Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Harrison Barnes jest gościem, który całe życie spędza na mismatchach. Pięknie się to ogląda, ale pooglądałbym go przeciwko jakiemuś normalnemu obrońcy, a nie ciągle przepycha się z 6'4-6'6

 

 

btw czy ktoś może mi wytłumaczyć --- bo słyszałem bodajże coacha Nicka który twierdził, że Barnes za 2-3 lata będzie najlepszym graczem GSW

to faktycznie jakaś taka bomba z opóźnionym zapłonem ten Barnes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw czy ktoś może mi wytłumaczyć --- bo słyszałem bodajże coacha Nicka który twierdził, że Barnes za 2-3 lata będzie najlepszym graczem GSW

to faktycznie jakaś taka bomba z opóźnionym zapłonem ten Barnes?

poważnie ? sophomore year, nie grał na początku z powodu kontuzji, pózniej pierwsze mecze po 20-25min a teraz ma staty 13,3ppg/3,5rpg 50%fg 52%3pt słabo jak na 2-go roczniaka? Miał swoje dobre momenty w zeszłych PO. Co oznacza jego domniemane opóźnienie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nie mówię że koleś gra źle, tylko słyszałem, i chyba nie tylko od coacha Nicka, że to ma być w przyszłości zayebisty playa, więc pytam po prostu o opinię [poza forum e-nba i meczami  ja bardzo mało o nba czytam / oglądam, prawie wcale]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko mi się zdarza, żebym w boxscorze w NBA znajdował kompletnie nieznanych mi zawodników, ale widzę, że Sixers wystawiają mocny roster.

Elliot Williams

Lorenzo Brown

Hollis Thompson

Brandon Davies

The fuck is this.

Jak się zasymulowało kilka sezonów do przodu z nowymi rookies w NBA Live 2003, to takie rostery były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw30

 

ja tam nie wiem, nie oglądam chłopaka, ale takie opinie to pół żartem traktuję. 

 

Rzetelna opinia, nie ma co xD

 

Barnes ma bardzo dobrą kombinację skill+physical ability. Jeśli będzie dalej pracował i rozwijał swoją grę, to może zostać gwiazdą. Radzę obejrzeć kilka spotkań z ostatnich PO i wtedy łatwo sobie ocenisz, czy ten hype jest uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wszyscy będziemy nagle ekspertami od Warriors, oglądając ich wszystkie mecze, nieprawdaż?

 

Barnes ma już teraz bardzo szeroki arsenał ruchów w ataku i szczególnie ostatnio upodobał sobie hi post, bo dostaje tam piłkę przy pół głowy niższym rywalu. Obiecujące jest przede wszystkim to, że ma naturalny instynkt do zdobywania punktów i znajdowania sobie dobrej pozycji gdziekolwiek na boisku. Pamiętam, że oczekiwania wobec niego były takie, że przyjdzie z UNC jako ukształtowany ~20ppg scorer i jego "sufit" nie będzie specjalnie rósł.

Okazało się, że zaczynał jedynie od wysokiego parteru, a teraz dobija do tych oczekiwań sprzed Draftu.

 

No i byłoby wszystko pięknie i wspaniale gdyby nie to, że póki co Barnes ma tylko jedną wartość - scoring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.