Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Duncan ze stu sytuacji jeden na jeden z nizszym obronca na post upie wykorzystywal 99, nawet on sam nie wie czemu tego nie trafil (g7 ostatnia minuta)

Jak G7, to tam bodajże Battier go uderzył/przytrzymał za rękę. Normalnie byłby faul, no ale cóż, nie w G7 finałów w AAA...

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm rzygowiną jest gra George Paula. Rappar swoją drogą on teraz trochę śmiesznie wygląda w pierwszej piątce teamu w drafcie all time.

jakby utrzymal forme z poczatku sezonu to moznaby to jakos obronic, a tym sie pewnie Rappar sugerowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko zapowiada w I rundzie LAc-MEM. Pls no, no,  just no.

Nie lubisz wrestlingu w wykonaniu Griffina i Randolpha :) ?

 

Na początku sezonu gdy ludzie marudzili na PG i ten jego styl to miałem to w dupie bo był strasznym kozakiem i robił to co chciał na parkiecie śmiejąc się w twarz rywalom po udanych akcjach ale teraz to sam bym mu wykurwił za mecze w stylu 6/22 i wyjebane na wszystko.Facet ma ewidentnie jakieś problemy pozasportowe bo to chyba aż niemożliwe by w takim wieku w trakcie sezonu tak zgubić pewność siebie i formę.

 

 

 

Minus za wymiane Granger Turner!Tego drugiego nie da się oglądać,a Granger w Clippers więcej niż solidnie powoli dochodzi do formy,a co najważniejsze facet z doświadczniem w PO.No i zastąpił gównianego Dudleya w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul jest w makabrycznym kryzysie rzutowym. Styczeń - 41%, luty - 40%, marzec - 37% (28% za 3). Wstrzymam się z nazywaniem go wielkim rozczarowaniem, ale ten slump kapkę się przeciąga.

 

Kiedyś nawet pisałem o jego nierównej formie, częstych występach typu 2/10 z gry. Wiem, że jest shooterem itd.ale lepiej aby pomału łapał już formę przed PO, bo wygląda to niepokojąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do George'a to moim zdaniem on nie nadaje się na pierwszą opcję drużyny. On powinien w drużynie pełnić rolę takiego Pippena - w końcu łączy ich bardzo dobra obrona. Tylko z drugiej strony kto oprócz niego może być pierwszą opcją w Pacers :P Ciekawe co jest z nim nie tak - to niesamowite, że w grudniu był nazywany MVP ligi, trafiał niesamowite rzuty, był mega pewny siebie, a teraz cegli gorzej niż jego idol. Mam nadzieję, że się trochę odbuduje w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę schodzić na poziom pudelka i szukać wszystkiego do tamtej afery z aborcją striptizerką i Miami więc lepiej powiedzieć że tak naprawdę to tylko niektórzy nabrali się na jego MVP bo PG nigdy dobrym strzelcem nie był. On zawsze miał problemy rzutowe i to bardziej był świetny obrońca niż go to guy. Miał mocne 2 miesiące 2013 roku ale tak naprawdę to jest mu bliżej do gracza typu 5/20. Teraz jest ciut poniżej swojej formy ale ogólnie nie spodziewajmy sie po nim dobrego mid rangu czy rzutu za 3 na poziomie ponad 40% czy TS mocno powyżej 55. Myślę że 55 to jest jego sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę schodzić na poziom pudelka i szukać wszystkiego do tamtej afery z aborcją striptizerką i Miami więc lepiej powiedzieć że tak naprawdę to tylko niektórzy nabrali się na jego MVP bo PG nigdy dobrym strzelcem nie był. On zawsze miał problemy rzutowe i to bardziej był świetny obrońca niż go to guy. Miał mocne 2 miesiące 2013 roku ale tak naprawdę to jest mu bliżej do gracza typu 5/20. Teraz jest ciut poniżej swojej formy ale ogólnie nie spodziewajmy sie po nim dobrego mid rangu czy rzutu za 3 na poziomie ponad 40% czy TS mocno powyżej 55. Myślę że 55 to jest jego sufit

 

Myślę, że pole do manewru ma, po prostu musiałby poprawić selekcję. Spod kosza kończy nie najgorzej (63% w karierze). Problem jest taki że w tym sezonie aż 1/4 jego rzutów stanowią 3-16 feet skąd ma najsłabszą skuteczność (38% a np. 36% za 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG nigdy dobrym strzelcem nie był.

