Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Słabszy okres gry spurs skutkujacy porażkami. Trzeba sie wziąć w garść i strzepać ten meksykański smog z siebie bo czeka nas 7 meczy w 10 dni czy też 11 meczy w 17dni.

 

 

Tue 10 @ Toronto
Wed 11 @ Milwaukee
Fri 13 vs Minnesota
Sat 14 @ Utah
Mon 16 @ L.A. Clippers
Wed 18 @ Phoenix
Thu 19 @ Golden State
Sat 21 vs Oklahoma City
Mon 23 vs Toronto
Wed 25 vs Houston
Thu 26 @ Dallas

 

Czas na peak jeszcze jest. Tylko Oklahoma nie może nam uciec za daleko z bilansem. Potrzebny HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

warto odnotować taki oto fakt!!!!!

 

 

PTS REB FG% MIN

21      16    75% 24

Tim Duncan

First player since 1989 with 20+ pts,

75+% FG & 15+ rebs in 25 min or less

 

Jak ja lubie takie statystyki ;d first player born on 7th of may, playing with headband on, playing 20 minutes or less, with his undershirt on to score 15 points on 50 fg+ percentege

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie cierpię meczy takich jak @raptors @ bux i @ jazz więc nic nie napiszę bo mordęga......

jak ktoś nie jest fanem spurs to zapraszam na epickie mecze ... zobaczcie jak to się ogląda... dodatkowo echo w pustawej hali Jazz zabija

teraz wrzucę jedyny sensowny mecz z Minny aby potem pooglądać PO lBJ i podyskutować trochę.....

 

quiz kto jest najlepszą ekipą obecnie na wyjazdach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą szokująco pusto wyglądała hala spurs w pierwszej połowie meczu z minnesotą

wyglądało jakby z 5 tys ludzi było na trybunach, pierwsze rzędy puste

 

w sumie nie pamiętam czy w drugiej połowie coś się poprawiło czy nie

 

o bo mam mecz na dysku ! więc sprawdziłem:

w drugiej połowie trochę lepiej, acz ciągle masa pustych miejsc w 2-3-4 rzędzie

 

dziwne, bo co w takim san antonio można robić poza oglądaniem meczy spurs? krowy doić? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w San Antonio to krowy się gwałci jak w całym Teksasie ;-)

 

doi to się w NY Chicago lub LA bo tam więcej prawników....

 

jestem po lekturze spurs vs Minnesota Loves i te pustki mi nie przeszkadzały bo nawet nie zauważyłem......

marzy mi się taki Kevinek w spurs ale można zapomnieć choć suma Tiago Bonner i dodatki pokrywają salary

 

piszę to w kontekście że można tak lub tak wydawać zielone a nie że widzę trejd który jest nierealny

 

mecz z MT wart obejrzenia...polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chłopaki pojechali do Los Angeles i chcieli zagrać w hokeja....

 

zapomnieli tylko, ze mecz trwa 4 kwarty a nie 3 tercje....

 

dostali łomot bo pod koniec meczu najpierw prowadząc dali sobie rzucić jakieś 19 punktów z rzędu a potem jeszcze na dokładkę gdy wszystko wpadało Owcarzom za 3 licznik pokazał 37 punktów w 4Q.

 

Takiej bezradności przy kontuzji Parkera dawno nie widziałem...

inna sprawa, że wyczulony byłem na zachowanie sędziów bo dawno nie widziałem aż tak gospodarskiego gwizdania.

 

3 razy była taka sytuacja, że faworyzowanie Clippers spotkało się z równoczesną identyczną reakcją co najmniej dwóch graczy spurs dla których oczywisty był gwizdek w drugą stronę

 

Wynik końcowy w sumie totalnie nie odzwierciedla sytuacji na boisku bo 3Q były ciut pod dyktando gości.

 

Potem zaczął się festiwal ofensów, gwizdek z technicznym przy faulu "otwarta droga do kosza" i tolerowanie wbiegania na faule CP3.

Festiwal 3 na koniec i tak sprawił, ze nie można napisać o wypaczeniu wyniku ale sędziowanie było bardzo brzydkie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pełni rolę takiego gościa bez balastu i przewidywalności ale z dobrym ( poprawia ten element) z rzutem jakim był Gary Neal

pewnie, ze marzy mi się spakowanie go z Bonnrem za jakiegoś SF lub centrami dodatkowo za jakiegoś masakrystę typu Boozer/Milsap ale to nie nastąpi....bo to spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze zrozumiałem, że chcesz dostać za Millsa i Bonnera Boozera albo Milsapa? 

Ja też chcę dostać Sapa lub Booza za Millsa i Bennersa!

 

co nie zmienia faktu, iz to niemożliwe :)

 

Dziwne to wszytsko bo wydaje mi sie że Mills bardzo dobrze pasuje do systemu. Brakuje oczywiscie wykreowania własnej pozycji z piłka czy też brakuje defensywy. Ale nie można mieć wszytskiego. Dziwna sytuacja z Josephem który w oczekiwaniu miał być backupem dla Tony'ego ...

I jeszcze De Colo który cały czas jest w meksyku zagubiony we mgle ... ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w Lakers Chandlera i Shumpa za Gasola :) 

 

Mills z tej trójki jest najlepszy. W systemie Popa powinien być jeszcze lepszy i jeszcze lepiej wygladać. Dziwne, ze tak nie jest. De Colo moim skromnym zdaniem jest najsłabszy z nich wszystkich i nie powinien mieć miejsca w rotacji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.