Skocz do zawartości

Nowe FORUM, uwagi i inne...


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

@matek, ustawienia powinny juz dzialac. Chyba wszystkim dzialaja, to musi byc wyna cookies. Zobacz czy na pewno usunales cala pamiec podreczna w przegladarce i cookies od samego poczatku.

 

@Przem ale codokladnie sie dzieje? Oprocz tego, ze dostajesz wiadomosci na forum to jeszcze dostajesz powiadomienia na maila?

Tutaj wiadomosci jakos dzialaja tez ala chat, jeszcze sie w to nie wglebialem, ale mozna zapraszac do rozmow osoby i jak sa online, chyba odrazu dolaczaja. Za duzo jeszcze drobnych rzeczy mam do ustawiania na forum i z serwisem, nie mowiac juz o pracy i rodzinnych obowiazkach :smile: takze ogarnianie chatu zostawiam na koniec.

 

@WilQ pogrzebie potem w ustawieniach, ale bardzo prawdopodobne, ze to forum nie daje mozliwosci samemu ustawiac ile postow ma sie naraz wyswietlac dla cyztajacego temat. Ustawione mam chyba standardowo 15 postow. Ale jak bede przeczesywac mozliwosci i ustawienia to zwroce uwage, czy jest cos takiego.

 

@all odnosnie wersji mobilnej, to tak samo zostawilem ja na koniec. Wszystkie uwagi mam spisane, takze bede probowac poprawic. Natomiast co do edycji postu w wersji mobilnej, to obawiam sie, ze jesli takowej nie ma to ja nic na to nie poradze. Byc moze w kolejnych wersjach forum doloza taki element. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie chodzi o chat tylko o prywatne rozmowy.

 

Nie dostaję info na forum , że ktoś kontynuuje naszą rozmowę prywatną .. /więc ew. ostrzegam że odpowiedź ktoś może dostać po dłuzszym czasie :) /

 

 

 

Podział na rozmowy i na nowe wiadomości prywatne jest wg mnie zły tak czy owak. /ale nie mnie decydować, i tak sie dostosuję jakoże nie jestem stałym gadaczem na forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek, ustawienia powinny juz dzialac. Chyba wszystkim dzialaja, to musi byc wyna cookies. Zobacz czy na pewno usunales cala pamiec podreczna w przegladarce i cookies od samego poczatku.

 

Niestety, dalej nie mam dostępu do ustawień. Wyczyściłem całą przeglądarkę i nic... na innych też nie działa. Wina profilu?

 

Poza tym zauważyłem, że moje forum wygląda inaczej po zalogowaniu. A konkretnie nie ma po prawej przy tematach kto jest autorem ostatniego posta i kiedy został on napisany. Jest tylko liczba postów i ile wyświetleń... tej kolumny z autorem ostatniego posta brakuje. To kwestia ustawień czy też wadliwość mojego profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie okazję skorzystać pierwszy raz z nowego forum i ogólnie wrażenia na plus - wydaje mi się, że jest to wszystko bardziej przejrzyste. Prosta możliwość odpowiedzi z wieloma cytatami ;)

Co mi się nie spodobało to fakt, że po zalogowaniu przeniosło mnie na stronę główną, a nie pozostawiło w temacie. Fajnie by też było gdyby wróciła opcja przejdź do ostatniego posta.

Z odpowiedzi wyżej widzę, że jest wersja mobilna - byłoby super bo już jakiś czas temu dałem sobie siana z forum przez telefon bo było to strasznie uciążliwe. Sprawdzę przy najbliższej okazji ;)

W skrócie - dobra robota i tak trzymać.

 

EDIT

Zobaczyłem, że na mobilnym e-nba da się przechodzić do ostatniego posta i stwierdziłem, że to samo musi się dać zrobić na zwykłym i dopiero wtedy rozkminiłem, że jest to po prawej stronie pod linkiem z datą :P Trochę nieintuicyjnie, ale teraz już będzie z górki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest taka opcja jak ''nowe posty'' czy coś w tym stylu? Albo jestem ślepy, albo tego nie mam:)

 

Na gorze po prawej stronie jestlink, "zobacz nowa zawartosc" lub tez jak masz temat, ktory jest zaznaczony, jako nie czytany (ze sa nowe wiadomosci) to po lewej stornie jak nacisniesz na kropke, to przeniesie cie do pierwszj nieczytanej wiadomosci.

 

@liv mnie pozostawia w temacie, sprobuj jeszcze raz. Moze zle wpisales haslo i za drugim razem logowanie uruchamia sie na nowej stronie, takze przenosi moze wtedy na glowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.