Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Parker wypada na co najmniej tydzień.

 

dziś nie zagra z Suns i na pewno z GSW do których powrócił AI

 

 

To możesz mi przybliżyć za co chcesz dostać jednego z tej dwójki ?

 

Wiem że nie mamy zbytnio assetów więc jedynie pakiet jaki można szykować to: pick 2014+wysoki (bez Tiago i TD)+spadający kontrakt Bonnera i niski w którym ktoś się zakocha (Mills, DeColo, Joseph) robi może komuś dobrze......

 

dla jednych będzie to pick i spadający kontrakt dla drugich np. wiara w Millsa lub DeColo który udaje Manu dla ubogich.

 

na tych 2 graczy nie styknie OCZYWIŚCIE chyba że by się okazało coś z tankowaniem gdyby przyszły kontuzje więc miałem na myśli kogoś w tym stylu możliwie najbardziej podobnych "fizocharakterologicznie" dla jednych będzie to Green z Bostonu dla innych niepotrzebny Bulls Boozer lub Ilyasova z Bux. Milsap dopiero przyszedł więc tu nie rozumiem po co mieliby go od razu puszczać nawet za Asika

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belinelli pojechał po ulubieńcu Chytruza. trzeba przyznać, że mecz mu wyszedł niesamowicie. ogólnie belinellim się jarałem od Bolonii gdzie grać przeciwko Prokomowi ale gościu dla mnie jest niedoszlifowanym diamentem. albo gra kupę albo ma przebłyski geniuszu jak np. w serii z Brooklynem. spurs zrobiło zajebisty deal, wystarczy aby marco przebudził się raz mocno na serię w PO ,a z dwa na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belinelli pojechał po ulubieńcu Chytruza.

 

Najpierw pomyślałem, że nagle na PG gra i Curry'ego rozjebał. Potem skapnąłem się, że pewnie chodzi o Klaya. Mówiłem co najmniej 2 razy, że Klay jest zdecydowanie moim najmniej ulubionym graczem Warriors.

 

W ramach rekompensaty, przy najbliższej okazji wspomnę jak ktoś pojedzie po ulubieńcu Koelnera, Jordanie Crawfordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, przecież sam mi zarzucałeś, że lubię białasów. Możesz mnie jechać za De Colo, ostatnio rozczarował mnie tak Jiri Zidek.

 

 

 

mac. Cousins to nie, jako fan Kings mam taki problem, że nie mam tam ulubieńca, był Garcia to uciekł, Sergi Rodriquez też, Fredette mnie wkurwia.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyślałem, że nagle na PG gra i Curry'ego rozjebał. Potem skapnąłem się, że pewnie chodzi o Klaya. Mówiłem co najmniej 2 razy, że Klay jest zdecydowanie moim najmniej ulubionym graczem Warriors.

 

W ramach rekompensaty, przy najbliższej okazji wspomnę jak ktoś pojedzie po ulubieńcu Koelnera, Jordanie Crawfordzie.

You got Ignazz'ed

 

(sorry Ignaś, musiałem !:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, przecież sam mi zarzucałeś, że lubię białasów. Możesz mnie jechać za De Colo, ostatnio rozczarował mnie tak Jiri Zidek.

 

 

 

mac. Cousins to nie, jako fan Kings mam taki problem, że nie mam tam ulubieńca, był Garcia to uciekł, Sergi Rodriquez też, Fredette mnie wkurwia.

klub zrobił co mógł abyś jednak znalazł nowego IDOLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyślałem, że nagle na PG gra i Curry'ego rozjebał. Potem skapnąłem się, że pewnie chodzi o Klaya. Mówiłem co najmniej 2 razy, że Klay jest zdecydowanie moim najmniej ulubionym graczem Warriors.

 

W ramach rekompensaty, przy najbliższej okazji wspomnę jak ktoś pojedzie po ulubieńcu Koelnera, Jordanie Crawfordzie.

