Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myslałem że właśnie dlatego koszykówka jest nazywana sportem zespołowym, bo czasami najlepsi klepacze sami nic nie uklepią i lepiej jest grać w 5...

 

no właśnie najlepsi zawsze coś uklepią sami, ci gorsi zaś muszą polegać na innych.

 

Bosh w tym sezonie w crunch time ma 90% rzutów asystowanych w tym 100% trójek. Spot up J z czystych\ w miarę czystych pozycji wypracowanych przez kolegów. W takich sytuacjach dużo łatwiej o dobrą skuteczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie najlepsi zawsze coś uklepią sami, ci gorsi zaś muszą polegać na innych.

 

Bosh w tym sezonie w crunch time ma 90% rzutów asystowanych w tym 100% trójek. Spot up J z czystych\ w miarę czystych pozycji wypracowanych przez kolegów. W takich sytuacjach dużo łatwiej o dobrą skuteczność

Mi chodziło o to, że klepanie piłki w iso w ostatnich akcjach jest mniej skuteczne niż wyprowadzenie zagrywki po której gość który miał oddawać ostatni rzut jest wide open i argument że Vince i Kobe musieli sami sobie klepać to żaden argument. Kobe to niby największy kozak w końcówkach ale jak skutecznie jest używany ten jego atut widać na załączonym wyżej obrazku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to, że klepanie piłki w iso w ostatnich akcjach jest mniej skuteczne niż wyprowadzenie zagrywki po której gość który miał oddawać ostatni rzut jest wide open 

to jest oczywiste.

Lecz jeśli gość, który ma oddać decydujący rzut jest najlepszym graczem swojej drużyny i wiadomo, że do niego pójdzie piłka, to prawie nigdy nie będzie wide open i będzie musiał rzucać pod naciskiem obrońcy.

argument że Vince i Kobe musieli sami sobie klepać to żaden argument. 

jest, ponieważ oni nie mieli w drużynie kogoś, kto ściągnąłby na siebie dwóch obrońców i podał im na czystą pozycję, tak jak panu Boshowi.

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywiste.

Lecz jeśli gość, który ma oddać decydujący rzut jest najlepszym graczem swojej drużyny i wiadomo, że do niego pójdzie piłka, to prawie nigdy nie będzie wide open i będzie musiał rzucać pod naciskiem obrońcy.

 

jest, ponieważ oni nie mieli w drużynie kogoś, kto ściągnąłby na siebie dwóch obrońców i podał im na czystą pozycję, tak jak panu Boshowi.

Ale ta lista sięga jeszcze do Tor, zresztą gw przeciw SAS zrobił bez wade i lebrona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się - Bosh nie jest/nie był pierwszym zawodnikiem, o którego kryciu myślała obrona przed potencjalnym gw, nawet bez LBJ i DW. 

Mówimy o big three without two, więc jestem pewien, że się skupili na Jonesie, żeby nie zrobił na post upie turnaround fadewaya za 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam zupełnie Beasleya, gra fajny mecz, jest skuteczny, ma już 17 punktów, parę fajnych ponowień a on się w przerwach porusza tak, jakby spalił 2 gramy przed meczem, Podejrzewam, że gdyby nie jego wcześniejsze wybryki to bym tego nie zauważył, ale to dziwne, że po akcjach, w których ewidentnie jest hustle nie potrafi sie jakoś pobudzić gestem, zaciętym wyrazem twarzy, biegiem do ławki, zawsze wszystko robi wolnym spacerkiem i z mętnym wzrokiem. Chociaż w tym wszystkim jest jeden plus, technika to on z taką ekspresją nie dostanie już do końca kariery.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dziwne zachowanie gdy nie udało mu sie docisnąc tej piły na wsada którą zresztą zebrał i wywalczył dwa osobiste a wyglądał jakby przegrał 5 raz z rzedu finały NBA, nie rozumiem go troche, w sumie jak tu zrozumiec Beasleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.