Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers 03/04 to 3, 8, 13, 16 i 53 . Więc deklasacja. Nie ma c***a, nie ma drugiego teamu z 4 pickami z pierwszej rundy all-time draftu  ;) Dalej wysoko by pewnie byli wspomniani Spurs, Boston 10/11 z 3, 12, 34, 35, 36, Bulls 98 z 2,15, 23 i 122. Dalej LAl 12/13 i Miami 12/13, bo Batteri Bosh, Lebron, Allen, Wade to jest też 5 picków.

 

Boston z lat 85-86 do paczki DJ+ Bird + MCHale dorzuć sobie Waltona w jego dwuletnim primie kiedy rozpierdolił ligę jak chciał i gdzie chciał. Paczka McHale z Waltonem pod koszem jest nie do przejście. Moim zdaniem lepsza ekipa niż Lakers 03/04 bo tam jednak w primie to nie wiem jak by się dzielili piłką - graliby trzema???? Plus Karl z Shaqiem  i obrona picków???

 

A co Leonarda jest takie nowe pluso minusy oparty na p2p i z niego wychodzi że Leonard jest 9 graczem ligi z największym wpływem na obronę z czołowej 10 tki zbliżony ma tylko Noah. Praktycznie Leonard ma pozytywny wpływ i na obronę i na zbiórki i na ofensywę Spurs - jak widać Spurs poza Duncanem i Manu produkuja mnóstwo graczy których dopiero zaawansowane statystyki sa w stanie docenić

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 



Boston z lat 85-86 do paczki DJ+ Bird + MCHale dorzuć sobie Waltona w jego dwuletnim primie kiedy rozpierdolił ligę jak chciał i gdzie chciał. Paczka McHale z Waltonem pod koszem jest nie do przejście. Moim zdaniem lepsza ekipa niż Lakers 03/04 bo tam jednak w primie to nie wiem jak by się dzielili piłką - graliby trzema???? Plus Karl z Shaqiem i obrona picków???

Kobe wtedy grał więcej bez piłki, każdy poza Shaqiem ma świetny range, więc jest spacing, obrona na obwodzie to kozak, Payton+Kobe+Horry, przy okazji nie wiem kto by miał grać te picki? McHale?

 





A co Leonarda jest takie nowe pluso minusy oparty na p2p i z niego wychodzi że Leonard jest 9 graczem ligi z największym wpływem na obronę z czołowej 10 tki zbliżony ma tylko Noah. Praktycznie Leonard ma pozytywny wpływ i na obronę i na zbiórki i na ofensywę Spurs - jak widać Spurs poza Duncanem i Manu produkuja mnóstwo graczy których dopiero zaawansowane statystyki sa w stanie docenić

Wedle rapmu ma -0,5 i -0,3 w ataku i w defensywie. Wiedziałem, że to kiepski stat, najlepsze, że Karpik upierał się na podstawie tych statów, że po prostu one oddają poziom gry Kawhiego, który jest po prostu przereklamowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko Bowie, Olowokandi był po prostu wybrany przed Vincem, Dirkiem, Piercem i paroma innymi AllStarami.

Ok, obaj wysocy, obaj #1. Jednak czy Oden w 82 grach nie pokazał więcej niż Olowokandi w całym swoim staczaniu się w dół? Serio gość zasługuje na takie porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston z lat 85-86 do paczki DJ+ Bird + MCHale dorzuć sobie Waltona w jego dwuletnim primie kiedy rozpierdolił ligę jak chciał i gdzie chciał. Paczka McHale z Waltonem pod koszem jest nie do przejście. Moim zdaniem lepsza ekipa niż Lakers 03/04 bo tam jednak w primie to nie wiem jak by się dzielili piłką - graliby trzema???? Plus Karl z Shaqiem  i obrona picków???

 

A co Leonarda jest takie nowe pluso minusy oparty na p2p i z niego wychodzi że Leonard jest 9 graczem ligi z największym wpływem na obronę z czołowej 10 tki zbliżony ma tylko Noah. Praktycznie Leonard ma pozytywny wpływ i na obronę i na zbiórki i na ofensywę Spurs - jak widać Spurs poza Duncanem i Manu produkuja mnóstwo graczy których dopiero zaawansowane statystyki sa w stanie docenić

 

bo Pop to w sumie nabijacz statystyk

 

tylko ze tych zaawansowanych

 

bleee

 

epicka ta dyskusja w dziale spurs o kolanach Prime Odena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe wtedy grał więcej bez piłki, każdy poza Shaqiem ma świetny range, więc jest spacing, obrona na obwodzie to kozak, Payton+Kobe+Horry, przy okazji nie wiem kto by miał grać te picki? McHale?

