w karierze, ma zdrowego Varejoke, backup w postaci Bynuma, ktory co jak co, ale cm pod koszem daje, Thompsona, Jacka, ktory rok temu byl jednym z lepszych 6th manow w lidze, i nr 1 draftu, ktory gra dramat dramatów so far.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Irving słaby w ch..., w trwającym właśnie meczu z Philly 32-4-11 na 50% z gry. Beznadzieja.

 

Co do tematu, to dobrze dzisiaj Garnetta podsumował Michałowicz - on nadaje się do sanatorium, nie do gry. Póki co wygląda na najgorszy spadek pożyteczności w najkrótszym czasie EVER.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Irving słaby w ch..., w trwającym właśnie meczu z Philly 32-4-11 na 50% z gry. Beznadzieja.

 

Co do tematu, to dobrze dzisiaj Garnetta podsumował Michałowicz - on nadaje się do sanatorium, nie do gry. Póki co wygląda na najgorszy spadek pożyteczności w najkrótszym czasie EVER.

obudzil sie w 4q. sezon ogolnie ma slaby jak na oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade otrzymuje nominacje na Debil of the Day i wydaje się za te osobiste mocnym kandydatem do Debil of the Month.

 

SlaKB

nie osłabiaj mnie. ćwiczenie końcówek zakończyło się mistrzostwem dla Miami i niesamowitą końcówką g6 ze Spurs, więc zamilcz synku.

 

Borys

Doceniam Twoją pracę na forum, ale nie jestem zwolennikiem pruskiego porządku. Specyficzne tytuły o poszczególnych klubach miały swój klimat. Tytuł The Heattles całkiem nieźle uzasadniłem rozpoczynając tamten wątek i dotyczyć miał zdecydowanie bieżącego sezonu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj muszę zamieścić mojego ulubionego zawodnika: 

 

Dla wielu to atletyczny gracz, świetny obrońca z dobrymi ball handling skills. Co najważniejsze niezły scorer. 

 

Panie i panowie:

18 ppg, przy 17,6 próbach. 

TS 45%

7 zbiórek

3 TO/per game. 

ortg 93 drtg 102

USG 31%

 

Jedyny w swoim rodzaju. G2G Raptors w wyścigu po Wigginsa

 

RUDY GAY

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie się z tego co kiedyś napisałem o zaciętych końcówkach miałoby sens gdyby Heat nie zdobyli mistrzostwa.

Zdobyli, więc nie rozumiem bezmyślnie napisanej przycinki i fart w g6 nie ma tu nic do rzeczy, bo to była nie jedyna zacięta końcówka, którą Heat wygrali w drodze  po tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.