to zależy. pod względem samych umiejętności, techniki, to jest właściwie półka Hardena (obaj świetni z FT, taka sama, przeciętna trójka, podobnie z midrange). tylko że różnicę robi głowa i wygląda na to, że George gra dużo głupiej - głównie chodzi mi o ciskanie jumperków z midrange, które stanowią jakieś 30% jego wszystkich rzutów, podczas gdy u Hardena 18% (a obaj rzucają je tak samo efektywnie : 40-41%, ze wskazaniem na PG, bo to on jest bliżej 41, a rzuca częściej). odbywa się to oczywiście po części kosztem wymuszania fauli i stąd taki a nie obraz PG jako strzelca. poszedłby w tym kierunku co James (jeden i drugi w sumie), czyli polepszył selekcję rzutów, mniej midrange, więcej wbijania się pod kosz i byłoby ok. no ale on jest póki co mentalnie na poziomie pstrykania sweet foci, więc nie oczekujmy za wiele ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do George'a to moim zdaniem on nie nadaje się na pierwszą opcję drużyny. On powinien w drużynie pełnić rolę takiego Pippena - w końcu łączy ich bardzo dobra obrona. Tylko z drugiej strony kto oprócz niego może być pierwszą opcją w Pacers :tongue: Ciekawe co jest z nim nie tak - to niesamowite, że w grudniu był nazywany MVP ligi, trafiał niesamowite rzuty, był mega pewny siebie, a teraz cegli gorzej niż jego idol. Mam nadzieję, że się trochę odbuduje w PO. 

Teraz to na 1 pcję to chyba nadaje się z 2 grajków w NBA, co rusz jakiś typ dostaje maxa a poźniej są teksty że jest git ale co najwyżźej jako przydupas tego albo tamtego, totalna masakra i biedna Indiana która 2 raz z rzędu wydaje się mieć kogo trzeba i ch. może z tego być.

 

Nie chcę schodzić na poziom pudelka i szukać wszystkiego do tamtej afery z aborcją striptizerką i Miami więc lepiej powiedzieć że tak naprawdę to tylko niektórzy nabrali się na jego MVP bo PG nigdy dobrym strzelcem nie był. On zawsze miał problemy rzutowe i to bardziej był świetny obrońca niż go to guy. Miał mocne 2 miesiące 2013 roku ale tak naprawdę to jest mu bliżej do gracza typu 5/20. Teraz jest ciut poniżej swojej formy ale ogólnie nie spodziewajmy sie po nim dobrego mid rangu czy rzutu za 3 na poziomie ponad 40% czy TS mocno powyżej 55. Myślę że 55 to jest jego sufit

w ncaa to mówiono że koleś ma nienajlepsze panowanie nad gałą i włąśnie niezły rzut więc może teraz ma kryzys i chce się podnieść z kolan wracając do korzenie :P albo nie, wiem czyta nasze forum i niechce aby porównanie do Haywarda wyglądało tak dennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no ale on jest póki co mentalnie na poziomie pstrykania sweet foci, więc nie oczekujmy za wiele ;]

No i ogólnie ta afera z tym gejem, który go naciął na żart to już w ogóle wisienka na torcie.

 

George też dużo traci przez skostniały system ofensywny Indiany i fakt, że ma pod koszem zawsze dwa dinozaury, które tego miejsca jednak nie robią za dużo. Midrange game ma całkiem sweet, problem jest bardziej tego typu, że praktycznie przestał kreować grę. George był całkiem dobrym playmakerem z piłką, a od czasu kiedy zniwelował jeszcze splitowanie picków - to było bardzo dobrze. Teraz stał się mega przewidywalnym scorerem, który wychodzi po piłkę tylko po to, żeby ciepnąć sobie z półdyszki.

 

 

Ale ogólnie Pacers grają kiłę w ataku i nawet na Davida Westa nie można liczyć w równym stopniu co zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla PG nadchodzi czas w którym wszystko się okażę
George jak się ogarnie na PO i pokaże z dobrej strony to wszyscy zapomną mu te wpadki na poczatku roku

a jak je przedupi to będzie czas dla hejterów, także nie wszystko stracone i on też to wie że musi się sprężyć na PO, zresztą jak cała Indy 

 

it's all about PO :P jak to mawia Biała Czekolada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.