Skocz do zawartości

Nowe FORUM, uwagi i inne...


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za szybka reaktywacje forum...

ale zostal ZMNIEJSZONY limit prywatnych wiadomosci do 50? Heh... juz byl wg mnie za maly :-(((

 

Dodatkowo jak klikam na swoj nick i "ustawienia" to mnie przenosi na strone glowna forum.

A jak domniemam wlasnie tam sa jakies opcje odnosnie wyswietlania forum?

 

Ze swojej strony dodam tylko, że bardzo brakuje mi przy tematach odnośnika po prawej "idź do ostatniego posta" i tego, kto jest jego autorem oraz kiedy został napisany. Taki szczegół. 

 

Podpisuje sie pod tym...

 

Dopisek: jest juz chyba taka opcja ;-) Tylko inaczej wyglada.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko ale wolałbym coś bardziej przejrzystego np http://board.issonline.pl/index.php?act=idx

 

sa  2 opcje, albo klikasz na date, albo po lewej stronie jak masz wyboldowana kropke, to rowniez przenosi do ostatniego postu.

EDIT: a nie klikajac na kropke przenosi do ostatniego nieczytanego postu :) 

 

Z ta strzalka pomysle, tylko czy ta strzalka bedzie intuicyjna? Mysle, ze bardziej dlatego, ze poprzednie forum mialo strzalke, ale dla nowych uzytkownikow nic to nie da...

 

 

Mam inne pytanie do was, czy komus otwiera sie opcja Ustawienia, jak sie kliknie w swoj nick na gorze strony?

I czy komus rowniez nie otwiera sie dzial NBA?

 

Bo mi ustawienia sie nie otwieraja, podobno ma pomoc usuniecie pamieci podrecznej i cache w przegladarce, mi niestety nie pomaga. Chcialem zobaczyc, czy problem dotyczy wszystkich czy sa wyjatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys jak napisałeś usunąłem historie i juz dział NBA się otwiera.

 

Ok, to dobrze :)

 

Z tymi ustawieniami co sie nie wyswietlaja, to juz sie wyjasnilo, firmie, ktora robi forum tez sie nie wyswietla, poprostu nie na ten link patrzyli. Takze mam nadzieje, ze zacznie niedlugo dzialac.

 

Z iloscia maili w skrzynce to zmienie na 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iloscia maili w skrzynce to zmienie na 100.

I chwala Ci za to ;-)

 

Jeszcze odnosnie wiadomosci, czy fakt, ze jest to teraz "komunikator" cos zmienia? Bo nie wiem czego sie spodziewac po opcji "pozwala wszystkim odbiorcom na dołączenie do rozmowy" w kontekscie prywatnej wiadomosci...

 

Dodatkowo pytanie techniczne.. wyniki draftu wklejone bezposrednio z Yahoo wygladaja tak...

http://www.e-nba.pl/topic/3042-sezon-201314-dywizja-iii-%C5%9B/page-2?do=findComment&comment=233809

Takie traktowanie htmlowej tabelki to bug czy feature?

 

Aha, jeszcze jedno, czy mozna w jednej wypowiedzi rozbic cytat na wiele czesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wczesniej sie wklejalo?

Daj mi linka do oryginalnej tabelki pokombinuje, a do worda wkleja tak samo czy lepiej?

Bo widze, ze  wikonkach podczas pisania sa 3 opcje wklejania, normalna, jako tekst jakby z notatnika,czyli bez foirmatowania i z word. Moze pomoze wkleic do worda, a potem z worda.

 

Co do wiadomosci to sam wlasnie sie zastanawiam czy, ze komunikator to cos zmienia, powiem szczerze nie mam czasu, zeby to ogarnac. Bo z samym forum wiele jeszcze drobnych rzeczy, ktore musze zrobic. Chocby reklamy, ktore musze na nowo wstawic, ale chyba zrezygnuje z tych ogolnych flaszowych, bo z nich kokosow i tak nie bylo, a byly mega meczace, co prawda nie ma lepszej alternatywy, ale zobacze czy rekalmy cos dadza, jak wstawie reklamy sklepu w wiekszej ilosci.

 

Napewno mozna kilka cytatow roznych uzytkownikow dac, ale czy robic to chyba tylko recznie. Pod cytatem wstawiasz kolejny pusty cytat i wklejasz w niego tresc. Chyba, ze jest jakas dodatkowa opcja w pelnej odpowiedzi (po kliknieciu w wiecej opcji). Sam musze wszystko poobczajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam problem bo jak wchodzę przez wifi to jest wszystko ok a jak przez internet mobilny (3g czy co tam akurat jest dostępne) próbuje wczytać jakiegoś mobilnego wapa i dostaje access denied. 

Jak nie będzie dostępu do forum spoza domu to będzie kicha.

Mizna wylaczyc wersje mobilna na chwile żeby zobaczyć czy będzie działało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy wchodzisz napewno na link www.e-nba.pl, a nie na stary www.e-nba.pl/forum.php

Sprobuj tez na komorce wykasowac pamiec podreczna i cache. 

 

Ogolnie na skorce mobilnej na dole jest link do przelaczenia sie na skorke klasyczna, ale rozumiem, ze tobie w ogole sie strona nie otwiera?

 

Troche dziwne, mysle, ze to kwestia ustawien przegladarki, moze sprawdz w jakiejs innej jesli masz mozliwosc na komorce doinstalowac.

 

Jak nie pomoze to napisz jeszcze raz wylacze skorke mobilna i zobaczymy, czy bedzie dzialac.

 

P.S. niektore przegladarki mobilne, jak Chrome maja opcje na komorkach, zeby otwierac strony w opcji klasycznej, tak ze strony traktuja cie jako zwykly komputer, a nie telefon. Zobacz czy twoja przegladarka nie ma czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna dziala calkiem sprawnie. Moze nawet zaczne zagladac w inne miejsca niz simbasket;) zmienilbym tylko opis buttonow do zmiany stron z nastepny/poprzedni na nastepna/poprzednia

 

obrazej juz recznie wklejony:

10scf9f.jpg

 

PS. czy jest opcja by w przypadku braku awatara nic sie nie wyswietlalo zamiast tego standardowego obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji mobilnej nie widze opcji edycji wlasnego postu

Czy jest mozliwosc dodania na dole strony przycisku do strony glownej przegladanego forum by nie klikac wstecz lub nie przewijac do gory strony?

No i np jeszcze tetaz widze ze wielkosi buttonow sa niedostosowane do dlugosci slowa. Send pewnie by sie zmiescilo ale z Napisz ucina Z ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

Przy włączonym hotspot shield wszystko dziala. Czyli forum nie lubi mojego operatora komórkowego. :-(

 

No to chyba tu nic nie poradze. Rzeczywiscie cos musi byc nie tak na pozioimie forum-operat :)

 

z tymi guzikami bede kombinowac, ale nie wiem kiedy do tego dojde postaram sie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.