Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

co nie zmienia faktu ze na Tiago patrzec nie moge...

 

wolalbym w jego przypadku aby zamiast jego osoby lataly na parkiecie na ekranie TV jego slupki statystyczne

mniej bym sie denerwowal

 

jest to najbardziej irytujacy mnie gracz od pary guardow Del Negro Lloyd Daniels... gosc zamaist winda i wsad notorycznie traci pilki bedac chyba najczesciej blokowanym graczem....

 

Diaw na ratunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła i skoczność choćby na poziomie Gortata i wszyscy kibice SAS wielbiliby Brazylijczyka pod niebiosa. A tak mamy kolesia, który od początku pobytu w San Antonio rozdał 157 "czap", a sam otrzymał ich 199...

 

Nie umie blokować, nie umie dunkować, nie umie jumperkować, a mimo to zarabia 10 mln USD. Nienormalne. No, ale w dzisiejszych czasach bardzo trudno o porządnej klasy środkowego. O tempora, o mores ! Dlatego nie dziwota, że OKC zrezygnowało z usług Hardena kosztem inwestowania w rozwój Ibaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne co mógłbym zarzucić Tiago to wyskość kontraktu. Co do Jego gry nie mam zastrzeżeń. Wydaje mi się, że powinien wchodzić w s5 bo wtedy się pewniej czuje - ostatnio miał lepszą połowę którą zaczął w s5 niż druga co z ławki. No i Jego prezencja na parkiecie jest spoko, pełen profesjonalizm, bez zbędnego trash talkingu. Licze w PO na bardzo duże minuty Leonarda,Greena i Pattiego (gość biega ogromne ilości, a mimo tego w defensywie jest niezły - bardzo dobry jumperek mogący się przydac zwłaszcza na końcówki). Duncan powinien w obronie zachowywać się podobnie jak Hibbert, jakiekolwiej wyjście za wysoko i rotacja skutkująca on np z Durantem wiadomo jak się skończy.

 

tak, uwazam, ze zdrowi spurs przegrywaja z tymi dwoma zdrowymi druzynami. glebia skladu jest mocno przeceniana w kontekscie playoffs, a to przeciez jedna z sil SAS. tu trzeba miec jednak mocnego konia pociagowego, a kogos takiego spurs juz nie maja i dlatego jedyna szansa dla nich jest to, co rok temu - czyli kluczowe kontuzje u konkurentow.

Jeśli SAS wygra serię z HOU czy OKC, to będzie znaczyło, że jeden czy drugi byli 'nie w pełni zdrowi'. W PO Spurs większe minuty powinien grać Tim (którego wiem jednak że nie cenisz, pewnie wolisz nadal KG z tego sezonu...) i Leonard(nie rozumiem pomysłu popa z posadzeniem go na druga połowę - szkoda, że na Durancie może złapać faul nawet za krzywy uśmiech, obronćą jest bardzo dobrym). Mi się tez wydaję, że niedoceniasz dobrych rolesów i drugich opcji.

 

A San Antonio z Timem w prime by ich rozjechało w 4 meczach.

No dokładnie, w pełni zdorwi to dla mnie każdy w swoim prime. Dla mnie parker-manu-leo-diaw-timmy w prime to by była zdecydowanie najlepsza ekipa obecnie. Rozjebaliby Thunderrefs 4-0!!!!!!1111111111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers 03/04 to 3, 8, 13, 16 i 53 . Więc deklasacja. Nie ma c***a, nie ma drugiego teamu z 4 pickami z pierwszej rundy all-time draftu  ;) Dalej wysoko by pewnie byli wspomniani Spurs, Boston 10/11 z 3, 12, 34, 35, 36, Bulls 98 z 2,15, 23 i 122. Dalej LAl 12/13 i Miami 12/13, bo Batteri Bosh, Lebron, Allen, Wade to jest też 5 picków.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie Leonardem koniem pociągowym ofensywy Spurs wcale nie wydaje mi się określeniem na wyrost. Fenomenalna dyspozycja w pierwszej połowie. Tylko dla niego skusiłem się pooglądać drugą połowę nudnego spotkania. Z groźnych "Niedźwiedzi" ostała się jedynie banda wykastrowanych zwierzaków z obciętymi pazurkami. Nie widzę ich w p.o.

 

Kolejna kontuzja Parkera. Chyba piąta w sezonie. Bóle pleców. A początek spotkania miał wielce obiecujący... Ten sezon w NBA jest dla Francuza wyjątkowo pechowy i nic nie wskazuje, aby zła karma miała go wkrótce opuścić.

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.