Skocz do zawartości

Rangi na forum vs liczba postów


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jako dodatek do rang HOF i GOAT (jesli takowe będą) można by dać dodatkowo nazwisko koszykarza lub trenera do wyboru. Dla rangi HOF trzeba by wybrać nazwisko z hof lub takie które na 100% się tam znajdzie (np lbj duncan itp) a dla GOAT nazwisko koszykarza którego użytkownik uważa za goat.

Np: HOF Scottie Pippen

HOF James Worthy

itp

GOAT The Dream

GOAT Jordan

GOAT Larry Bird

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

do 50 nic, ewentualnie do 15 nic, a 16-50 prospect

51-150 rookie

151-300 sophomore

301-500 6th man

501-1000 starter

1001-2000 all-star

2001-4000 superstar

> 4001 Hall of Famer

i ewentualnie coś powyżej 6000, ale nie wiem co i czy jest sens...

 

 

Jeżeli już mają być te rangi to takie nazewnictwo wydaj się być dobre i naturalne dla forum o takiej tematyce. Zmniejszył bym jednak jeszcze te startowe przedziały bo "rookie" do 150 postów wydaje mi się za wysokim progiem, nazwa bardziej pasuje do takich co się ledwo zarejestrowali i zaczynają cokolwiek pisać. Wpasowałbym tu jeszcze dwie rangi w ten scenariusz (pogrubione) :

 

PROSPECT (0-10)

ROOKIE (11-50)

SOPHOMORE (51-150)

ROLE PLAYER (151-300)

6TH MAN (301-500)

STARTER (501-1000)

FRANCHISE PLAYER (1001 - 1500)

ALL-STAR (1501 - 2500)

SUPERSTAR (2501 - 4500)

HALL OF FAME (4501+)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jednak wyrzuciłbym tego Franchise Playera bo jakoś mi nie pasuje przed all-starem...

 

Umieściłem pomiędzy starterem a all-starem dlatego, że franchise player nie koniecznie musi być all-starem, a jest to zawodnik, wokół którego można budować zespół na przyszłość, jednocześnie ktoś więcej niż zwykły starter. Hmmm przykładowo Anthony Davis w Pelicans.

 

Oczywiście to tylko propozycja, wtedy zgrabnie wychodzi 10 rang ;)

 

Anthony Davis to jednocześnie SOPHOMORE, czyli ktoś przed ROLE PLAYER według tych rang.

Tak tylko nie można iść tym tropem bo wtedy taki Rookie, który równie dobrze może być rookie of the year będzie ważniejszy od startera (Riichard Jefferson?) :smile: Ogólnie to był przykład , a nie ma co tu spoglądać na nazwiska. Wydaje mi się, że pierwsze trzy rangi po prostu są odpowiednikiem stażu, a następne 7 roli/jakości. Inaczej się tego nie da podzielić i takiego scenario trzeba się już trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wyglada to technicznie, ale ustawilbym jakies rangi na podstawie liczba postów + czas rejstracji ktos moze miec 500, ale byc na forum 3 lata i co jakis czas cos skrobnie, inny 500 moze jebnąc w 3 miesiące.

 

Swoja drogą moglyby byc jakies milestone'y w stylu ilestam likeow + iles postów Hakeem The Dream Award, analogicznie Big Shot user, upierdliwcom ale ze spora iloscia postów i dislikeow stephon marbury award, kwame brown profile, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej wklejam rangi, gdzie usunalem kontrowersyjne nazwy. Bedzie mnie i dzieki temu przejzysciej. Co do dawania rangi rowniez ze wzgledu na staz, to w ustawieniach nie moge dac 2 zaleznych. Takze musze zostac same posty.

 

Zwiekszylem przedzialy, wiec do najwyzszych rang naprawde trzeba sie naprawcowac. Nikt przeciez nie nabije 1000 postow w miesiac, musialby pisac naprawde glupoty i predzej nabawi sie bana, nize rangi hall of fame.

 

Takze nie przesadzalbym z tym, jesli ktos zrobi kilka tysiecy postow, czy to chyba nie bedzie mialo znaczenia, czy zrobi to w rok, czy 2 lata. Nie mowiac juz o randze Hall of Fame, gdzie nawet zeby do niej dojsc w ciagu 2 lat, trzeba pisac dzien w dzien po 7 postow. Jesli ktos taki sie znajdzie to chyba w mniemaniu wszystkich bedzie zaslugiwac na range tak samo jak ktos kto doszedl do tego w ciagu 5 lat. Jedna i druga osoba bedzie rownie dobrze rozpoznawalna przez uzytkownikow.

 

No i pamietajcie to tylko dodatek, bo najlepiej o osobie swiadcza jej teksty i nawet jesli ktos bedzie mial 5.000 ale na forum wyrobi sobie opinie "frajera" to ranga nic mu nie da.

 

ROOKIE (50-150)
ROLE PLAYER (151-300)

6TH MAN (301-500)
STARTER (501-1000)

ALL-STAR (1001 - 2250)

SUPERSTAR (2251 - 4500)
HALL OF FAME (4501+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.