Skocz do zawartości

Rookie threat 2013/14


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

 Bob Cooney podaje zaskakujące informacje dotyczące Noela.

 

 

Sądziłem, że jednak będzie spokojnie łapał jakieś minuty w drugiej połowie sezonu po spokojnym wyleczeniu urazu. Pośpiech naturalnie nie jest wsazany, ale trudno mi uwierzyć, że to zdrowie uniemożłiwi mu grę przez cały sezon. To by oznaczało, że rehabilitacja przebiega gorzej niż zakładano.

 

Pewnie niepotrzebnie dorabiam teorię. To raczej jakiś manewr Sixers. Informacja istotna z punktu widzenia Fantasy o ile się potwierdzi.

 

To oznacza że 76ers widząc jak radośnie gra ławka Jazz postanowiło się wzmocnić w wyścigu o nr1 draftu. Na tej samej zasadzie oczekuje że Rondo wróci pewnie w marcu a Rush z Marvinem około lutego do składu Jazz a może i w ogóle. W walce o Wigginsa wszystkie chwyty dozwolone.

Nie zdziwie się jak Phoenix widząc że ma za dobry skład nie wyśle Gortata z Marshallem do Thunder za Perka z Lambem i jakimś pickiem z 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jazzseasontickets.com/

 

Tylko powiedz to Lojalnym Kibicom którzy już wpłacili do kasy klubowej od 451$ do 6622$ za karnet plus tax.

Z drugiej strony fajnie mają bo wpłacasz +1400PLN i masz 41 spotkań do obejrzenia do kwietnia. Znam gorsze przypadki jak wywaliłem w błoto taką kasę a zdarzało się bardzo głuuuuupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale kibice Jazz są fanatyczni tam nawet na sparingach masz prawie całą halę wypełnioną po brzegi no i jak masz w TOP 3 draftu mormona jakim jest Jabari Parker i Kanadyjczyka którego nie przeraża zima i spokój Salt Lake City to praktycznie wiesz że latem 2014 Twoje marzenia się mogą spełnić i możesz szybko pójść drogą Thunder bo masz kompletny skład i kupę kasy do wydania na wolnych agentów i świeżo wybrany talent który nie będzie marzył o tym aby jak najszybciej uciekać z Utah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcę wierzyć, że to tylko próba jeszcze mocniejszego tankowania, a nie zwiastun wywalenia kolejnego all-stara za kolejnego Bynuma. 
 

Speaking with reporters early Monday evening, Sixers head coach Brett Brown stated it is possible for Nerlens Noel to miss the entire 2013-14 season recovering from the ACL injury he suffered back in February against the University of Florida. While some may see this as a sign of bad things to come, this should not come as much of a surprise to anyone. To put it bluntly, the Sixers are transparently tanking this season, and Noel, being one of the highest rated prospects of the 2013 Draft, is surely going to help them win games. Of course, this is not to say that if the Sixers were competing this year Noel would definitively be back before Christmas. According to Brown, Noel's rehab is not going along as quickly as hoped at this stage and with the Sixers needing Noel in the long-term and with the short-term being all about losing games and developing (healthy) players, one can see why it is perfectly reasonable for the Sixers to take a conservative approach regarding Noel. 

 

 
To + fakt, że nie wzięli go Suns pomimo swojego magicznego sztabu medycznego zaczyna mnie trochę martwić. Mając w pamięci ostatnich kilka przygód Philly z dużymi połamańcami, ciężko być optymistą. Wiem, że tankują na maxa, ale nie byłoby lepiej powoli go już ogrywać i oswajać z NBA gdy się wyleczy zamiast przekazania mu roli wysokiego kolesia w garniaku z głupią fryzurą na cały sezon? Wcześniejsze prognozy mówiły, że ma być gotowy na przełom grudnia i stycznia, a teraz nagle szykuje się do przesiedzenia całego sezonu. Skład jest tragiczny nawet z Noelem, więc wątpię, by naprawdę o tankowanie tu chodziło. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że tankują na maxa, ale nie byłoby lepiej powoli go już ogrywać i oswajać z NBA gdy się wyleczy zamiast przekazania mu roli wysokiego kolesia w garniaku z głupią fryzurą na cały sezon? Wcześniejsze prognozy mówiły, że ma być gotowy na przełom grudnia i stycznia, a teraz nagle szykuje się do przesiedzenia całego sezonu. Skład jest tragiczny nawet z Noelem, więc wątpię, by naprawdę o tankowanie tu chodziło. 

