Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kazdy robil fajne staty, to by wygrywalj te mecze w rs. Ich pery sa wyzsze o jakis 1 niz przed rokiem. Nie twierdze, ze Pau by w kazdym zespole takie cyferki utrzymal, ale sam fakt ze je potrafi robic swiadczy o jego wciaz wysokiej formie. Wlasnie granie w slabych zespolach zmniejsza ogolne postrzeganie zawodnika. Gdyby Allen dogorywal na sportowej emeryturze w Bucks, to nikt by sie nim nie jaral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Duncan i Pau Gasol. Oboje moga grać na PF/C, opierają swoją grę na technice, a nie atletyzmie czy stawianiu ruchomych zasłon. Jaki gracz Ci bardziej przypomina Tima niż Pau ?

To jak porownywac dwie prostytutki i mowic ze jedna i druga sa podobne bo maja dupe, cycki, ale itak chyba zdajesz sobie sprawe ze jedna jest ladniejsza od drugiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie są średnio o 1 wyższe to raz. Po dwa PER nie pokazuje obrony (dlatego przegrywają mecze). Jak grasz w zespole grającym radosną koszykówkę aby zdobyć top 3 pick masz zawyżone staty i przykład Lakers wpasowuje się idealnie. Wszyscy mają staty najlepsze w karierze a są top 3 pickiem. Gasol to żaden wyjątek. Gra dobry sezon bo może bezkarnie nabijać cyferki. Zresztą gra na TS52% co jest raczej słabe jak na podkoszowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie tego nie rozumiem. Co jest nie tak z mentalnością Gasola? Grał świetnie-fizycznie przeciwko Timowi w 08 czy jednemu z silniejszych zawodników - Howardowi w finałach.

A przeciw Garnettowi pamiętasz? ;) Jeszcze jak był w Grizzlies, to można było spokojnie mówić: "Pau, jak Colargol - największa pizda wśród niedźwiedzi". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeciw Garnettowi pamiętasz? ;) Jeszcze jak był w Grizzlies, to można było spokojnie mówić: "Pau, jak Colargol - największa pizda wśród niedźwiedzi". :tongue:

Którą? Bo w 2010 spokojnie wygrał tę rywalizację. Dla mnie to był prawdizwy MVP tamtych finałów. Co do MEM to zobacz jak grali jak go zabrakło w tej ekipie. To że do tych PO wchodzili to już był spory Jego sukces.

 

Andrea Bargnani

Andrea jest według Ciebie bardziej podobnym zawodnikiem do Tima niż Pau? Mnie o zajebistości Duncana przekonywać nie trzeba, mają do wybory wszystkich zawodników na start budowania zespołu z jedynką biorę bez zastanowienia Jego (nad 2 już się zastanawiam czy Michael czy Olajuwon a może Acindor). Gasol nie był według mnie takim słabym obrońcom. Biorąc pod uwagę skill + osobowość + basketball iq jest to trochę gorsza wersja Duncana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ale cala zajebistosc Duncana polega na jego obronie. Powaznie bardziej pasuje marc gasol czy brook Lopez. Pau ma wysokie bb iq ale wysokie bb iq ma wielu graczy i nie znaczy to ze są podobni.

 

co do obrony i twojego "wydaje mi sie".

 

mi sie wydawalo ze kendall marshall będzie w c*** lepszym graczem w nba niż lillard, bastowi ze lakers zrobia 73-9, ignazzowi ze rudy gay byl potrzebny Memphis, lorakowi ze plumlee ma najlepsze post moves w lidze a raperowi ze George jest warty picku w pierwszej 30 atf. Tobie sie wydaje ze pau jest dobrym obronca ale to nie oznacza że faktycznie nim jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ale cala zajebistosc Duncana polega na jego obronie. Powaznie bardziej pasuje marc gasol czy brook Lopez. Pau ma wysokie bb iq ale wysokie bb iq ma wielu graczy i nie znaczy to ze są podobni.

 

co do obrony i twojego "wydaje mi sie".

 

mi sie wydawalo ze kendall marshall będzie w c*** lepszym graczem w nba niż lillard, bastowi ze lakers zrobia 73-9, ignazzowi ze rudy gay byl potrzebny Memphis, lorakowi ze plumlee ma najlepsze post moves w lidze a raperowi ze George jest warty picku w pierwszej 30 atf. Tobie sie wydaje ze pau jest dobrym obronca ale to nie oznacza że faktycznie nim jest;)

 

zapomniałeś o El i jego Big Al, o fanach Beasleya oraz o tezach fanów lakers z lata 2005 o Smushu Parkerze i jego obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą? Bo w 2010 spokojnie wygrał tę rywalizację. Dla mnie to był prawdizwy MVP tamtych finałów. Co do MEM to zobacz jak grali jak go zabrakło w tej ekipie. To że do tych PO wchodzili to już był spory Jego sukces.

 

 

w 2010 był już Bynum, który jakby nie patrzeć zmienił układ sił pod koszem. A w 2008 P. Gasol był gwałcony na wszystkie sposoby.

Ale żebyś mnie źle nie zrozumiał - ja nie uważam Pau za słabego zawodnika. Przeciwnie - moim zdaniem jest jednym lepiej wyszkolonych technicznie graczy podkoszowych w NBA. A w swoim prime jak przyjeżdżał na Eurobasket to siał taki rozpierdol, że rywali było autentycznie żal (w tym naszych reprezentantów). 

Ale to za mało, aby go porównać do Tima. O wiele za mało. :P

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym froggowaniem? etymologia jest znana i łatwo się domyśleć ale to jest jakiś nowy gangman style, elo terrorita i podobne gówno?

 

zaczęło się w Denver bodajże gdzie spurs zrobili sobie zdjęcie po zaklepaniu PO

 

http://ftw.usatoday.com/2014/03/nba-spurs-twitter-frogging-patty-mills/

 

a tu ohyda

 

https://www.youtube.com/watch?v=NT2w2gdSeVg

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jaki pomysł na życie ma TD po zakończeniu kariery? On mi się wydaje strasznym nudziarzem zakochanym w koszykówce po same uszy. 

 

Ktoś wierzy, że Parker pokaże coś ekstra w p.o. ? Mnie się to wydaje całkowicie niemożliwe.

Coś takiego co pozwoli na nowo uwierzyć w pokonanie Thunder ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.