Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na obecne bilanse, Sacramento Kings w wakacje może się stać momentalnie contederem. Praktycznie nie mają szans na PO, a przy wylosowaniu w drafcie Top 3 dostają do swojego składu brakujący element na PF - Parkera lub Wigginsa. Wówczas mieliby świetne S5: Thomas - Macklemore - Gay - Parker/Wiggins - Kuzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na obecne bilanse, Sacramento Kings w wakacje może się stać momentalnie contederem. Praktycznie nie mają szans na PO, a przy wylosowaniu w drafcie Top 3 dostają do swojego składu brakujący element na PF - Parkera lub Wigginsa. Wówczas mieliby świetne S5: Thomas - Macklemore - Gay - Parker/Wiggins - Kuzyn.

Nie...:) te 3 wyrazy w jednym zdaniu nie mogą być prawdą...:) już teraz mają 6 bilans od końca a patrząc na LAL to jeszcze spadną, zresztą 6 miejsce to 7.5, 8.3, 9.4 szans na top 1, 2, 3, no i najważniejsze ani Parker ani Wiggins nie będą w NBA PF przynajmniej na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... :smile: te 3 wyrazy w jednym zdaniu nie mogą być prawdą... :smile: już teraz mają 6 bilans od końca a patrząc na LAL to jeszcze spadną, zresztą 6 miejsce to 7.5, 8.3, 9.4 szans na top 1, 2, 3, no i najważniejsze ani Parker ani Wiggins nie będą w NBA PF przynajmniej na początku

 

Dla mnie to jest Detroit Pistons 2004 i sytuacja z dojściem Sheed'a Wallace'a. Brakuje im jednego brakującego ogniwa i dojście Wigginsa albo Parkera spowoduje, że będą pizgać większość ligi. W tej drużynie każdy tylko może być lepszy, bo wszyscy są młodzi i się rozwijają. W przypadku dostania Top 3 draftu, SG drużyny Ben Macklemore może już śpiewać - "Can't Hold Us". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest Detroit Pistons 2004 i sytuacja z dojściem Sheed'a Wallace'a. Brakuje im jednego brakującego ogniwa i dojście Wigginsa albo Parkera spowoduje, że będą pizgać większość ligi. W tej drużynie każdy tylko może być lepszy, bo wszyscy są młodzi i się rozwijają. W przypadku dostania Top 3 draftu, SG drużyny Ben Macklemore może już śpiewać - "Can't Hold Us".

 

Tylko, źe piston 03 byli w finałach konferencji, nie tankującym zespołem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, źe piston 03 byli w finałach konferencji, nie tankującym zespołem.

 

Jednak wybrali wtedy Milicica, zamiast Melo Anthony'ego, a wówczas mieliby pewnie z 3-4 mistrzostwa i możliwe, że do dzisiaj pizgaliby całą ligę z dalej grającym tam Melo. Sacramento niech oleje tego Embiida, bo to zawsze zagadka, a bierze Parkera lub Wigginsa i będzie demolka-rozpierdolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybrali wtedy Milicica, zamiast Melo Anthony'ego, a wówczas mieliby pewnie z 3-4 mistrzostwa i możliwe, że do dzisiaj pizgaliby całą ligę z dalej grającym tam Melo. Sacramento niech oleje tego Embiida, bo to zawsze zagadka, a bierze Parkera lub Wigginsa i będzie demolka-rozpierdolka.

Ale co ma Milicic do tego, że Sheed był brakującym elementem układanki? Pistons bez niego nie byli tankującym zespołem, więc żadnej analogii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies z Marciem 12-7 bez niego 10-13. Widać impact :smile: zdecydowanie 1# center ligi.

Dla porównania 22-12 i 9-3 to bilans z i bez "1#" pg ligi.

 

skończ te mądrości. Grizz tylko z Gasolem są zespołem, z którym w PO trzeba się jako-tako liczyc, podobnie z LAC i CP3.

nie no embiid odpada w sacramento, przeciez nie wezma go po to zeby siedzial na lawce za cousinsem, ktory jest lekko top 5 centrem w lidze, a potencjal ma na jeszcze wiecej, nie widze tez parkera w s5 razem z gayem bo to bardzo podobni zawodnicy 

jesli SAC ma wybierać pod kątem best fitu, to pasować może do nich całkiem ładnie Julius Randle, ale czy ktos o zdrowym rozsądku wolałby Gaya over Wiggins/Jabari? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ te mądrości. Grizz tylko z Gasolem są zespołem, z którym w PO trzeba się jako-tako liczyc, podobnie z LAC i CP3.

 

A to LAC z CP3 się liczą w PO? Wiesz, wygranie 6 meczów w PO w dwa lata to nie jest dla mnie definicja contendera. W tym roku pewnie znowu odpadną w I rundzie z Paulem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to LAC z CP3 się liczą w PO? Wiesz, wygranie 6 meczów w PO w dwa lata to nie jest dla mnie definicja contendera. W tym roku pewnie znowu odpadną w I rundzie z Paulem.

Jak zajmą 4 miejsce a Rakiety 5 miejsce to LAC pewnie będą w 2 rundzie, gorzej jak trafią GSW lum Memphis w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajmą 4 miejsce a Rakiety 5 miejsce to LAC pewnie będą w 2 rundzie, gorzej jak trafią GSW lum Memphis w 1 rundzie.

Jak trafią na Houston to przejdą, jak na SAS/GSW/POR/OKC to gładki wpierdol, zresztą jak dla mnie zespół, który ma pewny out w drugiej rundzie, to nie jest zespół, z którym się ktokolwiek liczy w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafią na Houston to przejdą, jak na SAS/GSW/POR/OKC to gładki wpierdol, zresztą jak dla mnie zespół, który ma pewny out w drugiej rundzie, to nie jest zespół, z którym się ktokolwiek liczy w PO.

To samo napisałem, dla LAC z tych ekip 5-7 najlepsi są Houston, a dla Houston z 1-4 LAC, z każdym innym rywalem obie ekipy będą raczej dogami.

 

Dla mnie to jest Detroit Pistons 2004 i sytuacja z dojściem Sheed'a Wallace'a. Brakuje im jednego brakującego ogniwa i dojście Wigginsa albo Parkera spowoduje, że będą pizgać większość ligi. W tej drużynie każdy tylko może być lepszy, bo wszyscy są młodzi i się rozwijają. W przypadku dostania Top 3 draftu, SG drużyny Ben Macklemore może już śpiewać - "Can't Hold Us". 

Nie porównujmy Pistons do Sacramento, po prostu aż nie wypada.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli SAC ma wybierać pod kątem best fitu, to pasować może do nich całkiem ładnie Julius Randle, ale czy ktos o zdrowym rozsądku wolałby Gaya over Wiggins/Jabari? 

 

kolejny scorer?

patrząc pod kątem fitu, zdecydowanie Smart - defense, leadership, team player. no i pg, a nie wiadomo, co będzie z Thomasem.

poza tym Kings będą prawdopodobnie poza top5 draftu

 

druga opcja - Vonleh

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.