Skocz do zawartości

Rookie threat 2013/14


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tam potencjał jest ale żeby się na tą chwilę wybitnie jarać to trochę nie rozumiem. Może w końcu Bucks zrozumieją że o nic nie grają w tym sezonie i zaczną go trochę bardziej ogrywać ale na wschodzie jakiś głupi steak 3W, włącza jakąkolwiek drużynę do walki o PO, tak więc może czekają na zbawienie w postaci Sandersa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekają za Smartem.

 

Dante Exum chyba bardziej mnie intryguje.

 

Oladipo w tym meczu nie grał tak źle jak by wskazywalo na to 1-12 sporo tych rzutów to bym chciał żeby dalej próbował zwłaszcza te nietrafione po wjazdach ale trzeba oddać burke co jego - 30-7-8  dobry grajek z tego chłopka.

 

Ale chyba mimo wszystko ciesze się że mamy victora niż jego.

 

MCW mnie tylko za bardzo wkurwia tzn ciesze sie ze tak gra ale już mniej mnie cieszy ze nie gra tak u nas :) Nie spodziewałem się że bedzie grał tak pewnie od początku. Ogólnie go zdecydowanie nie doceniłem ( jak większość jak widzać ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mimo wszystko ciesze się że mamy victora niż jego

 

A to tak z czystej, fanowskiej, nieuzasadnionej miłości ? Oglądasz pewnie co się da więc powiedz mi tak szczerze, widzisz dla Oladipo inny sufit niż maksymalnie zajebisty role player ? Nie chce tu pajacować za bardzo bo Burka widziałem tylko ten ostatni mecz, a Oladipo w sumie dwa ale biorąc pod uwagę potencjał i numer wykorzystany w drafcie to nawet bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak z czystej, fanowskiej, nieuzasadnionej miłości ? Oglądasz pewnie co się da więc powiedz mi tak szczerze, widzisz dla Oladipo inny sufit niż maksymalnie zajebisty role player ? Nie chce tu pajacować za bardzo bo Burka widziałem tylko ten ostatni mecz, a Oladipo w sumie dwa ale biorąc pod uwagę potencjał i numer wykorzystany w drafcie to nawet bym się nie zastanawiał.

Nie wierze do końca w granie Oladipo jako pg na dłużej wec też wszystko zalezy kogo wezmą w kolejnym draftcie. Podoba mi się jego łatwość dostawania się pod kosz i wygląda lepiej w defensywie, jest pracowity więc należy spodziewać się dalszego progresu (zwłaszcza że ma obok siebie afflalo który jest jedynym z najlepszych przykładów jaki postęp można zrobić nie bedąc jakoś mega wybitnie uzdolnionym) . Jak zacznie trafiać regularnie z póldychy i trójeczki a stać go na to przynajmniej tak mi się wydaje to jest to materiał n a allstara.

 

Ale to co on może dać w kolejnych sezonach w defensywie to jest to co mi się w nim najbardziej podoba. Zawsze byłem zwolennikiem twardej defensywy i pi****lenie że obrona na obwodzie nie ma az takiego znaczenia do mnie nie przemawia. Wszystko zależy od tego czy uda nam sie jakiegos franchise playera wyciągnąć w tym draftcie albo kogos ściągnąć. Bo nie uważam żeby burke był takim grajkiem chociaż też nie widziałem go jakoś mega dużo.

 

a może zwyczajnie jestem hejterem niskich grajków :) musze zbijac do pracy i juz sam nie jestem pewien czy napisalem wszystko co chcialem jak cos to pozniej reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo będzie spoko, na wschodzie borderline allstar level, na pewno nie franchise player, ale jak na ten draft i tak wydaje sie byc mega spoko, mimo ze zostal wybrany z przeklętą 2ką ;]

 

Difens, atletyzm, przedsotawanie sie pod kosz, nauczy się wymuszać FT. Pytanie tylko jak będzie u niego z rzutem (olaboga do czego to doszlo, co draft jest 10ciu kolesi którzy sa o dobry rzut od mega levelu - a jednak tego rzutu, czyli meritum, najwazniejszej w koszykowce rzeczy nie maja i sie nie uczą)

 

Nie wiem czy jest sens robienia z niego PG bo tego w lidze jest od zajebania i jesli ORL wyrwie PG z rzutem to Victor powinien spiewac aint no sunshine jako SG. 

 

Wg mnie potential-wise najlepszy w tym drafcie moze być MCW - juz teraz robi roznice, ale jak zwykle jego umiejetnosci rzutowe w przyszlosci zadecyduja czy bedzie PG z drugiej 10 w lidze z szansą na kilka fajnych mismatchow, czy elite pg i nakurwiaczem

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.