Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nets i Heat znow graja z ksywkami na plecach, najdurniejszy pomysl ever biorac pod uwage ze Bosh ma CB zamiast jaszczur(?), Williams powinien miec zapasnik a James zakole. Szkoda ze nie ma Mopsa Wallace'a i szczura Evansa.

A tak juz na serio to ogladam brukliniarzy po raz pierwszy od dawien dawna i daaamn! Gdyby Lopez sie nie polamal to moze byliby w stanie walczyc o ten pierwszy seed. Team passing maja przejebany, everybody involved. Nasmiewano sie z Kidda ale widac ze koles ogarnal.

Mam tylko nadzieje na ich serie w PO, moze beda w stanie ich wykopac z PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nasmiewano sie z Kidda ale widac ze koles ogarnal.

 

nie musiał ogarniać. ważne, że wpłynął tak na zawodników a nie inaczej. Brooklyn nie jest zarządzany przez generała jak Spurs tylko wygląda to jak wiec wojenny gdzie Pierce i Garnett to najstarsi wojownicy a Kidd to mędrzec. zjazdy jak na altingach gdzie każdy ma prawo głosu. to może zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, trochę pokombinować musiał i w sumie odnalazł się w tej roli. Choć teskt o alltingu bardzo dobry, trafnie oddaje charakter tej drużyny. Klimat rodem z Niezniszczalnych i podobnych filmów - ostatnia akcja, weterani, te sprawy. Nie wiem jak Kidd z nimi rozmawia i jak to wygląda wewnątrz drużyny, ale wszystko ładnie się rozkręciło.

 

Co do Lopeza - jak często to bywa, to jego brak wymusił pewne zmiany. Chciałnym zobaczyć obecnych Nets z Brookiem, ale w sumie wszystko rozeszło się po kościach.

 

Nie zanosiło się na to, a tu proszę. Nets w 2014 mają zroblili chyba 33-13, a początkowo wyglądali jak jedno z najwięszych nieporozumień w historii ligi. I dobrze, oglądanie Piercea i Garnetta szorujących dno to słaba sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze irytuje, że Vogel dłużej niż do połowy IV kwarty trzymał starterów (oczywiście pomijając Hibberta), to wygląda tak, jakby porażka u siebie z Hawks 13 a nie 23 punktami miała trochę oszukać fanów Pacers, którzy przecież głupcami nie są. Ja bym na jego miejscu po 3-4 minutach IV kwarty ściągnął resztę pierwszej piątki i posadziłbym wszystkich na ławce na kolejny mecz (może poza Westem), może to by na nich jakoś wpłynęło.

 

Jeden telefon do Vogela i cała 5 na ławie z Bucks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ostatnio rozkminiałem komu dadzą COTY i pewnie trafi do trenera suns czy raptors własnie

a tak naprawdę z małymi przerwami to od odejscia Jaxa to ta nagroda powinna wpadać do kielni Popa co rok

a za ten sezon to mu się należey jak psu buda ale pewnie nie dostanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję znaleźć w głowie bardziej Westbrook-ish mecz niż Thunder-Clippers. Wczoraj byliśmy świadkami co się dzieje gdy Good WBrook > Evil.

 

Mieliśmy też Evil Duranta, który cały mez podejmował fatalne decyzje - włącznie z tą, po której Westbrook zrobił tego putbacka - gdzie wręcz prosiło się o podanie do Russa uciekającego zagubionemu Collisonowi. Kiedy mecz jest tak ciekawy jak ten, to rzadko obserwuje ruch zawodników bez piłki w obronie, ale to co zrobił ( a raczej czego nie zrobił) Darren Collison to zdecydowanie worst play of the game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.