Skocz do zawartości

Najlepsze duety w NBA


AirCam

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że Kobe i Shaq tylko na początku wspólnej kariery grali jak duet.

Gdy talent KB wybuchł żaden nie potrafił pogodzic sie z podziałem ról (i piłki przede wszystkim) na boisku i wszyscy wiemy jak to się skończyło :cry:

Sięgając pamięcią wstecz najlepszymi duetami byli Jordaan&Pippen i Malone&Stockton

Obecnie chyba jednak Wade&O'Neal oraz VC&Jefferson ale mam nadzieje, że niedługo Kobe&Lamar :twisted:

 

No troche racji masz ale co do Wade i O ' Neala to nie jestem przekonany a tymbardziej do VC i Jefferson'a . VC tez juz nie tem sam ( jak ktos powiedział ) i na dodatek to z Kobe'm i Lamarem było juz naprawde chybione . Mam nadzieje ze nie zrozumiesz mnie zle KB81 ale naprawde na to bedziemy musieli poczekac i to ługo ( jezeli wogóle to nastąpi ) . Nie bierz sobie tego do serca ale nadzieja jest matką głupich ( mnie tez sie to tyczy bo juz za duzo watków przytłaczam o nadzieji :wink: :lol: :twisted: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewam się i miłe jest że ktoś tak jak Manhatan potrafi prowadzić dyskusje, bez tych dziwnych określeń (nie będe cytował). Ale zapytuje sie jeśli nie Wade i O'Neal to kto, b KB&LO to była taka niesprecyzowana przyszłosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewam się i miłe jest że ktoś tak jak Manhatan potrafi prowadzić dyskusje, bez tych dziwnych określeń (nie będe cytował). Ale zapytuje sie jeśli nie Wade i O'Neal to kto, b KB&LO to była taka niesprecyzowana przyszłosc :D

 

Moze odpowiem inaczej Wade potrzebuje jeszcze lat swojeje swietnosci O'neal teraz moze ich nie ma ale zawsze klase potrafi pokazac i z biegiem czasu napewno sie zrobi z nich bardzo imponujący duet . A o VC i Jeffersonie to ciezko mi cokolwiek powiedziec bo VC juz sie zmienil i to dosyc znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. MJ & S. Pippen (duet nie do przebicia, swietnie sie uzupelniali)

2. Stockton & Malone (swietnie ich sie ogladalo, bez Stocktona, Karl Malone nie grał juz tak swietnie, Stockton idealnie mu podawal)

3. Payton & Kemp (grali bardzo efektownie i niesamowicie efektywnie)

 

Daleko potem

 

4. Penny Hardaway & Shaq O' Neal

5. J-Kidd & Vince Carter

 

P.S. Pisze tylko o tych parach, ktore widzialem jak graja. Niestety nie mialem przyjemnosci zobaczyc Kareema i Magica. Dobra para byla tez z Phoenix Barkley & Kevin Johnson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.