 

 

To samo pisałem wczoraj. Również mam problem ze zrozumieniem tego ruchu, problemy zdrowotne wydają się być najprostszym, ale i najgorszym wyjaśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steven Adams to mega steal. Gość idealnie pasuja pod gwiazdy typu Durant, Westbrook. Nie widzę ani jednej przewagi Perkinsa nad nim. Mam nadzieję, że od początku dostanie spore minuty. Miło by było jakby ponownie odbył się finał MIA-OKC tylko zamiast Joela i Perka (którzy są jednymi z gorszych graczy w ogóle) byli Oden i Adams :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steven Adams to mega steal. Gość idealnie pasuja pod gwiazdy typu Durant, Westbrook. Nie widzę ani jednej przewagi Perkinsa nad nim. Mam nadzieję, że od początku dostanie spore minuty. Miło by było jakby ponownie odbył się finał MIA-OKC tylko zamiast Joela i Perka (którzy są jednymi z gorszych graczy w ogóle) byli Oden i Adams :smile:

 

 

BAD BAD people...

 

Wypada po cichu obserwować Adamsa, który w mockach równo był na #5-#6 pozycji aby się obsunąć na poza top ten.

Dla mnie nie dosyć, że Okla dobrała gracza idealnie do swoich potrzeb to w chwili draftu wzięli najlepszego możliwego gracza którego IMO nie powinno już być na stole.

 

Owszem martwić mogą minuty na uniwersytecie PITT gdzie zrobił 23MPG ale to co w tym czasie wyprawiał - w tak okrojonym czasie - 2,0 BPG i 57%FG usprawiedliwia marne wydawałoby się 7/6...

 

Gość nie ma problemu ani z faulami ani ze stratami więc wpisuję go do kajetu choć szczerze z zespołowych względów nie chcę aby szybko wypalił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie pisze po EPICKIM debiucie Cartera-Williamsa?

Wiem że to 1szy mecz ale takiego debiutu to ja nie pamietam, gościowi zabrakło 3 zbiórek i przechwytu do quadruple-double! Powtarzam: quadriple- double!!

Swoją drogą jakoś dziwnie te steale naliczają w NBA.

 

Poza tym Oladipo..niby nie najgorzej jak na debiutanta poza TRAGICZNA skutecznościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Oladipo..niby nie najgorzej jak na debiutanta poza TRAGICZNA skutecznościa.

 

Ale to chyba nie zaskoczenie?

 

Oladipo jest spoko, pracuje w obronie, i cieżką pracą zrobił spore postępy ale nie zapominajmy że przed nim jeszcze daleka droga. Mam wrażenie że został trochę przehypowany w ostatnim czasie. Zwłaszcza w sprawie ROY której moim zdaniem nie zdobędzie.

 

Sam się nim jaram ale trzeba pamiętać że tak naprawdę jarać się bedzie czym pewnie za kilka lat.

 

Chociaż podoba mi się to że wydaje się nie przejmować niepowodzeniami, dostawał gleby z Indiana i zaraz po tym wbijał pod kosz jakby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo to junior czyli po nim wiesz co dostajesz, to jest koleś który powinien być gotowy do NBA i w sumie chyba jest, ale tak słowem jak ktoś niema "wyjebane" na NCAA to wie czego się spodziewać, ci którzy nie oglądają koszykówki uniwersyteckiej powinni zacząć bo to fajna sprawa plus później nie silili by się na jakieś mądrości w stylu MCW ma court vision itd. bo to oczywista sprawa :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.