 

warto zauważyć u Kurczaka 30/15 co jest już samo w sobie epickie a do poziomu dostosował się Lee z 32... mimo tego przegrali.... a spurs grali wyjątkowo nietypowo parę razy pakując powerdunkami.... nie wiem czy tyle parę lat temu mieli w całym sezonie.... coś się spurs rozdankowali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu w pewnym momencie mecz zrobił sie tak szalony, ze nie mogłem uwierzyć. Rzut za rzutem wpadały do kosza Marco vs Curry. Do tego Mills, Kawhi i Lee.

Czasami jednak co gorsza dział sie chaos na boisku i set playe słabo działały, a o ball movement nie wspomnę. Tragedia na centrze. Splitter musi sie ogarnać i wierzę że to zrobi. Natomiast kolejny grajek do rotacji to juz problem. Baynes i Ayers robia tak głupie błedy ze Pop siwieje! Ja też! /A ignazz jest już łysy!/

Pewnie koniec końców to Bonner bedzie najpewniejszym wyborem jako zmiennik.

 

Następny mecz z szalejącymi OKC. Dosadny miernik siły spurs na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Kawhiego powodował znaczne ubytki teamD po stronie Spurs i zmusił Popa do rzucenia częściowo Marco na Duranta, ale to marne pocieszenie, bo Spurs po prostu mają kompleks Thunder i zupełnie nie radzą sobie z ich atletyzmem pod koszem po obu stronach. Ibaka morduje ich niemiłosiernie już od paru lat, a z ławki wyrósł nowy problem - Reggie Jackson.

 

Najgorsze jest to, że Pop próbuje już wielu tricków i nic specjalnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałoba na forum. Białą Czekolada w niezbyt mądrych słowach napisał gównianę prawdę o jakimś kompleskie Spurs i wszyscy kibice (nie-kibice) Spurs pochowali się po kątach. Trzeba swoje odpłakać, a potem dać upust swoich emocji. Można też czekać na lepsze czasy, bardziej przychylne wiatry. Ja tam nie będę na nic czekał, bo mogę się nie doczekać ;-)

 

To co, drodzy kibice SAS, dodajemy Thunder do grona drużyn (Pacers, Heat ze zdrowym Wade'm) z którymi nasz zespół w normalnych okolicznościach przyrody nie ma szans???

 

Durant ??? No problem. Serio. On i tak swoje rzuci, a jeśli jest krótka lista osób, które mogą go powstrzymać, to Leoanardzik jest na samym szczycie tej listy.

Westbrook + Jackson --> BIG PROBLEM. Ten pierwszy, mimo niższego koszykarskiego iq, dorównuje klasie Francuza. Truizm.

Ten drugi ich pg jest lepszy od naszych wszystkich rezerwowych cieniasów grających na "jedynce". I to martwi, bardzo. Niestety inwestycja w Josepha chyba się nie nigdy zwróci, a Mills? Czasem trafia, częściej chybia, jeden mecz wygra, dwa przegra. Podróbka pg, w trzech słowach : kiepskawa kopia Parkera. Nadaje się tylko do roli energizera z ławki. No, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Święty Mikołaju przynieść mi do "Podkówek" kogoś w stylu TJ FORDA... A gdybyś jeszcze był tak hojny i dodał mi solidnego Bigmana, to całowałbym cię po rękach i nogach... Nie mogę już dłużej patrzeć na koszykarski szrot (Ayres - cztery przestrzelone dunki w  jednym meczu! i australijską faul maszynę - Baynesa). Jeśli zaczynam spozierać przychylnym okiem w stronę Bonnera, to musisz wiedzieć, że jest źle.

 

Kawhi wracaj szybciutko i rozwijaj się. Pamiętaj też, że ząbki myjemy codziennie rano i wieczorem.  Bez Ciebie nie będzie niczego dobrego (czytaj: finał KZ). Nie będzie wygranej "deski", nie będzie dobrej team defense, nie będzie łatwych punktów z kontraataku, nie będzie trafionych corner threes, nie będzie tego coraz lepszego rzutu z półdyszki.

 

OKC - SAS narazie 2-0, ale to jeszcze nie koniec zabawy.

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.