 

Wedle rapmu ma -0,5 i -0,3 w ataku i w defensywie. Wiedziałem, że to kiepski stat, najlepsze, że Karpik upierał się na podstawie tych statów, że po prostu one oddają poziom gry Kawhiego, który jest po prostu przereklamowany :grin:

Rappar a jesteś pewien że używasz RAPM nie skażonego box scorem ??

 

Bo wg EZPM Def100 - ma def 3,78 co stawia go na drugiim miejscu w lidze po Hibbercie dla tych którzy rozegrali więcej niz 1000 posiadań. A off 100 ma 1,59 co nie jest jakieś wybitne ale to jest mniej więcej poziom Raya Allena , Westbrooka czy Paula George'a

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar a jesteś pewien że używasz RAPM nie skażonego box scorem ??

 

Bo wg EZPM Def100 - ma def 3,78 co stawia go na drugiim miejscu w lidze po Hibbercie dla tych którzy rozegrali więcej niz 1000 posiadań. A off 100 ma 1,59 co nie jest jakieś wybitne ale to jest mniej więcej poziom Raya Allena , Westbrooka czy Paula George'a

Na pewno, to był rapm, który dał Karpik jako ten jedyny prawdziwy bez boxscore. Z tym, że za sezon 2012/2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle rapmu ma -0,5 i -0,3 w ataku i w defensywie. Wiedziałem, że to kiepski stat, najlepsze, że Karpik upierał się na podstawie tych statów, że po prostu one oddają poziom gry Kawhiego, który jest po prostu przereklamowany :grin:

Ja jebie, każdy jest albo przereklamowany albo niedoceniany...

 

Jest ktoś w lidze kto odpowiada Twoim standardom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, każdy jest albo przereklamowany albo niedoceniany...

 

Jest ktoś w lidze kto odpowiada Twoim standardom?

 

Nie każdy, sytuację już wyjaśnił Przem, gdzie źle przeczytałeś mój post. A po prostu jak słyszę, że Lillard jest lepszy od Parkera, to już nie tyle nóż, czy miecz, ale bazookę staram się ogarnąć. W ostatnim czasie sporo zawodników już na tym forum zyskało odpowiednią pozycję i z zasady mam problem tylko wobec osób, które nazywają Rondo top pg ligi, CP3 top3 graczem ligi i wszelakimi opiniami na temat Parkera.

A i nowy trend, który powstał i robiący z Gasola zawodnika na poziomie vet minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A i nowy trend, który powstał i robiący z Gasola zawodnika na poziomie vet minimum.

 

ale Gasol ma 34 lata ,12 sezon w kościach, olimpiady, eurobaskety, mistrzostwa świata, play-offy, finały i jest biały i w dodatku nieatletyczny. w każdej chwili może się stać koszykarskim dziadem i wtedy będzie zasługiwał na vet minimum. ja jako gm bałbym się dawać mu większą kasę chyba, że na jeden sezon i to w zależności od sytuacji w salary cup.

 

 

 

Nie każdy, sytuację już wyjaśnił Przem, gdzie źle przeczytałeś mój post. A po prostu jak słyszę, że Lillard jest lepszy od Parkera, to już nie tyle nóż, czy miecz, ale bazookę staram się ogarnąć. W ostatnim czasie sporo zawodników już na tym forum zyskało odpowiednią pozycję i z zasady mam problem tylko wobec osób, które nazywają Rondo top pg ligi, CP3 top3 graczem ligi i wszelakimi opiniami na temat Parkera.

 

Parker nie zagrał żadnej poważnej serii jako franchise player. 

w 2005 roku we finałach dał dupy ,miał ts%47 ,13 pkt i Manu wygrał serie z Horrym (Duncan także słabiej)

w 2006 roku z Dallas także ts%48 , 3 strzelec ekipy

w 2007 roku z Suns45%ts ,drugi strzelec (najtrudniejsza seria)

w 2008 roku z Lakers ,nawet nieźle 

w 2009 roku świetna seria ale odpadka w I rundzie

w 2010 bez historii

w 2011 Memphis

w 2012 z OKC w miarę

w 2013 lipa w finale

 

nie mogę znaleźć jakieś serii gdzie Parker jako all-star lub 1 opcja dał kopa zespołowi.  na 12 sezonów brakuje tej różnicy jaką mógłby dać Parker, bo finał z Cavs to bez Parkera a z Stephonem Marbury zdobiliby mistrzostwo. przeszkodą było Suns ale Horry uratował Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.