Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

czy ktos wtajemniczony moze mnie oswiecic, czemu Oden nie dostaje zadnych minut w PO? Wiem, ze brak doswiadczenia... ale wkoncu przed PO dawali go do S5, mniemam, ze cos to mialo na celu w kontekscie PO. A  o zadnej kontuzji nie slyszalem, takze moze ktos z fanow Heat cos wie wiecej? thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ktos wtajemniczony moze mnie oswiecic, czemu Oden nie dostaje zadnych minut w PO? Wiem, ze brak doswiadczenia... ale wkoncu przed PO dawali go do S5, mniemam, ze cos to mialo na celu w kontekscie PO. A  o zadnej kontuzji nie slyszalem, takze moze ktos z fanow Heat cos wie wiecej? thx

 

Nie ma miejsca dla niego przeciwko Nets. Zachowują go na Pacers i to był jedyny powód jego podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko wypadł z rotacji też syn marnotrawny (B-Easy) ;] a podobno miał się odbudować w Heat. Jak dla mnie James Jones powinien dostawać więcej minut, nie wiem co jest nie tak, ale w pierwszej rundzie trafiał dużo trójek, pare razy też skończył akcję w polu 3 sekund, co jak na niego jest rzadkością. Nawet LBJ chce, żeby JJ grał więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ładna z niego mężczyzna, jakkolwiek za dużo zarośnięta.

Ciekawe czy w starciu przeciwko Spurs też będzie taki spoko majonez wyluzowanym gościem.

Wade daje oznaki życia i to info nie jest dobrą wiadomością dla obrony Spurs. 

Dobra Panowie, kończcie tę zabawę i zacznijmy poważne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami z takim Wadem jest dobrze ustawiona jeżeli chodzi o atak (zakładając też że Bsh będzie dużo lepszy vs San Antonio), ale muszą poprawić obronę Jak tego nie zrobią SA ich zniszczy.

 

Ale z meczu na mecz są postępy. Tylko szkoda, że Lewis tak długo gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było oszczędzać Wade'a. Jeszcze w finałach może grać lepiej. 


Tylko zdrowi Spurs mają szanse ich pokonać,jak złapią jakaś zadyszke to three-peat Heat ;/ 


A Thunder są zbyt dużymi ci*kami, żeby mogli wygrać z Heat i Spurs w jednych Playoffach. Nie z takim trenerem jak teraz.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nazywania Chrisa Bosha cipką i wszechobecnej chęci trejdowania go, jest on dziś bohaterem odliczania...

 

bosh-allstar-250.jpgbosh-allstar-250.jpgbosh-allstar-250.jpgbosh-allstar-250.jpgbosh-allstar-250.jpg

 

Mogłem wrzucić Juwana Howarda ;)

 

Aż przypomniał mi się skecz jak gość nie umiejący po angielsku zamawia kawę w kawiarni dla siebie i przyjaciół i pokazuje na palcach

"one, one, one, one, one coffee please'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bosh zdecydowałby się na cięcia, Wade moim zdaniem zdecyduje się na to samo, to może warto by zaproponować kontrakt komuś takiemu jak Marcin? Wiadomo, że my Polacy swojego nie chwalimy, ale ktoś taki jak Gortat to byłoby mega wzmocnienie dla Miami, szczególnie, że nie trzeba ustawiać pod niego żadnej gry.

Tak sobie myślę, że jakby Miami zwyciężyło w tym roku, to nie jest rzeczą nierealną, aby BIG3 zmieścili się w 40 mln/sezon (James 18, Bosh 12, Wade 10), wówczas pole manewru managmentu byłoby ogromne, mogłoby to przedłużyć dynastię o kolejny rok bądź nawet dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w 40 BIG3, LBJ zasluguje na maxa i Wade z Boshem o tym wiedza. Jak w tym roku wygraja, to moga zejsc, ale nie musza, ale w 2015 bedzie to koniecznosc. Zakladalbym jak juz cos scenariusz: LBJ 18, Bosh 15, Wade 10, Haslem 5, Andersen 1,5, Cole 2, debiutant 1. W takim ukladzie Gortat sam powinien do nich dzwonic i pytac czy moze pograc z nimi pod koszem. To moglyby byc piekne lata polskiego basketu, a wszedzie naglowki typu Polak mistrzem NBA, Gortat gwiazda NBA, mamy swojego mistrza w NBA etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy potwierdzasz Shevcu, że Gortat (o ile nie zarząda 10 baniek, powiedzmy 7-8) to chyba najlepszy fit dla Miami z wszelkich dostępnych w tym off-season graczy? Niezły w defensywie, mobilny wysoki, bardzo dobry w p&r, wprost stworzony dla Jamesa i pozwalający Boshowi w większym stopniu na skupienie się w ataku w midrange? Jak dla mnie mogą stracić nawet Chalmersa, Cole jest w tym sezonie lepszym zawodnikiem do tego systemu a jest młodszy i widać, że pracuje nad rzutem, który na początku kariery był jego słabą stroną, z resztą drybling też. Z resztą takie zmiany muszą się wydarzyć, każdy zespół potrzebuje zmian i świeżej krwi, w tym roku w Miami niby do pewnego stopnia wypalił Beasley ale im dalej w sezon to słuch po nim zaginął, niby Oden w pierwszych meczach pokazywał się z dobrej strony, kilka efektownych dunków, zbiórek, bloków, ale mimo, że podobno kolana są w miarę ok to jednak inne części ciała się posypały (plecy).

W następnym sezonie, niezależnie od tegorocznych rozstrzygnięć potrzeba 2-3 wzmocnień, postęp mentalny Jamesa czy ochrona zdrowia Wade'a nie może trwać wiecznie, być może na ten sezon to wystarczy, tym bardziej, jakby okazało się, że Oklahoma pokonuje San Antonio ale traci przy tym definitywnie Ibakę. co w sumie nie jest wykluczone.

Na przyszły sezon Miami musi przedstawić coś nowego, chociaż z drugiej strony... nie wiadomo jak będzie z Indianą, jeśli się posypią to znowu łatwa droga dla Heat do finałów, a w jednej serii łatwo o sprawienie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym offseassonnie ma zbytnio innego defensywnego centra, który by się im przydał, ale Gortat zostanie przepłacony i pójdzie tam, gdzie dostanie najwięcej. Nawet gdyby Miami go kusiło 32/4, to Dallas może dać 40/4, Wizz 42,5/5 więc on będąc w tym wieku będzie patrzył na kasę, choć jak cała trójka się nie wyoptuje to nie mamy o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.