Skocz do zawartości

Rookie threat 2013/14


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Mowilo sie wiele o tym drafcie. Ze slaby, bez przyszlego super stara ale juz teraz wychodzi kilku bardzo solidnych grajkow ktorzy moga grac pierwsze skrzypce za kilka lat.

Ciezko mi stwierdzic kto reprezentuje jaki poziom bo nie za bardzo sie przygladalem rookasom zarowno w summer league jak i w meczach przedsezonowych.

Na prwno warto zwrocic uwage na Benneta. Typ ma warunki zeby byc przynajmniej all starem tylko moze mu w tym przeszkodzic sadelko i astma.

Oladipo wyglada na fajnego grajka, McLemore moze wypalic. Do tego zwrocilem uwage na Olynyka, Muhamada, Schroedera i tego greka co ma dlonie jak w horrorze klasy B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu zagrażają?

 

Mowilo sie wiele o tym drafcie. Ze slaby, bez przyszlego super stara ale juz teraz wychodzi kilku bardzo solidnych grajkow ktorzy moga grac pierwsze skrzypce za kilka lat.

 

Ciezko mi stwierdzic kto reprezentuje jaki poziom bo nie za bardzo sie przygladalem rookasom zarowno w summer league jak i w meczach przedsezonowych.

 

Skąd wiesz, że już teraz są solidnymi grajkami i będą grać pierwsze skrzypce za kilka lat, skoro się im nie przyglądałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tak wielkie dłonie, że będą mu gwizdać obronę strefową.

 

trafna uwaga Chytry!

Po co Kolego zakładać temat jeżeli na razie dysponujesz garścią domysłów nie popartych oglądaniem tych paru meczów?

Z tych MNIEJ rzucających się w oczy:

 

nowy G Grizz którego chciałem w spurs: Jamaal Franklin w 20 minut zrobił fajne 10/6/1/2 i ładnie się go ogląda;

szerzej znany i równie ciekawy ale dostarczający sporo strat Oladipo z uniwersalnymi statami 8/6/7/3 oraz Ben McLemore który sypnął w nocy 23 punkty;

 

szokiem jest za to w Detroit spróbowanie pary Siva+Pope równocześnie w S5 ponad 82 minuty!!!! (wiem wiem o kontuzjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szokiem jest za to w Detroit spróbowanie pary Siva+Pope równocześnie w S5 ponad 82 minuty!!!! (wiem wiem o kontuzjach)

Jeśli chodzi o parę to może jest to szokiem, aczkolwiek widziałem Popa w dwóch ostatnich spotkaniach i spisywał się nienagannie. To fakt, nie każdy numer z pierwszej dziesiątki musi mieć lepszą karierę niż reszta z poza niej ale są picki z top10 które mają przed sobą bardzo wiele więc nie do końca można ich skreślać zwłaszcza że nie zagrali jeszcze żadnego meczu oprócz sparingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie za bardzo się przyglądałem, a nie "nie przyglądałem". Jest subtelna różnica ;)

 

 

 

Ogólnie to dla mnie może się okazać, że numery poza pierwszą 10ką zrobią lepszą karierę niż top10. Olynyk, Snell, Schroeder, Antentokonpopo, Shabbaz, Bullock, Goodwin, Mitchell,

 

Trafna uwaga i nawet nie zdziwie się jak ktoś spoza top10 zostałby rookie of the year, zdarzyło się to kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McLemore dzisiaj bardzo dobry mecz, uważam, że nie powinien być jakimś bustem i Sacto się opłaci ten wybór. Oladipo też ma zadatki na bycie dobrym graczem w tej lidze tylko nie podoba mi się pomysł z grą nim na PG oby Magic jak najszybciej oddali Afflalo, a Victor nie gra sobie na 2. Na swoim celowniku także MCW, Adams, Roberson i C's front Olynyk-Faverani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A McLemore po Currym chyba najładniejszy jumper w lidze.

Bez jaj, DIRK, THOMPSON? 

 

Ja właśnie tak trochę się zainteresowałem Olnykiem z naturalnych względów, ale że jako szanujący się fan NBA, pre nie oglądam, to nie widziałem go w pełni akcji, lecz po filmikach na yt wygląda na to, że gość ma wszystko aby nie być typowym białym bustem, a wręcz przeciwnie, pod niektórymi względami przypomina trochę Dirka (właśnie, to 41 to hołd dla Nowika?).

Cholera, to rozumienie gry, bb IQ, passing, touch around the rim, brakuje tylko bycie top shooterem w historii i mamy drugiego Wunderkinda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można debatować nad tym kto jak układa rękę, co nie zmienia faktu, że i tak liczy się skuteczność. Także niech sobie układają jak chcą, byle trafiali :eagerness:
Not za część artystyczną tu nie wystawiają... Bardziej bym się skupił na fakcie, jak można grając w najlepszej lidze świata, uprawiając swój zawód, za który dostaje się olbrzymie pieniądze, nie potrafić na choćby przyzwoitym poziomie rzucać free throws... a takich jest niestety wielu i to im przydała by się jakaś pilna zmiana ułożenia ręki :peaceful:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bob Cooney podaje zaskakujące informacje dotyczące Noela.
 

 

Brett brown said he and everybody else doubts Noel will play this year

Brown said it wasn't the original plan to sit Noel all season. It's not official, but plan is for rookie to sit all year.

Brown on Noel: I like the fact that he is with us every single day, in every single way."

Brown on Noel: "we don't want to waste this year. We want to work (on a lot if things). We're starting from ground zero.

 

Sądziłem, że jednak będzie spokojnie łapał jakieś minuty w drugiej połowie sezonu po spokojnym wyleczeniu urazu. Pośpiech naturalnie nie jest wsazany, ale trudno mi uwierzyć, że to zdrowie uniemożłiwi mu grę przez cały sezon. To by oznaczało, że rehabilitacja przebiega gorzej niż zakładano.

Pewnie niepotrzebnie dorabiam teorię. To raczej jakiś manewr Sixers. Informacja istotna z punktu widzenia Fantasy o ile się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.